Kalem etek olarak da adlandırılan Tüp Etekler, ince, kıvrımlı vücuda sahip kadınlar arasında oldukça popülerdir. Bu etekler figürü gururlandırıyor ve daha uzun bir görünüm verebilir. Tüp etekler, adını tüp benzeri tasarımdan alır ve genellikle gerilebilir malzemeden yapılır. Tüp etekler, iş kıyafetleri için en çok tercih edilen kıyafetlerden biridir. Çok rahattırlar ve dar bir etek çizgisine sahiptirler. Tüp eteklerin çoğu dizin altındadır, bu da onları resmi kıyafet etekleri haline getirir. Bu şık ve klas giysiler size düzgün bir silüet görünümü verebilir. Bu makale, en iyi ve en yeni kadın tüp eteklerinden bazılarını keşfetmenize yardımcı olur.

Tüp Etekler

Tüp Etekler Neden Bu Kadar Popüler??

Tüp etekler, vücutları için belirgin bir görünüm tercih eden kadınlar arasında oldukça popülerdir. Bu etekler figürü geliştirebilir ve sizi ince gösterebilir. Etekleri doğru bel hizasında giyerseniz, tüp etekler de sizi daha uzun gösterebilir..

Tüp Etek Giymek İçin En İyi Yaş Grubu?

Tüp Etekler 20-40 yaş arası yaş grubu için en iyisidir. Bu etekleri zahmetsizce taşımak için iyi bir vücuda ihtiyacınız var. Çok ince görünen gençler ya da yetişkin bayanlar, beli kalın olan bu etekler çok iyi görünmeyebilir. Bununla birlikte, ince bir uyluk ile iyi bir beliniz varsa, yaşınız ne olursa olsun tüp etekler sizin için mükemmeldir..

Tüp Etek İçin Uygun Kumaş Nedir??

Bir kalem etek için temel kural, bir tüp gibi görünmesi için vücuda yapışması gerektiğidir. Kumaş orta ağırlıkta bir kumaş olmalıdır. Krep, dimi, keten, denim ve takım elbise kumaşlarını kullanabilirsiniz. Bunlar eteğe doğru gövdeyi sağlayan iyi bir astar kumaşa takılmalıdır..

Doğru Tüp Etek Nasıl Seçilir?

Doğru eteği seçmek, onu nerede giymek istediğinize ve vücut tipinizin ne olduğuna bağlıdır..

  • Bir kalem eteğin figürünüzü düzleştirmesi için uyum çok önemlidir. Çok gevşek veya çok sıkı olamaz. Vücudunuza bir eldiven gibi uyan doğru bedeni seçtiğinizden emin olmalısınız..
  • Bel bandı göbeğinizin yaklaşık 2 inç üzerinde olmalıdır. Bu, eteğin mükemmel bir uyum için doğru yere oturmasını sağlar.
  • Eteğin uzunluğu bir diğer önemli parametredir. Profesyonel kullanım için ise boyu diz altında olmalıdır. Günlük tüp etekler diz üstünde olabilir.
  • Görünümün oluşmasında veya kırılmasında kumaş, doku ve renkler önemli bir rol oynar. İyi ve fit bir görünüm için kaliteli, orta ağırlıkta kumaşlar seçmelisiniz. Ofis tipi bir elbise ise düz renkler uygundur. Baskılı kumaşlar rahat bir görünüm için mükemmel olabilir

Kadınlar İçin Son Tüp Etekler:

Tüp desenli etekler daha çok resmi davetlerde kullanılmaktadır. Şimdi basılı stille, bunlar gündelik partiler için ve hatta kolej kızları tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Mükemmel şekil, mükemmel uyacaktır. İşte sizin için bazı basit tüp etekler.

1. Kadınlar için İş Tipi Tüp Etek:

İş tipi Tüp etek

Resmi tüp etekler en çok tercih edilen iş kıyafetidir. Diz boyundalar ve mükemmel bir otoriter görünüm veriyorlar. En çok tercih edilen gri tüp etek. Bunlar normal resmi gömleklerle giyilebilir. Bu etek orta bel çizgili takım elbise kumaşından yapılmıştır. Figür iltifattır ve eğrilerinizi geliştirebilir. Eteğin en iyi yanı, profesyonel bir ortama uyan düzgün, iyi tanımlanmış bitişidir. Yönetim kurulu toplantısını sallamak için bembeyaz bir gömlekle eşleştirin.

