Eski güzel hip hoptan rock stillerine ve eski görünümlere kadar, şık ve vintage saç modelleri oldukça öne çıkıyor. Rockabilly saç modelleri de bunlar arasında. Bunlar oldukça yeni havalı; ilginç, benzersiz, taze, muhteşem ve vintage. Normalden uzaklaşmak ve yeni stiller denemek isteyen erkekler, rockabilly saç kesimlerinden daha iyi ne olabilir??

Bizde yeni trend olanlardan birkaçı var ve umarız onları seversiniz!

9 Easy 1950’lerin 2021’de Erkekler için Rockabilly Stili Saç Modelleri:

Burada uzun ve kısa erkek saçı için en iyi 9 rockabilly saç kesimini listeledik. Bu saç modelleri vintage ama her zaman modaya uygun bir görünüm verir..

1. Rockabilly Pompadour:

rockabilly saç modelleri

Bu, dışarıdaki herhangi bir erkeğe tamamen uyacak en az karmaşık ve klasik rockabilly saç modeli. Saçları kel bir nokta için yeterince uzun süre bırakırken, bulanıklığı basit bir şekilde azaltmalısınız. Bu yaygın ıslak rockabilly görünümünü yapmak için önemli miktarda saç jölesi kullanın.

2. Hacimli Fohawk:

rockabilly saç kesimi

Yüksek saç modeli, bazı erkeklerin uzun saçlı olması için tartışılmaz bir gerekliliktir. Bu rockabilly saç stiline sahip olmak için yanları kısa tutmalı, ancak tıraş olmamalısınız! Hacimli bir fohawk yapmak için saçı yeterince uzun bırakın. 8-10 cm olması lazım. Biraz saç duşu kullanarak yukarı doğru şekillendirin.

3. Modern Olun:

erkek rockabilly saç kesimi

Elvis’i taklit etmemeyi tercih ederken, aynı zamanda gerçek bir müzik sevgilisine benzemek için a la mode bir saç kesimi arıyorsanız, bu gelişmiş stil tam size göre. Müzik profesyoneli şarkıcı veya gitarist iseniz, bu saç modeli sizi gemide sallayabilir..

4. Sarmaşık Ligi:

rockabilly saç kesimi erkek

Ivy League stillerini seviyorsanız, aynı zamanda saç kesiminize biraz rockabilly dokunuşa ihtiyacınız var; bu noktada bu trim sizin en iyi kararınızdır. Bulanıklığı basit bir şekilde uzun süre azaltın ve her şeyi bitirmek için yaklaşık 5 tarama bırakın. Bir iş insanıysanız ve iş panonuzda genç görünmek istiyorsanız, ekibinizin dikkatini çekmek için bu saç stilini deneyin..

5. Yan Parçalı Alt Kesim:

kolay rockabilly saç modelleri

Bu gelişmiş görünümü oluşturmak ve Rockabilly kısa saç stiline ayak uydurmak çok kolaydır. Bu yan kısa saç uzunluğu saç kesimidir, her şeyi bitirmek için o kadar çok saç bırakmadan şık bir alt kesim yapmanız gerekir. Bu biraz dağınık görünüyor ama bu üniversiteye giden gençler için uygun olacak.

6. Dikenli Konik Solmaya:

kolay rockabilly saç

Bu keskin azalma bulanıklığı, günümüz müzik yıldızları tarafından kullanılıyor; ancak, rockabilly zamanlarından kötü çıktılar. Kaygan bir azalma bulanıklığı, hacimli bir en iyi ile delege edilir. Bu, kış sezonu saç stilinde en iyi seçenektir..

7. Düzgün ve Dağınık:

uzun rockabilly saç modelleri

Rockabilly zamanlarında son derece ünlü olan aşırı miktarda saç jölesi meraklısı değilseniz, başka bir şey deneyin. Yüksek bir saç kesimi yapabilir, ancak bir saç duşu dokunuşuyla yerinde tutabilirsiniz. Görünüm biraz kaotik olabilir, ancak saçınızı gerçekten ayıracaksınız.

8. Yaratıcı Fohawk:

rockabilly saç modeli erkek

Bu yaratıcı fohawk, gerçekten birkaç kişinin yönünüzü çevirmesini sağlayacaktır. Bulanıklığı azaltmak için tam zamanı etkilemek yerine, bir yarı yol yapmalısınız. Doğru görünümünüz için bu stili yapmak için saç uzmanına ihtiyacınız var..

9. Basit Başlangıç:

rockabilly tarzı saç modelleri

Bu, erkekler için gerçek bir rockabilly saç kesimi değil, ancak başlayabileceğiniz bir şey. Herhangi bir rockabilly kesiminin son derece basit ve dikkat çekici olmayan bir tarzda yapılabileceğini size göstermek isteyebiliriz..

Böylece artık tüm rockabilly erkek saç modellerine aşina oldunuz. Bunun dışında Natural pompadour ve erkekler için diğer birçok Rockabilly saç kesimi de çok çekici. Bu yüzden onları deneyin ve partilerde bir çekim merkezi olun..