Korėjiečių šukuosena yra pagrindinis Korėjos visuomenės rodiklis. Nors paprasta pynė reiškia vienišą moterį, bandelė reiškia ištekėjusią moterį. Yra įvairių mados klanų, kurie seka įvairius apsirengimo stilius ir ypatingai daro plaukus. Nors yra ir kitų, kurie įkvepia naujausias madas, yra kitų, kurie yra šukuosenų tendencijų kūrėjai visame pasaulyje. Čia pateikiamos geriausios korėjietiškos šukuosenos.

Gražios Korėjos šukuosenos mergaitėms su nuotraukomis:

Šiame straipsnyje pateikiamas 15 nuostabių korėjietiškų šukuosenų merginoms ir moterims sąrašas su vaizdais, kuriuos labai lengva sekti.

1. Juostelės bandelė:

Juostinė bandelė yra labai tradicinė korėjietiška šukuosena. Tai iš esmės apima plaukų prisegimą į bandelę ir gražių modelių kūrimą. Galiausiai pridėkite gražių lankų formos aksesuarų ir spaustukų, kad suteiktumėte spalvą. Didesnė versija pagaminta iš daugybės bouffant krūvos su labai tradiciniais ir sudėtingais priedais.

2. Korėjos Pixie Shag:

Aštrios skutimosi juostos tinka mažos formos porcelianiniams korėjiečių veidams. Jie atrodo labiau pritrenkiantys, kai atliekami įvairios tekstūros ir spalvų formatu. Tai populiarumas tarp sienų, nes dauguma A sąrašo įžymybių pastebimos taip atrodančios. Tai labai miela korėjietiška šukuosena mergaitėms su trumpais plaukais, kuri atrodo taip nuostabiai.

3. Kūdikių lėlė:

Korėjos šukuosena 3

Tai tuo pačiu yra pati mieliausia ir karščiausia šukuosena tarp Korėjos šukuosenų moterų su ilgais plaukais. Sunkus pakraštys ir garbanos apatiniame gale prideda romantiško užsidegimo. Ši šukuosena, geriausiai laikoma atvira, puikiai tinka ruožams ir aksesuarams.

4. Panda ausys (Odango):

Tai labai mielos bandelės, kurios atrodo kaip pandos ausys ant galvos. Įkvėptas anime „Sailor Moon“, tai yra siaubingas hitas tarp anime mylinčių korėjiečių. Iš esmės tai yra dvi susuktos bandelės abiejose jūsų plaukų pusėse. Šis stilius yra mielas kaip mygtukas. Tai viena iš naujausių ir populiariausių korėjietiškų šukuosenų merginoms ir moterims su ilgais plaukais.

5. Asimetriškas Bobas:

Šis plaukų stilius yra labiausiai nukopijuotas iš Korėjos išvaizdos knygos. Iš esmės tai bobas su ilgesniais kirpčiukais, einantis link veido. Paskutiniai kirpčiukai, krentantys per veidą, yra ilgiausi. Tai labai slidus stilius, kuris tinka pokerio tiesiems korėjietiškiems plaukams. Tai gali būti trumpas bobas arba ilgesnis.

Tai dar viena paprasčiausia korėjietiška šukuosena mergaitėms su tiesiais vidutinio ilgio plaukais. Tokį korėjietišką stilių galima sukrėsti. Nevėluokite išbandyti šį savo plaukų išvaizdą, kad prisijungtumėte prie mados tendencijos.

6. „Swept Back Fringe“ stilius:

Ši šukuosena yra paprastesnė, kai plaukų ilgis gali būti puikiausias. Paprastai dauguma korėjiečių turi pakraščius ar kirpčiukus. Šis stilius tiesiog surenka priekinę vidurinę kirpčiukų ar pakraščių dalį ir sugriauna ją atgal į gražų plaukų segtuką. Šis Korėjos plaukų stilius su ilgais plaukais atveria veidą ir yra pasienio Lolita įkvėptas plaukų stilius.

7. Ilga aukšta šoninė uodega vestuvėms:

Korėjiečiai yra žinomi dėl savo ilgų ir slenkančių tiesių plaukų, o tai aiškiai matyti iš visų jų anime bruožų. Taigi čia yra anime stiliaus ir šoninio ponio derinys. Jis įdomus ir gali būti tekstūruotas „Ombre“ stiliumi, kad jis išsiskirtų.

8. Netvarkingas viršutinis mazgas:

Viršutinis mazgas, kuris yra karščiausia plaukų tendencija visame pasaulyje, tradiciškai korėjietiškas nuo kartų. Sumaišymas tarp netvarkingų plaukų ir viršutinio mazgo suteikia mums šią tradicinę korėjiečių mergaičių šukuoseną su šiuolaikišku prisilietimu. Tai nereikalauja priežiūros ir suteikia šiam neatsargiam grožio stiliui labai patrauklų.