2. Bayan Uzun Tüp Etek:

Uzun Tüp etek

Uzun tüp etekler bacakları kaplar ve cilde yapışmış gibi görünürler. Bunlar genellikle iş partileri için giyilir. Bacakları sararken kişinin hareketi kısıtlanır. Hareketi kolaylaştırmak için eteğin arkasında bir yırtmaç bulunur. Bu etek, figürünüze göre esneyen elastik malzemeden yapılmıştır. Vücudunuzu mükemmel bir şekilde sarar ve genel uyumu korur. Bu etek, güzel bir kıvrımlı örtü için sarilerin içine de giyilebilir. Bu etekle şirin bir ekose üst seçin.

3. Bayan Maxi Stil Tüp Etek:

Maxi tarzı tüp etek

Bunlar uzun tüp eteğe benzer, ancak uzunluk farklıdır. Maksi tüp etekler simli parlak renklerde ve kumaşta mevcuttur. Maxis, akşam pariteleri için mükemmel kılan metalik renklerde mevcuttur. Bu etekler ayrıca dokulu bir efekt için dikişli pileler ile birlikte gelir. Metalik etekler genellikle kösele dokuludur ve payet modelleri de mevcuttur. En iyi renkleri ince tutmanız önerilir ve siyah en iyi seçenektir. Parlak bir görünüm için bazı metalik mücevherlerle de süsleyebilirsiniz..

4. Kadınlar için Parti Zamanı Tüp Etekler:

Parti zamanı tüp etekleri

Mini tüp etekler DJ partileri ve cumartesi geceleri için en iyi kıyafettir. Belleri uzun ve dizleri kısadır. Kısadırlar ve kişinin çok hareket etmesine izin verirler. Vücudunuza güveniyorsanız bu eteği zahmetsizce çekebilirsiniz. Çiçekli mini tüp etekler, genç kızlara ve ince kadınlara çok sevimli bir görünüm kazandırıyor. Bunlar, kolay havadar bir görünüm için şifon ve krep gibi kumaşlardan yapılmıştır. Bir sersemletici gibi görünmek için onları ağlı bir üst ile eşleştirin.

5. Bayan Midi Stil Tüp Etekler:

Midi tarzı Tüp etekler

Bunlar maksi tüp eteklerle hemen hemen aynıdır. Ancak midi tüp eteklerin dizin hemen altında gevşek bir ucu vardır. Kolej kızları tarafından tercih edilen bu modeller, mükemmel bir resmi kombin oluşturur. Siyah tüp etekler ve beyaz tüp etekler en çok kullanılan renklerdir. Bunlar, bel çizgisi göbeğin üzerinde olan yüksek belli eteklerdir. Bu özel etek bele tam oturur ve mükemmel bir siluet efekti verir. Elastik astarlı sert bir kumaş malzemeden yapılmıştır. Şık bir görünüm için balon üstleri ve hatta sevimli gömlekleri tercih edebilirsiniz..

6. Bayanlar için Mavi desenli Tüp Etek:

Mavi desenli tüp etek

Kullanılan kumaş duruma göre değiştirilir. Desenli ve baskılı mavi tüp etekler en trend stildir. Bunlar genç kadınların aşklarıdır ve farklı boyutlarda ve mavinin farklı tonlarında mevcutturlar. Desenli tüp etekler partiler ve gece kıyafetleri için harikadır. Mevcut yaratıcı baskıların sayısı için yaygın olarak seçilirler. Bu mavi etek, oldukça hipnotize edici olabilen simetrik bir etkiye sahiptir. Bunlar gibi baskılı etekler, düzgün bir görünüm için düz üstlerle eşleştirilmelidir. Biraz göz küresi almak için kalem topuklu ayakkabılarınızı giymeyi unutmayın..

7. Bayan Günlük Tüp Etekler:

Gündelik tüp etekler

Gündelik tüp Kalem etekler, trend modada yerini aldı. Eteğin kumaşı, şık ve rahat bir görünüm vermek için basitçe basılmıştır. Bazen 2 renk karıştırılarak mükemmel bir sonuç elde edilir, bazen de çok renkli bir arada karıştırılır. Genellikle bir dizi desen ve dokuya sahip çorap veya yorgan malzemesinden yapılırlar. Bunlar günlük kullanım için mükemmeldir ve gündelik tişörtlerle giyilmelidir. Hatta şık bir görünüm için inci gibi basit şeylerle bile süsleyebilirsiniz. Bu eteklerde bir diva gibi görünmek için bir şapka sporu yapın!

