Etek, Avrupa kültüründen erkekler de giymesine rağmen geleneksel kadın kıyafetidir. Etek en basit haliyle kolay giyimdir. Temel olarak, genellikle bir kemerle bağlanan belin etrafına giyilen kumaştır. Kısa, uzun, gevşek veya dar olabilir ve hatta farklı döküm stillerine sahip olabilir. Etek resmi kıyafet olarak kabul edilir. Kadınlara en çok yakışan kıyafettir. Okullarda üniforma olarak en çok kullanılan etek olduğu gibi aynı zamanda en rahat giysidir..

Farklı Patenci Etek Kıyafetleri:

İşte kızlar için 9 Güzel Patenci Etek listesi ve her durumda deneyin.

1. Basit Siyah Patenci Etek:

siyah-patenci-etek

Patenci eteği Siyah bize çok yönlü iki görünüm kazandırıyor. Onu çizgili bir tişörtle kombinleyebilir ve çok şık ve havalı görünebilir ya da resmi bir blazer ile kombinleyebilir ve birkaç aksesuar ekleyerek size şık, resmi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Siyah patenci eteği, sıcak bir kış için herhangi bir açık renk hırka ile uyumludur.

2. Kırmızı Patenci Etek:

patenci etekleri

Kırmızı bir patenci eteği, sadece beyaz gömlekle kombinleyerek size klasik bir görünüm kazandırabilir. İçine sokabilir ve boynunuza uzun bir zincir takabilirsiniz. Serin ve klas. Cesur ifadeler için kırmızı patenci eteği kullanılabilir. Siyah deri bir ceket, kırmızı patenci eteğine ekstra bir çekicilik katabilir..

3. Beyaz Patenci Etek:

beyaz patenci-etek

Beyaz patenci eteği, katolik bir liseli kızın üniforması gibi bir şeydir. Ancak pastel tonlu üstlerle birlikte kullanıldığında resmi toplantılar için şık olabilir. Elbiseyi atlamak istiyorsanız, randevu gecesi için de mükemmel olabilir. Sadece uygun mücevherlerle havalı bir ekin üst ekleyin.

4. Çiçekli Patenci Etek:

çiçekli-patenci-etek

Çiçekli bir patenci eteği, rahat bir yaz havası gezintisi için mükemmeldir. Saçınıza çiçek ekleyebilirsiniz. Çoğunlukla kolay görünümü için genç kızlar arasında oldukça popülerdir. Sade düz bir tişört ile bu görünümü elde edebilirsiniz. Deri bir ceket kombinleyerek sert bir görünüm verebilirsiniz..

5. Pembe Patenci Etek:

pembe-patenci-etek

Pembe bir patenci eteği, açık renkli örgü bir üst ve 90’ların sevimli kenarını elde etmek için platform ayakkabılarla birlikte kullanılabilir. Evrensel görünümünden dolayı gardırobunuza çeşitlilik katacak, sizi her mevsim taşıyacak. Pembe, çok yönlü bir renk olan bu etek, üstlerinizin çoğuyla uyumlu, kullanımı kolay bir stil sunar..

6. Mavi Patenci Etek:

mavi-patenci-etek

Mavi patenci üst ile beyaz dantelli üst, rüya gibi bir kombinasyon. Basit bir çıplak erik veya hatta bağcıklı spor ayakkabılar görünüme katkıda bulunacaktır. Açık sarı bir üst ile koyu mavi bir patenci eteğini kahverengi takozlarla eşleştirerek resmi bir hale getirebilir ve size modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sarı Patenci etek

7. Sarı Patenci Etek:

sarı-patenci-etek

Mavi kot ekin üst ile birleştirilen sarı patenci eteği, plaj veya resmi olmayan geziler için mükemmeldir. Sarı bir patenci eteği, herhangi bir cilt tonunda iyi görünecek bir şeydir. Kişiliğinize hayat katar.

8. Yeşil Patenci Etek:

yeşil-patenci-etek

Yeşil patenci eteği, resmi giyim için iyi bir seçenektir. Sade bir beyaz gömlek ve minimum mücevhere sahip çarpıcı bir blazer, gitmenin yolu. Koyu yeşil bir patenci eteği kişiliğinize derinlik katar. Zarif bir resmi görünüm kazandırmak için resmi bir ceket ekleyin.

9. Kot Patenci Etek:

kot-patenci-etek

Denim patenci eteği, genç nesil için oldukça önemli bir şey. Tişörtler veya düz üstlerle iyi gider. Biraz baharat için diz boyu çizmeler ekleyin.

Patenci eteği çeşitlerinin sonu yok. Bu tarz epik ve asla dışarı çıkmayacak. Herhangi bir patenci eteği kullanarak iyi bir bayan görünümü kolayca elde edilebilir. Sadece uygun üst ile takım yapın ve gitmeye hazırsınız.