Erkekler için Kore saç stillerinin cazibesini seviyor musunuz? Aring’inki veya An Jung Hyun’unki gibi dalgalandıracak yerel bir stilist bulamıyor musunuz? Pekala, daha fazla kendinizi yormayın çünkü burada, leydinizi tek kişi olmanıza yetecek kadar cezbedecek, erkekler için cıvıl cıvıl Kore saç modelleri elde etmek için bazı kolay adımlar var! Kabartması kolaydır ve evde yapılabilir. Bu adımlar risksiz ve hızlıdır. Kazanan kalpler artık daha eğlenceli hale geldiğinden birinci sınıf yılınız, sıradan bir randevu veya belki de önemli bir şirket buluşması için hazırlanın.

Resimlerle Erkekler İçin En İyi 15 Kore Saç Modeli:

Aşağıda verilen, basitlikle yapmak çok ilginç olan resimlere sahip erkekler için en iyi Kore saç modellerine sahibiz..

1. Uzun Saçaklar:

erkekler için kore saç modelleri

Erkekler için Kore saç stilinin bu nihai Skrillex görünümü yeni moda. Saçınızı şampuanlayın ve ön tarafa doğru bütünleştirin, diğer tarafta ve arkada seyrek saç bırakın. Uçların aşağı yapışması ve formda kalması için ön ucu tarayın. Hafif oval ve bir ton çocuksu çekiciliğe sahip yüz tiplerinde en iyi şekilde görünür. Bu yüzden rock yıldızını içeri al!

2. Tousled Görünüm:

Koreli erkekler için saç modelleri - Tousled Look

Erkekler için bu Kore saç modeli ile elde edilmesi zor oynamak daha kolay hale gelebilir. Saçınızı soldan ayırın ve ilk birkaç patlamayı üst taraftan yukarı kaldırın. Saçı arkaya yerleştirin ve ilk kısmı jöle ve esnek tutun. Sert bir yüzünüz varsa, bu sizin için en iyi görünüm. Bitirin ve bayanlar koşarak gelebilir!

3. Shaggy Saç Kesimi:

Koreli erkekler için saç modelleri -shaggy

Bu, yan patlamaları olan Koreli erkeklerin en üstteki saç modeli. Oyulmuş yüz özellikleri ve uğrunda ölmeye değer saçlarla kutsanmış mısınız? Çok dab olmayan bu tüylü görünümle büyüleyin. Yalın bir yüzde en iyi görünüyor. Saçınızın parlak olmasına ve tüm doğru yönlere sarkmasına izin verin. Patlamaların bir tarafa süpürülsün.

4. Wispy Bangs Saç Modeli:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 4.

Bu nihai kötü çocuk Koreli saç modeli görünümü. Bir kötülük ipucu ile sakin ve sessiz misiniz? Baştan sona üfleyin. Saçınızı fönleyin ve dokunmadan veya taranmadan bırakın ve dışarıda gününüzde doğanın sihrini yapmasına izin verin. Orta saç ile en iyi şekilde çalışır. Bu, şık ve kısa saçlı erkekler için en iyi Kore saç stillerinden biridir..

5. Hacimli Sivri Uçlar:

Hacimli Sivri Uçlar

Kalabalığın içinde zorlu olanlar için nihai havalı görünüm. Arkadaki bukleleri bir ekip kesimi gibi kesin, ön patlamaları tam bırakın. Hacimli bir etki için fönle kurutun. Patlamaları jelleştirin ve vahşi gezintilerinize çıkın. Keskin yanakları ve onu doğru şekilde taşıyacak özgüveni olan erkeklerde en iyi şekilde görünür. Ek bir etki için üzerine sürün. Bu, kesinlikle kız arkadaşınızı cezbeden yuvarlak yüzlü Koreli erkekler için en iyi görünen saç stillerinden biri, deneyin..

6. İnek Bakışı:

İnek Bakışı

İneklerin sıkıcı olduğunu kim söyledi? Havalı oynaması gerekmeyen tüm inekler için işte size bir ipucu. Güçlü bir çeneye sahip bir yüzde en iyi olan bu görünüm kolaylıkla yapılabilir. Çizgiler oluşturun ve onları bir miktar jel ile çalıştırın. Uçları sivri tutun ve o inek gözlükleriyle tamamlayın. Zeka seksidir. Öyle görünmesini sağla.

7. Tam Metal Funk Saç Kesimi:

Tam Metal Funk

Bu, görünüşünüzü çok yakışıklı yapan orta saçlı erkekler için modaya uygun Kore saç modeli. Bu yeni görünümle içinizdeki serseriyi serbest bırakın. Bir gece kulübü için bu korkak karmakarışık tarzdan daha iyi ne olabilir? Bir avuç jel alın ve parmaklarınızın arasında gezdirin. Patlamalarını artır ve işin bitti! Yeri salla! Görünüşün bunu gerektiriyor!

8. Küçük At Kuyruğu Saç Modeli:

Koreli erkekler için saç modelleri -Atkuyruğu

Düz ve hacimli saçlara sahipseniz, bu saç modeli tam size göre. Saçınızın arka orta kısmını alın ve yukarı doğru toplayın. Patlamaların alnınızın büyük kısmını kaplamasına izin verin. Yiğit kılıç ustasının, yenilmiş düşmanları korkutup kaçıran saçları at kuyruğu yaparak gün batımına doğru atını sürdüğü halk hikayelerini hatırlıyor musunuz? Bu yeni kurumsal şövalyenin at kuyruğu!