8. Kadınlar için Şık Tüp Etek:

klas tüp etek

Eteğin malzemesi deri ile değiştirilerek şık bir görünüm kazandırılmıştır. Derinin parlak kaplaması, daha zarif ve şık görünmesini sağlar. Bunlar çoğunlukla siyah tüp eteklerdir ve bunlar özel günler ve ünlü geceler için giyilebilir. Bu etekler rexine veya suni deri ile yapılır. Cilt üzerinde çok rahat değiller, bu yüzden kaliteli astar ile bağlanması gerekiyor. Bu etekler vücuttan öne çıkabileceği için çok sert olmamalıdır. Harika görünmek için güzel bir parti kıyafeti ile eşleştirin. Görünümünüzü öne çıkarmanın en iyi yolu metalik renklerde kurşun kalem topuklu ayakkabılar giymektir..

9. Tüp Etek Seksi Kıyafet Stili:

Tüp etekli seksi kıyafet tarzı

Beyaz üst veya tunik ile kombine edilen kırmızı tüp etek, daha seksi bir görünüm sağlar. Kırmızı tüp etek ile kişinin ten rengi ve kıvrımlı yapısı vurgulanır. Bunlar hem resmi hem de gündelik durumlar için uygundur ancak çoğunlukla gündelik akşamlar için tercih edilir. Bu etek gerilebilir kumaştan yapılmıştır ve vücuda tam oturur. Bunlar güve uzunluğu ve diz boyu stillerinde gelir. Bu kumaş türü, kumaştan kolayca gösterilebileceği için yalnızca hacimli uylukları olmayanlar için uygundur. Sevimli bir görünüm için bu eteği basit bir tişört veya kolsuz bir üst ile eşleştirmeniz önerilir..

10. Çizgili Lacivert Tüp Etek:

Bu ultra havalı çizgili lacivert eteğe göz atın. Denizci çizgilerinden ilham alan etek stili, en popüler tasarımlardan biridir. Bodycon bir görünüm için pamuk ve elastan malzemelerden yapılmıştır. Bu gerilebilir etek, takılı bir bel bandı ile birlikte gelir ve vücuda düzgün bir şekil verir. Arkadaşlarınızla rahat bir gün geçirmek için mükemmeldir, çünkü oldukça rahat, ancak akıllı olabilir. Bu eteğin görünümünü iyileştirmenin en iyi yolu, bazı kontrast aksesuarlarla sevimli beyaz bir üst giymektir. Şık ve trend bir görünüm için dolgu topuklu ayakkabı giymeyi deneyebilirsiniz..

11. Denim Tüp Etek:

Bu akıllı kot etek, kafaların size dönmesini sağlayabilir. Bu, mavi kot pantolonun kız gibi versiyonudur ve orta uzunlukta gelir. Kot etek mükemmel uyum sağlar ve düğmeli düzgün bir bel bandına sahiptir. Aynı zamanda en sevdiğiniz denim pantolonunuz gibi fermuarlı modeliyle geliyor. Bu eteğin etek ucundaki el dikişi bu eteğin görünümünü yükseltir. Bu koyu mavi kot etek beş cepli bir modelle geliyor. Şık bir görünüm için en iyi beyaz bir gömlek ve beyaz topuklu ayakkabılarla eşleştirilir. BT, şık görünürken profesyonelliği korumak için Cuma günleri ofislere de takılabilir.

12. İğne Çizgili Tüp Etek:

Siyah beyaz bu süper seksi iğne çizgili tüp eteğe göz atın. Bu tek renkli çizgili etek, boyunuza fazladan birkaç inç ekleme yanılsaması verebilir. Etek figürlü ve diz boyu versiyonu minyon bedenlere mükemmel uyum sağlıyor. Hafif hacimli bir bel hattınız varsa, daha fazla hacim kazandıran yatay şeritlere kıyasla her zaman dikey şeritleri tercih etmeniz önerilir. Bu etek bahar giyimi için mükemmeldir ve açıkça bir cadde modasıdır. Bu eteği siyah, beyaz üstlerle kombinlemeniz ve dolgu topuklu ayakkabılar giymeniz önerilir. Eşsiz bir görünüm için sarı üst giymeyi de deneyebilirsiniz..

Tüp etekler moda dünyasına hükmediyor. Bir zamanlar 70’li ve 80’li yıllarda moda olmasına rağmen, bu etekler bugünün nesli ile hala popüler. Çok yönlüdürler ve farklı bedenlere uyacak şekilde çeşitli renk ve desenlerde gelirler. Tüp etekler, tam bir kıyafet giyerken kıvrımlarını gösterebilen ince ve minyon kızların favori tercihidir. Bu etekler, uygun kumaş ve desenler seçilerek gündelik veya profesyonel bir ortama uyacak şekilde yapılabilir. Kalem etek taşımanın en iyi yolu, şık bir görünüm yaratmak için hafif bol üstler giymektir. Umarız bu koleksiyonu beğenmişsinizdir ve artık favori tüp eteğinizi nasıl seçeceğiniz konusunda netsinizdir..