Erkek topuz saç modelleri! Tüm saçlarınızın birbirine kenetlendiği ve daha sonra bir lastik bant veya kravat ile başınızın tepesine bağlandığı bir saç modeli erkek topuzu türüdür. Bu saç modelleri, çağdaş modayı ve cesur görünümleri seven erkekler için sıra dışı ve en modern alternatifler. Bir erkek topuzunu getirmek için orta ila uzun saç uzunluklarına sahip erkekler için yeni ve benzersiz görünümler eklerler. Bu en havalı saç modeli yakın geçmişte oldukça trend oldu ve hatta en sevilen ünlüler bile onları kırmızı halılarda hava atıyor. Hepsini kontrol etmek istemiyor musun? İşte başlıyoruz!

Görüntülerle 9 Farklı Erkek Top Düğümlü Buns Saç-

Bu erkek topuz saç stillerini uygun şekilde spor etmek için en az 10 inç uzunluğunda saça sahip olmanız gerekir. Bu yüzden saçınız için bu en iyi stili seçin.

1. Soluk Adam Çöreği:

adam topuz alttan kesilmiş

Bu tip erkek topuz saç modelinde yanlar soluk, üstte uzun saç vurgulanmış. Yüksek, düşük veya orta solma arasında seçim yapabilirsiniz. Daha kısa kenarlar, üstteki erkek rahibeyi çok vurgulayacaktır. Bu saç kesimi, erkek topuzu için en iyi saç bağı olan saçları yerinde tutmak için bir lastik banda ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, bu en iyi erkek topuz saç kesimi, uzun saçlı ve yüzlü erkekler için harika. Erkek topuzu için bu saç modeli, düğün veya partiler olsun, her durumla birlikte gidecek. Bu erkek topuz saç kesimi için ideal yaş grubu 22 ile 32 yaş arası olacaktır. Kış, bu erkek saç modellerini spor yapmak için en iyi mevsimdir..

2. Alttan Kesilmiş Erkek Topuz:

erkek topuz stilleri

Erkekler için bu alttan kesilmiş saç modeli, topuz saç modelinin başın yanlarında çok yüksek başladığı ve saçın geri kalanının yanlardan traş edildiği bir favori olmaya devam ediyor. Alttan kesilmiş bu erkek topuz saç modeli, ince ve uzun saçların yanı sıra uzun bir yüzü olan erkekler için harikadır. Saçı yerinde tutmak için bir erkek topuz saç bandına ihtiyaç duyulacaktır. Bu arka topuz saç modeli düğünler ve resmi etkinlikler için harika olacak. Bu erkek topuz alttan kesim saç modeli için yaş grubu 22 ila 35 yıl arasında olacaktır. Bu alttan kesilmiş erkek topuz saç modeli en çok yaz mevsiminde beğenilir..

3. Uzun Saçlı Erkek Topuz:

Erkek Çörek Çeşitleri

Bu tip dağınık topuz erkeklerde, uzun kıvırcık saçlı erkek topuzu genellikle bir saç bandı ile bağlanır ve başka bir şey olmaz. Bu yüzden en popüler erkek Japon topuz saç modelidir. Kişinin aşırı uzun, kalın saçları ve sevimli, uzun bir yüzü varsa, bu tarz harika olacaktır. Bu adam topuz uzun saçları kesinlikle partiler ve sosyal etkinlikler için harika. En iyi yaş grubu 25 ila 40 yaş arası olacaktır. Bu adam topuz kısa saçlarının tadını yaz veya kış her mevsimde çıkarabilir..

4. Kısa Saçlı Erkek Topuz:

topuz tarzı erkekler

Bu, kişinin uzun saç uzatma sabrına sahip olmaması durumunda, uzun saçlı erkek topuzuna harika bir alternatiftir. Kafanın yanları solmuş ve mini bir topuzla bile kişi harika görünecek. Bu kısa saç topuz stilleri, kısa saçın yanı sıra uzun, sakallı bir yüze sahip erkekler için harikadır. Erkekler için bu korkunç topuz saç modelleri, yerinde tutmak için bir miktar lastik el veya saç bandına ihtiyaç duyar. Yaş grubu 28 ile 45 yaş arasında olmalıdır. Bu kısa saçlı erkek topuzu sonbahar veya muson mevsimlerinde kullanılabilir ve resmi partiler için harika olacaktır..

5. Erkek Bun ile Birlikte Sakal:

erkek saç modeli sakallı topuz

Bu, uzun bir sakalla birlikte başın tepesine bağlanan uzun saçları içeren dalgalı saçlı bir erkek topuzu türüdür. Bu Asya topuz saç modelleri, sakalı korumak için sakal bakım seti ile birlikte yerinde tutmak için bir saç bandı veya lastik bant kullanımını içerir. Bu erkek topuz topuz, iyi sakallı, uzun saçlı ve uzun yüzlü erkekler için harika olacak. Bu erkek için en ideal sarı topuz yaş grubu 25 ile 40 yaş arası olacaktır. Yaz, bu erkek topuzunu kıvırcık saçlar için giymek için en iyi mevsimdir ve özellikle düğünler için harika olacaktır..

6. Mohawk Tarzı Erkek Topuz:

erkek saçı için topuz

Bu erkeklerde saç topuzu traşlı taraflarda, başın yanları yakından traş edilir ve saçlar Mohawk şeklinde şekillendirilir. Fazla saç daha sonra başın üst kısmına güzelce bağlanır. Saçı yerinde tutmak için küçük bir lastik bant gereklidir. Üstteki bu erkek saç modeli topuzu, sakallı bir yüzün yanı sıra orta boy saçlar için de harika. Yaş grubu 22 ile 40 yaş arasında olmalıdır. Bu Asyalı topuz saçı çoğunlukla sosyal partilerde spor yapabilir ve kışları göstermek için mükemmel olmalıdır..