9. Büyülü Bukleler:

büyülenmiş bukleler

Üniversitenin ilk günü mü? Bu günün izlenimi son döneme kadar sürecektir. Bu büyülü bukleleri aramak için yatağı hendekleyin. Sadece iyi bir yıkama ve hafifçe geriye doğru atmak için birkaç parmak darbesi gerektirir. Sivri yüzlü erkekler için taşıması kolay. Erkekler için bu tür Kore saç modelleri, 30 yaş civarında uzun saçlı erkekler için mükemmel şekilde uygundur..

10. Ön Patlamalara Sahip En Son Kore Saç Modeli:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 10

Bu, Koreli erkekleri ilk etapta çok sevimli gösteren Koreli erkekler için saç stillerinden biri ve sizin için de işe yarayacak. Tombul bir yüzünüz varsa, bu sizin için en iyi Kore saç kesimlerinden biri olacaktır. Bu saç modelinin ön kısımda spor yaptığı desen alnı gizler ve yüze belli bir açı vererek çok sevimli görünmesini sağlar. Bu sadece bir Kore saç modeli değil. Bunu Amerikan yapımı gençler takip ediyor ve bu günlerde gerçekten harika bir balo saç modeli. Tüm Asyalı erkekler ve gençler bu tür bir görünümle iyi görünecek. Herkesin istediği o çocuksu çekiciliği ortaya çıkarıyor..

11. Dağınık Koreli Görünüm:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 11

Bu, tüm zamanların en iyi Koreli erkek saç stillerinden biridir. Bu saç modelinin spor yaptığı model gerçekten çekici ve orta saçlı tüm erkekler için uygun olacak. Sadece saçın çoğunu öne getirin ve görünümü ayarlamak için bir saç spreyi kullanın. Bu yine alnı gizleyecek ve adamı çok çekici gösterecek saç modellerinden biri. Muhtemelen orada erkekler için en iyi görünümlerden biri. Model oldukça havalı ve tüylü bir görünüm olmasına rağmen, iş yerinde resmi kıyafet giyen erkekler tarafından spor ediliyor..

12. Yan Kısa Kore Saç Modelleri:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 12

Koreli gençler, erkekler için bu Kore saç modelinin elçileri gibidir. Burada kenarlar kısa kesilmiş ve kısa kesilmiş tarafta yapılan kesilmiş bir çift yatay desen var. Desen her iki tarafta veya tek bir tarafta yapılabilir. Bütün saç oldukça korkak görünüyor ve kullanıcıya serseri bir görünüm veriyor. Tüm harika özellikleri nedeniyle, erkek gençler ve erkekler bu görünümü spor yapmayı tercih ediyor ve oraya koyan tüm Koreli erkekler için en iyi görünümlerden biri olduğu söylenebilir..

13. Resmi Kore Görünümü:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 13

İşte tüm ofis müdavimleri için uygun şirin bir Kore saç modeli. Bu saç kesiminin deseni biraz öncekilere benziyor. Yanlar kısa ve üst kısım hacimli görünüyor. Bu sezonun en trend saç modellerinden birini arıyorsanız, kesinlikle onlardan biri olduğu söylenebilir. Saç kesimi, resmi bir palto veya parti giyimi bir smokin ile el ele gider..

14. Kırmızı Funky Kore Saç Modeli:

Erkekler İçin Kore Saç Modelleri 14

Bu en eski Kore saç modellerinden biridir. Koreli erkekler bu görünümü çok taşırdı ama kızıl saç bugünlerde Koreli erkekler tarafından pek beğenilmiyor. Yine de, bu saç kesiminin güzelliğini anlayabilen ve güvenle spor yapabilen birkaç kişi var. İlk etapta onu çok çekici kılan bir serseri dokunuşu var. Kore saç kesimi kategorisine giren bu sezon en iyi saç modellerinden birini arıyorsanız, bu sizin için en güzel görünümlerden biri olacak. Saçınızı kırmızıya boyayın ve kısa kesin ve saçın böyle görünmesini sağlamak için bir jöle veya saç spreyi kullanın ve hepiniz gitmeye hazırsınız.!

15. Kaygan Koreli Erkek Saç Modelleri:

Erkekler için Kore Saç Modelleri 15

Bu, erkekler için öne çıkan Kore saç modelleri listesindeki sonuncusu olmasına rağmen, hala oradaki tüm Koreli erkekler için en güzel görünen saç stillerinden biri olduğu söylenebilir. Saç stillerinin ön tarafında bazı keskin yan patlamalar var. Saç kesimi, mükemmel tonlu yüzlere ve orta uzunlukta saçlara sahip erkekler için uygun olacaktır..

Bu yüzden burada erkekler için en iyi Kore saç modellerinden bazılarıyla birlikteyiz. Yukarıdakilerden herhangi birini seçebilir ve tamamlayabilirsiniz. Şık görünmek ve kafaları çevirmek zorunda. Hangisini seçerseniz seçin, yüz yapınıza çok yakıştığından emin olun..