Mikro etekler, en yaygın olarak 10 ila 40 yaş arasındaki kız ve bayanlar başta olmak üzere tüm yaş grubu hanımların giydiği bir Fransız tasarımcı kıyafetidir. Cildi açığa çıkaran bir elbise olduğu için, bayanların kalçalarını ve bacaklarını ortaya çıkarmak için iyi konturlu bir figüre sahip olmalarını gerektirir. Bu tarz elbise tasarımı kesinlikle bayanların kilolarını kontrol etmelerine yardımcı olan ilham verici bir modeldir..

Kadınlar İçin En İyi ve Sıcak Mikro Etekler:

Bu makale, kadınları vücutlarını şekillendirmeye ve kırpma üstlü mini mikro etekleri giymeye kesinlikle motive edecek en iyi 9 mikro etek tasarımının portresini çiziyor..

1. Deri Mikro Etek:

Mikro Etekler

Deri mikro mini etek çoğunlukla siyah renkte çıkıyor. Bu tip kısa mikro eteklere Biker eteği de denilmektedir. Etek büzgülü bir bel bandına sahiptir ve dairesel bir tasarımda dışa doğru genişler. Etek, eteğin arkasında görülen bir fermuar eki ile sıkılır.

2. Pileli Mikro Mini Etek:

Pileli Mikro Mini Etek

Bu kadın mikro mini eteği, okula giden kızlar tarafından bir çift tozluk ve bir gömlek ile giyilen tipik bir İskoç tasarımıdır. Çarpıcı özelliği, ekose şeritlerden ve ekose kombin tasarımından oluşan tasarımlarında kullanılan malzemedir. Etek alt bel bölgesine sıkıca oturur, bu nedenle bu mikro etekler, alt vücudu iyi kavisli kızlar için önerilir..

3. Jean Mini Etek:

Kot Mini Etek

Mini boy kot etek, kızlar ve genç bayanlar arasında en sık giyilen teni açığa çıkaran elbisedir. Jean malzemesinin kullanımı rahattır ve seyahat sırasında eşyalarınızı saklamanızı sağlayan yan ve arka ceplere sahiptir..

4. Saten İçli Bel Mini Etek:

Saten Beli Büzgülü Mini Etek

Mini saten etek, basit düz uzun kollu veya kolsuz üst ile eşleşen mükemmel bir gündelik giyim veya parti elbisesidir. Saten malzeme, cazımsı bir görünüm veren parlak görünümüyle bilinir. Etek, eteğin içine çekilmesine ve eteğin bel bölgesinde tutulmasına yardımcı olan bir iplikle sabitlenir..

5. Bandajlı Mini Etek:

Bandaj Mini Etek

Bandaj tasarımlı etek, vücudu saran desende damgalanmış bir tasarımdır. Etek, alt gövdeyi mükemmel bir şekilde saran kalın sentetik malzemeden yapılmıştır ve etek fermuar eki ile sıkılır. Bu tasarım gerçekten seksi bir kıyafet.

6. Jersey Mikro Mini Etek:

Jersey Mikro Mini Etek

Jersey kumaşı pamuklu kumaştan sonra en rahat olan kumaşlardan biridir. Bu etek, uyluk orta bölgesinin üzerine düşen ve vücudu saran bir kesime sahip basit bir mikro mini desende tasarlanmıştır. Bu tip mikro etekler, bir çift gömlek ve bot ile uzun ve ince kızlar için en uygunudur..

7. Yüksek Bel Siyah Vinil Mini Etek:

Yüksek Bel Siyah Vinil Mini Etek

Bu yüksek belli, modaya uygun mini etek, bir gömlek ve topuklu botlarla birlikte kullanıldığında seksi bir görünüme sahip olan parlak vinil malzemeden yapılmıştır. Vinil kumaşı diğer kumaşlardan farklı olduğu için kızlarda ter tutmayan bir malzeme kullanılmadığında taşıması biraz zordur..

8. Mini Etek Etrafına Sarın:

Mini Etek Sarma

Mikro eteklerin etrafına sarın, bir plaj sentetik malzemeden yapılmış uzun etek giydiği için yaygın olarak kullanılanlardan biridir, aynı tasarım anahattı, uzun yan fermuarlı bu mini eteğin etrafına sarılırken kullanılır..

9. Pamuklu Brodeli Mini Etek:

Pamuklu Brodeli Mini Etek

Bu, sadece pamuklu kumaşta yapılan küçük detay çalışmalarından yapılmış tipik bir Fransız tasarımıdır. Çiçek veya herhangi bir geometrik çizgi tasarımı, bir tasarım oluşturmak için birleşen küçük delikler oluşturarak kumaşa oyulmuştur. Transparan tasarım olduğu için pamuklu astar verilmiştir. Bu tip büyük beden etek, her türlü vücut şekli için uygundur..

Eski günlerde mini mikro etekle ilgili gerçek şu ki, pek çok bayan, diz hizasının üzerine düşen teni açığa çıkaran etekler giymekten kaçınma eğilimindeyken, bu moda çağda bayanlar artık sıcak ve çekici görünmek için motive oluyorlar. mikro mini etek yerine basit bir mini kot etek giymek.