9. Priekinė pynė Lolita Ponytails:

„Lolita fashion“ yra firminis korėjietiškas stilius, kuriame merginos puošiasi kaip lėlytės tiesiai nuo plaukų, makiažo ir net to, kaip nešiojasi. Jų arklio uodegos yra itin didelės apimties ir puoštos gražiomis juostelėmis ir aksesuarais. Prie to pridėkite naujausią pynimo atgimimą ir gausite šią stilingą aplinką. Jis surenka kirpčiukus ir pakraščius, kad suteiktų tvarkingą ir žavingą stilių. Dauguma merginų taip pat mėgsta puikuotis šia korėjietiška šukuosena vestuvėms.

10. Tvarkingi kvapai:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 10

Čia matoma šukuosena apibrėžia labai klasikinę vestuvių išvaizdą. Taigi, jei jūs pati esate korėjiečių mergina ar rengiate korėjietiškas vestuves, tai gali būti jūsų šukuosena artėjančiai didelei dienai. Viskas apie šią šukuoseną yra gera ir linksma. Galų gale visi kirpčiukai yra sujungti, suteikiantys išvaizdai klasikinę, bet linksmą atmosferą. Galutinis rezultatas – storo lapo stiliaus dizainas. Šukuosena gali pakelti jūsų stiliaus jausmą į visiškai naują lygį, ypač jei turite draugų, kurie vertina eksperimentuoti su pasirinktu stiliumi.

11. Tiesus Pixie korėjiečių šukuosena mergaitėms:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 11

Jei norite dalyvauti viešame renginyje, pavyzdžiui, interviu, bet nežinote, kaip sutvarkyti savo trumpus plaukus, kad jie atrodytų oficialiau, štai keletas patarimų, kuriuos galite įsidėmėti ir įvertinti. Tai labai elegantiškas ir protingas požiūris, kad jūsų plaukai kalbėtų daug. Jei turite storus plaukus, juos gali būti šiek tiek sunku valdyti, todėl laikykite aplink daug gausaus plaukų lako. „Pixie“ nėra nervingas ar žvalus, tačiau vis tiek suteikia skonio ir bet kokiu būdu patraukia jūsų dėmesį.

12. Pinti korėjiečių mergaičių šukuosena:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 12

Jei jums patinka eiti į renginius, bet pavargote nuo ilgų plaukų, kurie slenka visur ir tampa susierzinimo priežastimi, suriškite juos taip, kaip šis. Klasikinė korėjietiška šukuosena tokia bus, jei ją sportuosite, ypač todėl, kad visus nustebinsite. Priekinė dalis yra laisva, kad atrodytų kasdieniškiau, o plaukai pinti labai dailiai. Galite dėvėti jį su kiekvienu vakarietišku drabužiu, neatrodydami pernelyg oficialiai, kaip įprasta surišta pynė.

13. Priekiniai kirpčiukai:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 13

Ši Korėjos moterų šukuosena yra labiau trumpa bobinė išvaizda su priekiniais kirpčiukais, kuriais galima pasigirti. Tai vienas iš naujų tendencijų ir pasižymi gražiu atlikimu. Tačiau, jei turite tiesius plaukus, be garbanojimo jums gali būti sunku užbaigti garbanas, todėl prieš pradėdami pasirūpinkite priedais. Be to, sluoksniai ant jūsų plaukų šiai šukuosenai nieko gero neduos. Bobo šukuosena čia yra labai korėjietiška iki pagrindinio. Kirpčiukai padidina šios šukuosenos grožį, todėl ji yra paprasta ir atsitiktinė bet kuriam renginiui, kuriame lankotės.

14. Plati kaktos šukuosena:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 14

Jei norite, kad mielos korėjietiškos šukuosenos atrodytų kaip jūsų diva, ši šukuosena yra kitoks požiūris į klasikinę trumpą šukuoseną. Nors ant plaukų yra sluoksnių, jie nėra niekur ant veido. Taip lengviau paryškinti veido struktūrą. Jei turite apvalų veidą, ši šukuosena jums netinka, nes atrodysite apvalesnė. Kita vertus, jei turite plačią kaktą ir kiaušinio formos veidą, niekas kitas nėra geresnis kandidatas šiam kirpimui nei jūs.

15. Netvarkingas Pixie:

Korėjiečių šukuosenos mergaitėms 15

Dėl netvarkingo prisilietimo ši suraityta korėjietiška šukuosena mergaitėms tuo pat metu atrodys formaliai kasdieniška. Idealiai tinka biuro vakarėliams, jūsų trumpi plaukai bus laimingai pertvarkyti naudojant šią šukuoseną.

Čia buvo pateiktos ir aptartos 15 geriausių Korėjos šukuosenų mergaitėms. Dabar neskubėkite ir nuspręskite, kuriuos norite palikti savo norų sąraše. Taigi išbandykite šias mielas korėjietiškas šukuosenas mergaitėms ir pridėkite savo išvaizdai rytietišką brūkšnį.