7. Yüksek Solmaya Sahip Erkek Topuz:

erkek saç modeli topuz

Bu uzun saç topuzu, başın yanlarında çok yüksek bir solma içerir ve ana saç, başın üstünde bir alt kesim ile yoğunlaşır. Uzun saç topuz stilleri daha sonra başın üstüne bağlanır. Bu saç modeli, uzun sakallı ve uzun saçlı erkekler için harika. Erkek topuz üst düğüm saç modeli bir saç tokası yardımıyla bağlanır veya birbirine bağlanır. Bu saç stilini giymek için en iyi yaş 25 ila 35 yaş arası olacaktır. Bu kıvırcık saçlı erkek topuzu, düğün ve sosyal partiler için harika. İlkbahar, sonbahar ve kışlar bu düz saçlı erkek topuzunun tadını çıkarmak için en iyi mevsimdir..

8. Erkek Topuzlu Üste Bağlanmış Saçlar:

saç topuz tarzı erkekler

Bu tip erkek topuz erkek uzun saç topuz modelinde saçlar uzun tutulur ve saçlar başın tepesine kadar bağlanır. Kenarları solmaz ve uzun saçları da tutar. Başın üstündeki bu saç modeli topuzu, uzun sakal ve yüzün yanı sıra uzun saçlı erkekler için de harika. Saçı yerinde tutmak için saçın bir saç bandına ihtiyacı olacaktır. Bu saç modeline sahip olmak için en uygun yaş 25 ile 40 yaş arasıdır. Bu Japon saç topuzu, düğün ve partiler ya da diğer durumlar için harikadır. Ayrıca, bu adamın ince topuz saçlarının tadını çıkarmak için en iyi mevsim herhangi bir mevsim olacaktır..

9. Örgülü Erkek Topuz:

örgü topuz erkekler

Bu siyah adam topuz saç modelleri, saçların örgülere dönüştürülmesini ve ardından örgülü saç tellerinin başın üst kısmında ana tellerin kalan kısmı ile birbirine bağlanmasını içerir. Bu siyah adam topuz saç kesimi, yerinde tutmak için herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymaz. Kısa erkek topuz saç kesimi, uzun saçlı ve temiz, kısa yüzlü erkekler için mükemmeldir. Bu adam topuz siyah saçlı, 20 ila 35 yaş arasındaki yaş grupları için harika. Ayrıca, bu ince saçlı erkek topuzunu denemek için en iyi mevsimler sonbahar ve kışlardır..

Ek İpuçları:

Bir erkek topuz saç modeli yapmayı planlıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken ipuçlarından bazıları şunlardır:

  1. Her zaman saç kesiminize giden kuaförün geçmişini kontrol ettiğinizden emin olun. İncelemeleri bulmak için en iyi yer çevrimiçi olacaktır.
  2. İstediğiniz erkek topuz stilini kuaföre bildirdiğinizden emin olun. Tarif etmeniz zorsa bir resim de taşıyabilirsiniz..
  3. Kıvırcık saçlar için erkek topuz modelleri ve saçınızın bakım şekli ile ilgili herhangi bir saç probleminiz varsa mutlaka kuaförünüze bildirin..
  4. Saklamak istediğiniz saç uzunluğu konusunda net olun.

Bu nedenle, siyah saçlı erkek topuzu veya sarı saçlı erkek topuzu için uzun saç uzatmanın hiç de kolay olmadığı kolayca görülebilir. Yaptığınız işe her zaman adanmış ve sabırlı olmanız ve ayrıca sağlıklı yaşam tarzınızı da sürdürmeniz gerekir. Yukarıdaki farklı stiller, kızıl saçlı erkek topuzu gibi zevkinize en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak ve ardından her zaman en iyi kuaförden tavsiye alabilirsiniz. Peki, yukarıdaki en iyi erkek topuz saç modelleri listemiz ve ayrıca ekstra detaylar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hoşuna gitti mi? Tüm dürüst geri bildirimlerinizle bize bildirin.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Bir Erkek Topuz Büyütmenin En İyi Yolu Nedir??

Cevap: Orta saçlı bir erkek topuzu bile yetiştirmek zaman alır çünkü saçınızın mümkün olduğu kadar uzun olmasına ihtiyacınız vardır. Bunun için sabır gerekir ve bu nedenle istenilen saç uzunluğuna kavuşmak için aylarca beklemeniz gerekir. Saçınızı iyi durumda tutmak için iyi saç bakım ürünleri de kullanabilirsiniz..

S2. Erkek Bun Kalın Saçlarınızı Büyütürken Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Sürdürür müsünüz??

Cevap: Evet, saç büyümesini teşvik etmek için sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek çok önemlidir. Bu nedenle dengeli beslenmenin yanı sıra iyi egzersiz ve uykuya da ihtiyacınız var. Artan kan dolaşımı ve yiyeceklerden beslenme işini görecektir..

S3. Büyümeyi Sürdürmek İçin Saçlarınızı Üç Ayda Bir Kesmek Gerekli mi??

Cevap: Evet, her üç ayda bir, büyümeyi şaşırtabilecek kırık uçlardan kaçınmak için saç uçlarınızın çeyrek inçini kesmelisiniz. Ayrıca bir kuaföre danışabilirsiniz, o size erkek topuz düz saçlarını ne kadar düzeltmeniz gerektiği konusunda tavsiyede bulunmanızı ve fazla saçı da tutmanızı söyleyecektir..