Gardırobunuzda asla kaçırmak istemeyeceğiniz bir stil varsa, doğru beden ve şık saçaklı etek kombinine sahip olmak. değil mi? Modası asla geçmeyen ve size her zaman istediğiniz çekici ve modaya uygun görünümü verebilecek tek stildir..

Fringe etekler, moda dünyasını kasıp kavuran yeni trend. Geçmişte oldukça popüler olan moda geri döndü ve bu da bir patlama ile! Tüm ünlüler bu görünümü farklı çeşitlerde denerken görülebilir ve birçok tasarımcı artık püsküllü eteği nasıl daha çekici gösterebileceğine odaklanıyor..

Püskül Etekler Modaya İlk Geldiğinde?

Tüm önde gelen tasarımcıların bu stile odaklandığı 1920 yılında saçak stili hakim oldu. 1950’ler ve 1960’lar da saçak tarzı ifadelerle hakimdi. Ancak 1980 yılında püskül etek kavramı ortaya çıktı. Stil 1980’lerde son derece popüler hale geldi ve şimdi geri dönüş yapmaya hazır.

Neden Püsküllü Etekleri Tercih Etmelisiniz??

Bugün, tasarımcıların, ünlülerin ve modacıların çoğu, onları saçaklı eteklerin rahatlığında şekillendiriyor. Bu püskül etekler, verdiği yüksek stil ifadesi ile birlikte yüksek konfor seviyesi nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Püsküllü eteklerle sadece giymekten başka özel bir şey yapmanıza gerek yok..

Fringe Etek Özellikleri:

Moda dünyasında püsküllü etekleri en iyi yapan birçok özellik vardır. İşte saçaklı eteklerle ilgili bazı özellikler:

Eteklerin Uzunluğu: Kadın püsküllü eteklerin farklı çeşitlerini seçebilirsiniz. Eteklerin genel olarak tercih edilen boyları diz boyu ve kısa saçaklı eteklerdir..

Renk: Püskül etekler söz konusu olduğunda herhangi bir renkle oynayabilirsiniz. En popüler olanları altın saçaklı etekler, gümüş saçaklı etekler, yeşil saçaklı etekler vb..

Vücut Şekli: Büyük beden püsküllü etekler, uzun püsküllü etekler, püsküllü mini, püsküllü midi vb. her vücut tipine uygun püsküllü eteklerden bazılarıdır.

Püskül Etek İçin Popüler Kumaş Hangisi?

Günümüzde çoğu insan deri saçaklı etek üzerinde ellerini deniyor. Deri dışında pamuklu, saten, rayon, ipek, Bemberg rayon, çin ipeği, charmeuse gibi kumaşlar tercih edilen diğer kumaşlardır. Bazen, mevcut farklı kumaşlar da karıştırılarak saçaklı bir etek yapılır..

Hangi Yaş Grubu Püsküllü Etek Giymeyi Tercih Eder??

Püskül etek giymek için belirlenmiş bir yaş yoktur. Her yaş grubundan insan bu yaprak dökmeyen stili farklı şekillerde deneyebilir. Her yaş grubundaki püskül eteklerin yüksek popülaritesi nedeniyle, çocuk püsküllü eteklerinde bile iyi bir çeşitliliği kolayca bulabilirsiniz..

Kız ve Bayanlara Uygun Popüler Püskül Etek Çeşitleri:

Farklı saçaklı etek tasarımları arasında, bunlar kızlar ve Bayanlar için en popüler olanlardan bazıları..

1. Diz Boyu Etek:

Diz boyu etek

Bu tür püskül etekler, tüm yaş gruplarındaki kızlar ve kadınlar arasında en popüler olanlardır. Bu eteklerin uymadığı hemen hemen hiç kimse yok. Ayrıca moda dünyasındaki popülaritesi göz önüne alındığında bu püskül etek çeşitlerinde oldukça zengin çeşitler bulunmaktadır. Bu etekler, kolejler, partiler, gece etkinlikleri vb. için en iyi giyim seçeneğidir. Bu diz boyu püsküllü eteği havalı bir şeyle eşleştirin ve gitmeye hazırsınız..

