Her erkek kalın ve gür saçlara sahip olmadığı için erkeklerde seyrek saça sahip olmak çok yaygındır. Bu yüzden ince telli saçlara sahip erkekler zaman zaman saçlarıyla ilgili pek bir şey olmadığını düşünebilir veya stil denemek için fazla seçeneklerinin olmadığını düşünebilir. Bu düşünce doğru olmayabilir. Aşağıda ince saçlar için deneyebileceğiniz en iyi stilleri bulacaksınız..

İnce Saçlı Erkekler İçin En Yeni ve Şık Saç Modelleri:

İnce saçlı erkekler için en iyi 9 saç stiline bakalım..

1. Sinirli Bir Quiff ile Kısa Yol:

ince saçlı erkekler için saç modelleri

İnce saçlarınız varsa, keskin uçlu kısa saç kesimlerini tercih edebilirsiniz. Bu kestirme yol için başka bir numara da deneyebilirsiniz. Optik bir illüzyon olarak çalışan uçları beyazlatmayı deneyin. Bu sayede koyu renkli kök saçlar daha kalın görünür ve saçın kalın görünmesini sağlar..

2. Uzaklaşan Saç Çizgisi Saç Kesimi:

İnce saçlı erkek saç modeli2

Saçınızın yoğunluğu normal ancak dökülmeye başladıysa orta boy kısa saç kesimini deneyebilirsiniz. Ewan McGregor’unki gibi, alnına doğru biraz yana doğru şekillendirilmiş nokta kesim uçlara sahip olun. Göz önünde bulundurabileceğiniz başka bir seçenek de bir vızıltı kesimi giymektir. Bunun için mutlaka bir stiliste ihtiyacınız olacak. Ayrıca stilin yerinde olması için jel uygulamayı da düşünebilirsiniz..

3. Kısa Jiletli:

İnce saçlı erkek saç modeli3

Jiletli yüzey, her zaman her zaman şık bir şekilde çalışır ve hemen göze çarpar. Biraz jel ve tarak uygulayın ve kuru saçı yukarı doğru üfleyin. Stil ve güven, bu görünümün iki bileşenidir..

4. Dikenli Rock Yıldızı:

İnce saçlı erkek saç modeli4

Dikenli saç modeli, saçınıza biraz görsel hacim katmanın harika bir yoludur. Matthew Bellamy, yaratıcı karmaşayı en üstte birleştirir ve kısa, keskin bir quaff ile şık şakaklara sahiptir. Parlak ve temiz bir görünüm için bunu jel.

5. Yan Parçalı Düzgün Tiki Saç Modeli:

İnce saçlı erkek saç modeli5

İnce saçlarınız ve aynı zamanda ince yüzünüz varsa bunu deneyebilirsiniz. Bu stil elmacık kemiklerinizi ve ayrıca güçlü çene çizginizi vurgular. Bu çok erkeksi ve resmi görünüyor. Parlatmak ve yerinde kalması için saç jölesi kullanabilirsiniz..

6. Dokulu Üst:

İnce saçlı erkek saç modeli6

Dolgun ve ince saçlarınız varsa, bu görünüm en uygunudur çünkü avantajı dokuyu kullanır..

7. Kaygan Geri:

İnce saçlı erkek saç modeli7

Uzun saçlarınız varsa, şık ve şık bir görünüm elde etmek için neden arka fırçaya gidip jel veya kremle şekillendirmiyorsunuz? Bu, eşit yan ayırma veya sadece taç bölgesinden geriye doğru fırçalama ile iyi gider. Bu, kel noktanızı maskelemenize yardımcı olacağından, saçınızın bazı kısımları geri çekildiğinde daha faydalıdır..

8. Sevişmek:

İnce saçlı erkek saç modeli8

Saçınızın inceldiğini zaten belirlediyseniz, yatak başı veya tüylü kesim olarak da bilinen bir katman düşünebilirsiniz. Bu, ön kısımda alnına düşen uzun saç kesimine ve arkada orta uzunlukta saçlara sahip olacaktır. Şekillendirme jeli kullanın ve dağınık bir görünüm verin. Bu, seyrelmiş saçlarınızın dikkatini dağıtacaktır. Bu ince saçlar için bir kamuflaj.

9. Vızıltı Kesimi:

İnce saçlı erkek saç modeli9

Saç modeli tüm yaş grupları içindir, yüzler kesilir ve tüm durumlar için iyi gider. Bu, bakım gerektirmeyen bir stildir, çünkü bunu evde herhangi bir stilist veya şekillendirici jel veya krem ​​olmadan da yapabilirsiniz. Kenarları ve sırtı kırpılmış ve üstünüzde daha kalın bir yele var.