Lakshadweep, egzotiška salos vieta palei Keralos pakrantę, reiškia „šimtas tūkstančių salų“ gimtąja malajalių kalba. 36 mažos salos susikibusios rankomis sudaro Lakshadweep salos skydą, žinomą dėl savo dieviško grožio. Didelis akrų plotas, kuriame gausu įvairios floros ir faunos, lydimas saulės nubučiuotų paplūdimių ir egzotiškos mėlynos jūros po atviru žvaigždėtu dangumi. Nors ši turistų lankoma vieta yra nuostabi vieta, čia švenčiami išskirtiniai festivaliai yra dar viena nuostabios šios vietos istorijos pusė. Mes sudarėme pagrindinių „Lakshadweep“ festivalių sąrašą, kad žinotumėte, kada šioje egzotiškoje vietoje galite tikėtis ekstravagantiškų švenčių

Lakshadweep salos

Taip, „Lakshadweep“ skamba kaip vienas iš tų pasakų vėlyvo vakaro „Hangout“, apie kurį mes visi svajojame, tačiau ši sala turi daugiau šilumos nei tik vaizdingas grožis. Lakshadweep pritraukia daugybę turistų, tačiau net ir esant tokiam bendraamžių spaudimui, čiabuviai čia yra griežtai susieti su savo tradicinėmis šaknimis. Šios salos, remiamos daugumos musulmonų gyventojų, švenčia savo šventes didingai ir didingai.

Pagrindinės salų šventės:

Eid-Ul-Fitr:

Viena iš pagrindinių čia švenčiamų švenčių yra Eid-ul-fitr. Prasidėjus jaunaties mėnuliui ir pasibaigus Ramadanui, Eid-ul-fitr daugiausia patenka į musulmonų religijos remiamus čiabuvius, nors tai yra nemokama šventė, kurią gali užsiregistruoti visi. Po nelengvo pasninko mėnesio per Ramadaną id-ul-fitr pažymi vietinės virtuvės atėjimą, užplūdusį turguje visomis alkanomis akimis, laukiančiomis skanaus lėkštės. Diena prasideda nuo sunkių maldų mečetėje, paskui sveikinimų ir keitimosi įvairiais patiekalais bei dovanomis kaip meilės simbolis artimiesiems..

Eid-Ul-Zuha / Bakri-Id:

Kitas eilėje yra Eid-ul-zuha arba bakri-Eid. Parodydamas dėkingumą ir garbinimą islamo pranašui Ibrahimui už nesavanaudišką auką savo dieviškajam valdovui. Kaip rodo pavadinimas, tai reikalauja skerdžiant bakri ar ožką kaip šios religinės rutinos dalį. Vėliau mėsos ID, paskirstytas tarp bhaktų ar pasekėjų, buvo laikomas pamaldžiu ir tyru. Viskas prasideda malda, susirinkus mečetėje, o paskui skerdimas. Ši šventė taip pat užbaigia kelionę į Meką, kuri yra šventa piligriminė kelionė pagal islamo tradiciją.

MiladUlNabi:

Kita svarbi šventė, plačiai švenčiama čia, yra „MiladulNabi“. 571 m. Po Kristaus gimė pranašas Mahometas, ir ši šventė sukasi būtent apie tai. Kaip pagerbimas jo gimimui, ši šventė įamžina Mahometą, didįjį pranašą, ir atitinkamai švenčiamas gausiu, gausiu gyvenimu. Šventė apima daugybę lūpų gurkšnojančių pirštų laižymo gerų patiekalų, o moterys yra užsiėmusios maisto gaminimu ir dekoracijomis, įvairūs susitikimai ir asociacijos susiburia įvairiose vietose, kur garsūs asmenys pasako pamokslus, pamokslus ir filosofijas. didįjį pranašą ir skleisti juos tarp minios, tuo pačiu pagerbdamas jį ir paminklindamas jo brangius žodžius.

Muharramas:

Tada yra Muharramas. Būdamas remiamas daugybės islamo gyventojų, Muharramas švenčiamas didingai. Pasakojama, kad anūkas didžiajam pranašui Hazratui Imamui Husseinui ir jo šeimai buvo negailestingai nužudytas Irako Karbaloje. Pagrindinė šventės priežastis apima šią tragediją, tačiau, nors iš pradžių tai liūdna šventė, bhaktos ir pasekėjai yra geras jos pavyzdys, o tokios kančios ir tragedijos akivaizdoje aukštas, Muharramą švenčia pilnas kūnas uolumas ir jaudulio kupinas protas, kai žmonės susirenka aplink tam tikras melas su smagiu muzikiniu vakaru ir apsipirkdami sąžiningos prekybos. Kita vertus, žmonės apsirengę juodai ir susikibę rankomis į procesiją pagarbiai pagerbia šią liūdną istoriją, verkdami ir verkdami eidami, išreikšdami savo sielvartą dėl tokio siaubingo dalyko.

Tai rojus. Nuo vešlių paplūdimių su ramiais saulėlydžiais iki nuostabios kultūros, alsuojančio skaniu maistu ir ramaus gyvenimo būdo. Nuo ištemptos vešliai žalios storos miškininkystės iki skaidrių, orų smėlio paplūdimių, iki puikaus gėlių stebuklų asortimento iki stiprių vietinių tradicinių šaknų, nepamirškite kada nors aplankyti Lakšadveipą per šias šventes ir naują seną vietinę tradiciją, galima pamatyti naujesnę, kitaip turistų traukos, pusę.

Kadangi šioje vietoje gyvena dauguma musulmonų, čia švenčiamos šventės taip pat vyksta pagal islamo kultūrą. Tai, kaip žmonės čia švenčia savo šventes gamtos ir Dievo malonės apsuptyje, yra nuostabu, kaip ir išskirtinis pačios vietos grožis! Kai kitą kartą lankysitės šioje vietoje, patikrinkite kalendorių ir patikrinkite, ar nėra festivalių. O jei vyksite festivalio metu, galėsite dalyvauti kerinčioje šventinėje linksmybėje!