Arunachal Pradešo festivalius kasmet organizuoja ir viešina Indijos vyriausybės Turizmo ministerija. Šiame straipsnyje išvardijami populiariausi Arunachal Pradešo valstijoje švenčiami festivaliai

Tawang festivalis:

arunachal pradešo šventės

Tawang festivalis vyksta kasmet spalio mėnesį. Jame daugiausia dėmesio skiriama Arunachal genties kultūros temai. Festivalis apima spalvingus šokius, tradicines virtuves, vietinius žaidimus ir sporto bei kultūros muges. Jie švenčia šios valstybės žmonių kultūrą ir paveldą.

Si-Donyi iš Tagino:

Si Donyi iš Tagino

Si-Donyi yra genties festivalis, vadinamas taginais. Ji švenčiama kasmet sausio 6 d. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus ir klestėjimą. Festivalis apima įvairius ritualus, kurie atliekami siekiant nuraminti įvairius elementus, tokius kaip Si (Žemė) ir Donyi (Saulė). Šventė apima visus, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir lyties, ir dalyvauja plačiai. Šventė baigiama liaudies šokiais ir didele bendruomenės švente

Reh iš Idu Mishmi:

Reh iš Idu Mishmi

Reh yra giminės, vadinamos Idu Mishmi, festivalis. Ji švenčiama kasmet vasario 1 d. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus ir klestėjimą. Festivalis apima įvairius ritualus, kurie atliekami siekiant nuraminti įvairius elementus, tokius kaip Si (Žemė) ir kitas dievybes, ir šventės apima visus, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir lyties, ir dalyvauja plačiai. Šventė baigiasi liaudies šokiais, tokiais kaip „Igu“ šokis, ir didele bendruomenės švente.

„Boor-Boot of Hill Miri“:

„Boor Boot of Hill Miri“

„Boor-Boot“ yra genties festivalis, vadinamas „Hill Miri“. Tai kasmetinė genties žemės ūkio šventė. Ji švenčiama kasmet nuo vasario 4 iki vasario 8 dienos. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus, gerą derlių ir klestėjimą. Festivalis apima įvairius ritualus, kurie atliekami siekiant nuraminti įvairius dievus, tokius kaip Dievas Boori Uyi ir kitos dievybės, o šventės apima visus, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir lyties, ir dalyvauja plačiai. Dievams aukojamos iš vištų ir kitų paukščių. Šventė baigiasi liaudies šokiais ir didele bendruomenės švente.

Losaras iš Monpos, Šerdukpenas:

Losaras iš Monpa Sherdukpen

„Losar“ yra genties, vadinamos Monpa, šventė, randama Sherdukpen. Tai kasmetinė budistų genties šventė, apimanti Mahajanos sektas, tokias kaip Sherdukpens, Monpa, Khamba Memba ir Nah. Ji švenčiama kasmet vasario 11 -ąją ir tai yra jų Naujieji metai. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus, gerą derlių ir klestėjimą. Budos šventykloje, pavadintoje „Gompa“, yra meldžiamasi. Festivalis apima įvairius ritualus, kuriuos atlieka lamos, ir šventės apima visus, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir lyties, ir dalyvauja plačiai. Šventė baigiama pantomimos šokiais ir didele bendruomenės švente

Tamladu iš Taraono & Kamanas Mishmi:

Tamladu iš Taraono & amp; Kamanas Mishmi

Tamladu yra Taraono genties šventė & Kamanas Mishmi. Kasmet vasario 15 d. Ją švenčia Dibango ir Žemutinio Dibango slėnio rajonų gentys. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus, saugumą ir klestėjimą.

Khan arba Chindung iš Miji:

Khanas arba Chindungas iš Miji

„Chindang“ yra giminės, vadinamos Miji (Sajolang), festivalis, gyvenantis Vakarų Kamenge. Tai kasmetinė genties žemės ūkio šventė. Ji švenčiama kasmet dešimt dienų rudenį. Ji švenčiama siekiant skatinti genties žmonių sveikatą, turtus, gerą derlių ir klestėjimą. Festivalis apima įvairius ritualus, kurie atliekami siekiant nuraminti įvairius dievus. Yra aukų iš vištų ir kitų paukščių dievams. Šventė baigiama liaudies šokiais ir didele bendruomenės švente.

Praėjusiais metais Indijos vyriausybės Turizmo ministerija surengė antrąjį „International Tourism Mart for East and N.E.“ leidimą. Tavango valstijos, Arunachal Pradešas. Tai vyko 2013 m. Spalio 18–20 d.