2. Uzun Maksi Püskül Etek:

Uzun Maksi Püskül Etek

Uzun saçaklı maksi etekler her zaman gitmek için iyidir. Püsküllü etek tipinin size çok yakışacağından emin değilseniz, onun eteğini mutlaka sizin için seçebilirsiniz. Boyu uzun ve son derece rahat olan bu etekler, izleyicilerin geniş tarafını kendine çekiyor. Ayrıca, bu tipte gri saçaklı etek veya mor saçaklı etek gibi çok çeşitli renkler de bu tiplerde iyi bir seçenek olacaktır. Bu uzun maksi püsküllü etekleri her giydiğinizde insanları tarzınızla etkileyin..

3. Büyük Beden Etekler:

Büyük Beden Etekler

Püsküllü etekleri seçerken vücut ağırlığınız konusunda endişeli misiniz? Artık değil. Püsküllü büyük beden etekler sizin için en iyi ve en uygun çözüm. Püsküllü bu büyük beden etek, vücut tipi konusunda oldukça bilinçli olan kişiler içindir. Püsküllü etek giymek isterseniz, mağazada her zaman sizin için bir şeyler vardır. Büyük bedende bile iyi bir püskül etek seçeneği elde edebilirsiniz. Kat kat püskül etek, püskül püskül etek veya katlı püskül alt etekler büyük bedende denenebilecek harika seçeneklerden bazıları..

4. Tasarımcı Etekler:

Tasarımcı Etekler

Her zaman şık olmayı sevenlerdenseniz ve tasarımcı ürünlerini tercih ediyorsanız, o zaman tasarımcı saçaklı etekler sizin için en iyi şeydir. Birçok tasarımcı, bu tasarımcı saçaklı eteklerin görünümünü güzelleştirmek için ellerini deniyor. Püsküllü plaj etekleri, püsküllü dans etekleri, püsküllü yüzme etekleri, püskül tasarım eteklerde bulunabilecek seçeneklerden bazılarıdır. Bu eteklerle ilgili en iyi şey, şık ve tasarımcı olmalarına rağmen çok rahat giyilmeleridir. Herkes üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak istiyorsanız, tasarımcı saçaklı bir etek seçmek kesinlikle en iyi seçenek olacaktır..

5. Ünlü Etekleri:

Ünlü Etekleri

Bahsedildiği gibi, ünlüler bile bu saçaklı eteklerin büyüsü ve çekiciliğinden etkilenmezler. Bilinen ve popüler olan birçok ünlü, tüylü etek, asimetrik saçaklı etek veya metalik saçaklı etek gibi bu eteklerde göz alıcı görüldü. Ünlüler sayesinde bu yaygın püskül etek çeşitleri halk arasında da oldukça popüler hale geldi. Aralarında en sevdikleri ünlülerin giydiği kıyafetlerin farklı görünümlerini denemek ve tarz olarak öldürmek için büyük bir çılgınlık görülebilir. Kendinizinkini hemen alın ve bu ünlü saçaklı eteklerin büyüsünü hissedin.

6. Yüksek Bel Etekler:

Yüksek Bel Etekler

Moda dünyası bu eteklerde tamamen yükseliyor. Hepimizin başta elbisenin dış güzelliğinden etkilendiğini biliyoruz ve bu yüksek belli püsküllü etekler bu cepheyi asla etkilemiyor. Bu tip püsküllü etekleri giyin ve bırakın vücudunuz ve kıvrımlarınız sizin adınıza konuşsun. Ne zaman ve nerede giymeyi planlıyor olursanız olun, bu yüksek bel saçaklı eteklerle her zaman daha yükseği hedefleyebilirsiniz. Mükemmel uyumu elde etmek için havalı bir üst veya kot forma ile eşleştirin.

7. Deri Saçaklı Etek:

Deri Püsküllü Etek

Moda dünyasında emin olduğumuz bir şey varsa, o da deri püsküllü etekler olmalıydı. Bunlar, glamour dünyasında püsküllü eteklerin tanıtıldığı zamandan beri maksimum cazibe ve ilgi odağı olan püskül etek türüdür. Tasarımcılar bile daha çekici ve popüler hale getirmek için bu tür etekleri denemeyi severler. Bu mükemmel vücut tipine sahipseniz, bunları denemekten çekinmemelisiniz. Bu etekler, bir gece partisinde veya daha rahat olmasını istediğinizde giymek için en iyi seçenektir..

