Kesinlikle bir jean etnik kurta veya üst olan sıradan bayan kıyafeti hakkında düşünmek yerine, hemen bayanların aklına gelmeyen etekler hakkında tartışarak biraz değişiklik deneyelim, ancak bu makaleyi okuduktan sonra kesinlikle bir akıl olur. Etek satın alma düşüncesi uyanış, bu etek listesinde belirsiz tarzı ve tasarımı nedeniyle mutlaka bir veya iki dantel etek olacaktır..

Etek boyu ve tipi seçimi çok önemli bir rol oynar, eteğin uzunluğu ve kesimi vücuda zarif bir şekilde oturmalı ve giydikten sonra beli aşağı veya yukarı çekmek yerine rahat etmelidir..

Kadınlar için Basit ve Sevimli Dantel etekler:

Bu makale, kadınlar için en iyi 9 dantel etek tipine işaret ediyor ve ayrıca etek çizgisi türlerine de işaret ediyor..

1. Mavi Dantel Mini Etek:

Mavi Dantelli Mini Etek

Kontrast kumaşla astarlanmış tek dantel malzemeden yapılmış bu iki parçalı kumaş, etek orta uyluk bölgesinin hemen üstüne düşen kısa olarak tasarlanmıştır, bu tip dantel etek tasarımı dairesel kesim eteğin altına düşer. Bu dantel etekler ince kızlar için çok uygundur, uzun bacaklı güzel kıvrımlı figür bayanlar.

2. Orta- Kalem Etek Üzerinden Bakın:

Ekran Görüntüsü-2014-05-05-at-6.56.23-PM

Bu siyah dantel etek orta seviye şeffaf tasarım, bel bölgesinden başlayan ve orta uyluk bölgesine kadar inen astarlı bir malzemeye sahiptir ve daha sonra dantel malzeme herhangi bir astar malzemesi olmadan şeffaftır, bu tür tasarım bir şekilde şekillendirilir. İnce ve orta kilolu bayanlar için çok uygun bir çizgi etek.

3. Siyah Dikişli Beyaz Dantel Orta Boy Etek:

Siyah Dikişli Beyaz Dantel Orta Boy Etek

İçi astarlı, dışı siyah dikişli, eteğin yanlarında cep dikişi tasarımı olan tasarlanmış eteği saran bu beyazdan kirli beyaza renkli dantel malzeme. Bu tip dantel etekler, uyluk bölgesine kadar uzanan ve ince ila orta dereceli kızlar ve kadınlar için çok uygun olan düz kesim bir tasarımdır..

4. Turuncu Dantel Maxi Etek:

Turuncu Dantelli Maksi Etek

Bu parlak turuncu renkli dantel malzeme, içi astarlı, tam etek maksi veya süpürge sapı tasarımlı uzun dantel etektir. Astar, dantel malzeme ile aynı renktedir. Bu tip etek, özellikle uzun boylu kızlar ve bayanlar için her tür vücut figürü için uygundur..

5. Pembe Çiçekli Dantel Mini Etek:

Pembe Çiçekli Dantelli Mini Etek

Çiçek desenli baskı veya nakış, bayan kıyafetleri tasarımında kullanılan standart tasarımlardan biridir. Bu norma dantel malzeme de düşüyor. Bel bölgesinden hafif bir kesime sahip çiçekli pembe renkli mini etek. Bu tür dantel etekler, ince veya orta görünümlü uyluklara çok yakışır..

6. Pileli Gül Rengi Dantel Şeffaf Etek:

Pileli Gül rengi dantel transparan Etek

Rosa rengi, koyu renkli mahsul üstleriyle iyi uyum sağlayan ince ama canlı bir renktir. Bu etek türü, geniş belli, yüksek belli, bel kısmından çıkan pileli dantel malzemeli, mini etek olarak tasarlanan ve eteğin arka tarafına takılan fermuarlı bir etektir. Bu etekler uzun bacaklı kızlar veya bayanlar için çok uygundur..

7. Yüksek Düşük Mavi Dantel Etek:

Yüksek-Düşük Mavi Dantel Etek

Diz hizasına kadar inen astarlı bu mavimsi yeşil dantel malzemeden etek. Bu tür bir tasarım, uzunluk varyasyonu nedeniyle bakmak için büyüleyici. Eteğin ön kısmı diz hizasına kadar, arka kısmı ise dizden ayak bileği bölgesine kadar astarı olmayan ayak bileği hizasına kadar iniyor, bu da yarı transparan bir tasarım görünmesini sağlıyor. Bu tasarım dantel etekler kısa veya uzun kızlar için uygundur.

8. Yarık Lacivert Maksi Etek:

Yırtmaçlı Lacivert Maksi Etek

Mini etek tasarımında daha trend ve süslü görünen bir varyasyon yaratmak. Yarık, dizden ayak bileği bölgesine kadar olan yanda yer alır. Bayanlar rahat ve rahat hareket edebilirler, rahatsızlık hissetmezler. Bu tip dantel etekler orta ve uzun boylu kızlara çok yakışıyor.

9. Katmanlı Katmanlı Dantel Etek:

Katlı Katlı Dantel Etek

Dantelli bu katmanlı desenli etek tipik bir Çingene tasarımıdır. Etek, dantel eteğe kontrast bir görünüm veren pamuklu kumaş tasarımı ile birlikte bir kombinasyon dizisinde kesilip dikilen renkli dantel malzemeye sahiptir. Bu tür dantel etekler, her tür vücut şekline çok yakışır ve pamuklu düz üst ve geniş elastik boho tasarım kemer ile iyi uyum sağlar..

Tam oturan bir etek giymek, etek seçiminde en önemli kriter olarak karşımıza çıkıyor. Mükemmel oturan bir etek, 50 yaşındaki bir bayanı daha genç gösterir ve en kötü oturan etek, 16 yaşındaki bir kızı bile daha yaşlı gösterebilir. Onları almadan önce deneyin!!