Veranda şemsiye serisinde farklı desenler ve zarif tasarımlar mevcuttur. Her birinin kendine has özellikleri olduğu için en iyilerini seçmek zordur. Sadece yapıldıkları kanopi ve direklerin malzemelerine bakın. Ve sonra hangisine harcayacağınıza dair net bir fikriniz olur..

Veranda Şemsiyelerinin En Yeni ve En İyi Tasarımları:

Bahçeniz, havuzunuz ve diğer dış mekanlarınız için aşağıdaki en iyi 9 Veranda Şemsiyesi modelinden en iyi açık terasları seçin.

1. Ofset Tasarımlı Sekizgen Şemsiyeler:

Ofset Tasarımlı Sekizgen Şemsiyeler

Bu, 95 fit kare gölge oluşturan 11 fit sekizgen şemsiye. Alüminyum direk ve toz kaplamalı taban ile birlikte gelir. Bu ofset veranda şemsiyeleri, kolay krank tarzı kaldırma ve eğme seçenekleri mekanizmasını kullanır..

2. Ağır Hizmet Reçine Şemsiyeleri:

Ağır Hizmet Reçine Şemsiyeleri

Ağır hizmet tipi reçine göbeklerine sahip büyük veranda şemsiyeleridir. 10 fit kare ofset şemsiye olup, içinde kolay açılır ve kolay yatırma sistemleri vardır. Ayrıca kum dolgulu kabuk tabanlı yeni silindirlere sahiptirler..

3. Veranda Yemek Takımı Masa Şemsiyeleri:

Veranda Yemek Takımı Masa Şemsiyeleri

Veranda şemsiyesi, dış bahçenizin yakınındaki herhangi bir küçük alan için en iyi çözümdür. Küçük katlanır masa ve şemsiyeli dörtlü sandalye, bahçedeki gündelik partiler için evinize gelen misafirler için iyi bir seçim olacaktır. Tüm set güvenlik ve dayanıklılık açısından en üst düzeydedir.

4. Açık Veranda Mavi Gölgeli Şemsiyeler:

Açık Veranda Mavi Gölgeli Şemsiyeler

Her mevsim dış mekanlara uygun, en çok tercih edilen veranda şemsiyelerinden biridir. UV koruması da sağlayan üstün ipek kumaştan yapılmıştır. Bu dış mekan veranda şemsiyesi, plastik sap ile birlikte manuel açma özelliğine sahiptir..

5. 32 LED Aydınlatmalı Veranda Şemsiyesi:

32 LED Aydınlatmalı Veranda Şemsiyesi

Bunlar, gölgelik altında kelimenin tam anlamıyla güneş enerjisiyle çalışan 32 LED aydınlatmaya sahip en iyi veranda şemsiyeleri olarak ifade edilebilecek özel olanlardır. Basmalı buton yatırma seçeneği ile krank açma/kapama mekanizmasını kullanır. Ayrıca uzun ömürlü kullanım için güneş paneli içerir ve kanopi güneşten de UV korumalıdır..

6. Şemsiye Kumaş Konsol Verandalar:

Şemsiye Kumaş Konsol Verandalar

Taş gölgeli bir kumaşta kare şekilli kanopi çeşitlerini keşfedin. Bu konsol veranda şemsiyesi, bronz ve alüminyum direk malzemeleri ile sağlam bir desene sahiptir. Solmaya karşı dayanıklı ve UV korumalı kumaştan yapılmış tentesi ile krank kaldırma sistemi kullanır..

7. Dikdörtgen Pişmiş Toprak Veranda Şemsiyeleri:

Dikdörtgen Pişmiş Toprak Veranda Şemsiyeleri

Bu veranda seti, kumaşta Terracotta yaprağı ile dikdörtgen şeklinde kırmızı gölgeli kanopi kullanılarak yapılmıştır. Bu dikdörtgen veranda şemsiyeleri, güçlü dayanıklılığa sahip alüminyum direğe sahiptir, ancak görünüm bronz malzemeden yapılmıştır. Bu veranda seti ayrıca krank kaldırma mekanizmasının kolay açma kapama sistemini kullanır..

8. Çift Üst Kare Veranda Şemsiyeleri:

Çift Üst Kare Veranda Şemsiyeleri

Bu kare veranda şemsiyelerini yapmak için kullanılan malzeme, her türlü hava koşuluna dayanacak kadar dayanıklı ve güçlü olan alaşımlı çeliktir. El krank kaldırma sistemi, bu şemsiyeyi kullanımı çok uygun hale getirir. Kanopi, temizlenmesi kolay, solmaya karşı dayanıklı ve aynı zamanda su geçirmez olan %100 polyester malzemedir..

9. Taşınabilir Ahşap Veranda Şemsiyeleri:

Portatif Ahşap Veranda Şemsiyeleri

Güzel maun lekeli sağlam, ticari dereceli poli kanopi kanopi kullanılarak yapılır. Bu küçük veranda şemsiyesi, kurulumu kolay iki adet ahşap direğe sahiptir. Hem direkler hem de çerçeveler açık kahverengi tonlu sert ağaçtan yapılmıştır. Kolay açma ve kapama için 3 yönlü eğim mekanizması kullanır.

Kanopiler polyester, pişmiş toprak, Pamuk ve ayrıca sağlam ticari kumaşlar kullanılarak yapılır. Direkler çoğunlukla alüminyum veya çelik malzemeler kullanılarak yapılır. Ayrıca ahşap direkler ve çerçeveler seçeneğiniz de var. Ayrıca şemsiyelerin gölge ve şekillerini dış görünümünüze uygun olarak seçebilirsiniz..