Cristiano Ronaldo’yu en çok sahada ve saha dışında kısa saç modelleri yaparken gördük. Saç stillerine bakarak, dikenli saçlara olan hayranlığını belirtmek oldukça kolay. İşte tüm dünyada hayranlarını büyüleyen en iyi saç stillerinden bazılarının listesi.

En Popüler Cristiano Ronaldo Saç Modelleri:

İşte en trend ve popüler Cristiano Ronaldo saç modelleri.

1. Yan Jelleşmiş Sivri Uçlar:

cristiano-ronaldo-saç modelleri

Bu oldukça tanıdık bir görünüm, çünkü bu görünümün ünlü top sürme oyuncusu (ve bu konuda son derece yetenekli!) tarafından çok sık takıldığını gördük. Saç uzunluğu değişir, ancak saçın kenarları boyunca tutarlıdır, her iki taraftaki saç uzunluğu, iyi kesilerek aşırı kısa bir boyutta korunur. Bununla birlikte, ortadaki saçlar nispeten uzun tutulur ve köşeli fırça darbeleriyle geriye doğru taranır ve uçlarına çivilenir. Sivri uçları yerinde tutmak için güçlü bir tutma jeli gereklidir.

2. Desen Döşeme:

desen trim

Kesilen saç bölgesindeki ters çevrilmiş “Z” tipi desene dikkat edin? Eh, bu özel saç modelinin benzersizliği bu. Christiano’dan farklı olarak, adınızın baş harfleri gibi diğer bazı desenleri çok iyi kesebilir veya favori takımınızın logosunu bile koyabilirsiniz. Bunu söyledikten sonra, işi düzgün ve hassas bir şekilde halletmek için profesyonel bir saç şekillendiriciyi ziyaret etmeniz gerekir..

3. Kenara Kaydırılmış:

Sivri uçlu yan kaygan

Baştaki tüm saç kısa kesilir, toplanan bazı teller uzun uzunlukta bırakılır. Bu uzun uzunluktaki teller daha sonra cilalı ve kaygan düzgün bir görünüm vermek için jelleştirilir. Bu görünümü elde ettikten sonra normal yandan bölünmüş saç modelinde yaptığınız gibi saçlarınızı yanlara doğru taramanız gerekiyor. Bu saç modeli hem gündelik hem de profesyonel vesilelerle giyilebilir..

4. Açı Fırçalı:

Açı fırçalanmış

David Beckham’ın açılı fırça saç modeli gibi, bu saç modeli de bir yan kısma (bu durumda daha belirgindir) ve her iki tarafta da iyi kesilmiş saçlara sahiptir. Geri taranan saç nispeten uzundur ve şekillendirildikten sonra güçlü bir tutma jeli uygulanarak hareketsiz hale getirilir.

5. Kenarları Kesilmiş Dikey Sivri Uçlar:

Kenarları kesilmiş dikey sivri uçlar

Yaklaşımda korkak olmasına rağmen, bu saç modeli yaklaşımında oldukça profesyonel olabilir. Cristiano Ronaldo’nun saç modellerinde olduğu gibi, saçlar ön ve arkada nispeten uzun saç bırakacak şekilde iki taraftan kesilir. Saç, bir fırça darbesinden kaynaklanan herhangi bir yan süpürme olmaksızın dikey olarak yukarı doğru çekilir. Sivri uçları iyi bir şekilde evcilleştirmek için güçlü ila orta düzeyde tutma jelinin kullanılması son derece gereklidir..

6. Sivri Uçlu Yan Kaygan:

Cristiano Ronaldo

Şu anki İspanyol La Liga takımı Real Madrid’e katıldıktan sonra bu saç stilini birçok kez giydi. Takımın taraftarları arasında en dikkat çekeni ve bu nedenle kısa saçı oldukça sık deneyen oyunculardan biri olarak da dikkat çekiyor. Yandan ayrılmış fırça darbesi düzgün bir görünüm verirken, hacim veren bir kremin uygulanması ona biraz hacim verir ve uçtaki sivri uçlar her zamanki gibi benzersizdir..

7. Asılı Saç:

saç asılı

Bu saç modeli bir çeşit karışık görünüme ve hislere sahiptir. Bu saç modeli daha önce gördükleriniz arasında en tuhaf olanı, çünkü diğer saç stillerinden farklı olarak (saçlarının her zaman özenle işlendiği) bu saç modeli, ana sürüsünden ayrılan ve onun üzerine sarkan saçlara sahiptir. alın. Bu kesinlikle karizmatik bölüme katkıda bulunur ve bunun oldukça benzersiz görünmesini sağlar..

8. Güçlü Bukleli Orta Dalgalar:

Güçlü buklelere sahip orta dalgalar

CR doğal olarak kıvırcık saçlara sahiptir, ancak bu saç modelinde incelediğimiz şey dalgalı saçlardır, doğal sıkı bukleler ise saç uçlarında ve özellikle başının arka ucunda kendini gösterir..

9. Sahte Şahin:

sahte şahin

Kesinlikle Mohawk değil, Sahte şahin. Bu saç modeli, orta derecede kesilmiş saçlara ve üstte düzenli çivili saçlara sahiptir..