Kendiniz İçin Doğru Püskül Etek Nasıl Seçilir?

Püskül eteklerde, batı saçak etekler, dantel saçak etekler, saçak kot etek, boncuklu saçak etek vb. gibi pek çok seçenek vardır. Bu nedenle, doğru türde saçaklı etek ve sizi şık gösterecek elbiseleri seçmek gerekir. bir hippiden ziyade. Doğru saçaklı eteği seçmenin bazı yolları:

 • Doğru boyuta dikkat edin. Takılı olmayan saçaklı eteklerden herhangi birini seçmeyin.
 • Kişiliğinize uygun olabilecek püsküllü eteğin rengine dikkat edin.
 • Denemek istediğiniz püsküllü etek türünden emin olun.
 • Başkasını kopyalamayın. Kendi saçaklı etek stili ifadenizi yaratın

Püskül Etekler Mükemmel Şekilde Nasıl Giyilir?

Sarı püsküllü etek, kırmızı püsküllü eteğiniz veya mavi püsküllü eteğiniz olabilir, ancak bunları nasıl mükemmel bir şekilde giyeceğinizi bilmiyorsanız, doğru görünümü alamayabilirsiniz. değil mi? İşte püsküllü etekleri mükemmel bir şekilde giymenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • En önemlisi, doğru görünümü elde etmek ve farklı püskül etek seçenekleri arasından seçim yapmak için vücut tipinizden emin olun..
 • Doğru görünümü elde etmek için saçaklarla en son trendi deneyin ve izleyin
 • Rahat ol. Saçakları sırf bunun için takmayın.
 • Seçilen püsküllü eteğin bedeninin tam olarak oturduğundan emin olun. Kaybedilen saçaklar, elbisenin çekiciliğini tamamen yok edebilir.

Püskül Etekleri Moda ile Aksesuarlamak İçin Gerekli İpuçları:

Püsküllü bir eteği doğru şekilde nasıl şekillendireceğiniz konusunda endişeleriniz varsa, işte size gerekli ipuçlarından bazıları. Doğru görünümü elde etmek için bir göz atın:

 • Püsküllü etek takımını seçmeden önce vücut tipinizi bilin.
 • Her zaman saçakları minimumda tutmayı unutmayın. Tüm saçaklarla stili aşırıya kaçmayın
 • Saçak stilinizi farklı renklerle karıştırın ve eşleştirin
 • Destekleyici aksesuarları hafif tutun
 • Belirli bir zamanda bir saçak parçasına odaklanın

Yani, tarz sahibi olmak ve kalıcı bir izlenim yaratmak istiyorsanız, ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Siyah püsküllü etek, beyaz püsküllü etek, pembe püsküllü etek, bordo püsküllü etek gibi herhangi bir renkte seçtiğiniz püsküllü etek elbiseyi alın ve tarzınıza başlayın..

Aşağıda yorum yaparak püskül eteğinizi nasıl şekillendirmeyi sevdiğinizi bize bildirin. Bayan saçaklı eteklerin şekillendirilmesi ve satın alınmasıyla ilgili herhangi bir şüpheniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kullanıcı Soruları ve Cevapları:

1. Püskül Etekler Her Vücut Tipine Giyilebilir mi??

Evet, püsküllü etekler herkes tarafından giyilebilir. Sadece vücut tipinizden emin olmalısınız ve ona göre doğru püsküllü eteği seçmelisiniz. Bunu yapmak size kesinlikle seveceğiniz büyüleyici bir görünüm verecektir..

2. Püsküller Sadece Eteklerle Sınırlı mı??

Hayır, saçaklı etek dışında farklı stiller var. Saçak tarzında bir üst, bir ayakkabı parçası ve hatta bir boyun parçası seçebilirsiniz. Ancak, halk arasında en popüler olan saçaklı eteklerdir..

3. Püskül Etek Giymek İçin Mükemmel Yaş Grubu Nedir??

Neyse ki, saçak bir stil giymek için tanımlanmış bir yaş grubu yok. Herhangi bir yaş grubundan olabilirsiniz, etek ucu kesinlikle size çok yakışacaktır. Ancak yaş grubu varyasyonuna göre kahverengi püsküllü etek, krem ​​püsküllü etek, ten rengi püskül etek gibi ince ve dökmeyen renkleri size en uygun şekilde seçebilirsiniz..