Saç modeli, herhangi bir kişiliği tanımlamada her zaman önemli bir unsur olmuştur, bunun nedeni bir saç modelinin sizi herhangi bir trend gibi gösterebilmesidir ve bir saç modeli genellikle stil ifadenizi gösterir..

Erkek çocuklar için genellikle saçlarını şekillendirirken yapacak pek bir şeyleri olmadığını düşünürüz ama bu doğru değil çünkü erkeklerin gidip iyi bir saç kesimi ya da saç modeli seçmesi daha da karmaşık. Evet, erkek çocuklar için saçlarını dengede tutmak gerçekten gerekli. Erkekler için iyi bir saç stili seçmeden önce hatırlanması gereken çeşitli noktalar veya püf noktaları vardır, genellikle erkekler 10-25 yaşlarında olan erkeklere söylenir ve bu yaşta iyi görünmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Nedeni kızları etkilemek ya da kendi kişiliğini tımar etmek olabilir, ancak iyi bir saç modeli her erkeğin ihtiyacıdır..

Erkek Çocuklar İçin Farklı Saç Modelleri:

İyi bir saç modeli seçmek için aşağıdaki ipuçları ve püf noktaları önerilir.

Erkekler için saç modelleri nasıl seçilir

Yüzünüzü gözlemleyin:

Genellikle erkeklerin kare bir yüzü vardır ama herkesin öyle görünmesi önemli değildir; Yüzünüzü çok iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Yüz bölgenize ve şeklinize göre saçınızın şeklini ve uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Ayrıca, görünüşünüzde neyi gizleyeceğinizi ve neyi geliştireceğinizi belirlemek için şekil de önemlidir, bazı erkeklerin kaşları iyidir, bazılarının alnı iyidir vb..

Saç tipi:

Ne tür saçlara sahip olduğunuzu bilin. Kıvırcık mı? Onlar düz mü? Onlar kaba mı? Pürüzsüzler mi? Bunlar, herhangi bir saç modelinin ortaya çıkması için cevaplamanız gereken sorulardan bazıları. Seçtiğiniz bir saç stilini elde etmek için herhangi bir ücret ödeyip ödememeniz önemli olmasa da, günümüzde olduğu gibi saç kimyasalları ve ürünleri ile herhangi bir şekil ve boyutta, ancak uzun süreli veya büyük bir bütçeniz yoksa şekillendirmek mümkündür. bunları düşünmek zorundasın.

Hazırlanma zamanı:

Kızlar hazırlanmak için daha fazla zaman alır mı? Hayır. Bu bir efsane! Erkeklerin neredeyse %65’i daha fazla zaman alıyor! Daha fazlası 2 saatten fazla anlamına gelir ve bunun dışında saçlarını şekillendirmek için zamanın %90’ını alırlar! Ama yine de soru şu ki, bir saç modeli seçerken saçınızı günlük olarak şekillendirmek için iyi bir zaman ayırabilecek misiniz? Değilse, basit ama modaya uygun stil için gidin.

Ürün:% s:

Erkek çocuklar için saç modelleri çok karmaşıktır ve sadece botlar nasıl şekillendirileceğini anlayabilir, bunun için farklı tipte şekillendirici jellere, saç kremlerine, saç maskesine vb. ihtiyacınız olacak, ancak her erkek çocukta bunlara sahip olmasına rağmen bunları günlük olarak kullanmanız tavsiye edilmez! Ancak bunları günlük olarak kullanmakta herhangi bir sorununuz yoksa herhangi bir saç stili seçin, ancak varsa akıllıca seçin..

Tercih ve kişilik:

Bugün neye bakmak istiyorsun? Hangi ruh halindesin? Stil vermeden önce kendinize sormanız gereken şey budur. Zira bu sizin için ancak bir kahraman görünümü veya retro bir tarz belirleyebilir. Günün kişiliği sadece saçınızı şekillendirerek ortaya çıkacaktır. Ayrıca, tamamen tercihinize bağlıdır; küçük bir midilli mi istersin yoksa çok kısa bir boy mu?

Stilist:

Bir berber değil bir stilist seçin! Evet, bu gerçekten çok önemli bir karar. İkisi arasındaki fark, bir berberin saçınızı kesmesini bilmesidir, ancak bir stilistin saçınız aracılığıyla size nasıl bir stil ifadesi vereceğini bilmesidir. Bunun için internette gezinin, ünlü stilistlerin yorumlarına bakın, yerleri ziyaret edin, fikirlerini sorun, birinin ne söylediğini ve diğerinin yapmadığını gözlemleyin! Ama unutmayın, sizi deneyi olarak almasın; Onun nasıl görünmeni istediğini değil, neyi sevip neyi istediğini seçmelisin.