„Frocks“ yra puikus būdas atrodyti madingai ir stilingai. Šios suknelės yra vakarėlių drabužiai, kuriuos taip pat galima papuošti. Naujausia suknelių tendencija yra suknelė. Tai ilgos suknelės, vadinamos suknele, derinys, tačiau suknelės stiliaus. Suknelė dažniausiai dėvima progoms ir ypatingiems vakarėliams. Jie yra dygliuoti arba pagaminti iš puošnių siuvinėjimų, blizgučių ir tt Pasirinkite spalvas, kurios jums tiktų, ir tada pasirinkite medžiagą, kuri geriausiai tiktų prie suknelės. Tekantys drabužiai visada yra geras suknelių pasirinkimas, nes dėl srauto jie atrodo nuostabiai.

Naujausi ir madingi moteriškų suknelių dizainai su vaizdais:

Štai keletas įvairių stilių suknelių, kurias galite pasirinkti.

1. „Indo Western Gown Frock“:

„Indo Western Gown Frock“

Ši graži suknelė yra pagaminta sujungus Indijos ir Vakarų stilius. Suknelė pagaminta iš šilko medžiagos, supjaustytos kurta stiliumi. Suknelės viršutinė dalis yra be rankovių ir turi apykaklę. Kai kurios spalvos, kurias galite pasirinkti šiai suknelei, yra ryškiai raudonos ir nuobodu aukso.

2. Kurti stiliaus suknelė:

Kurti stiliaus suknelė

Ši vakarinė suknelė yra paprasta suknelė, pagaminta kuriant. Suknelės suknelės dizainas primena kūrinį su dupata. Tinklelio medžiaga pritvirtinta prie suknelės ties juosmeniu. Liemenė gerai išsiuvinėta gėlių raštais.

3. Striukės suknelė:

Striukės suknelė Frock

Ši suknelė suknelė yra tai, ką dauguma merginų yra įsimylėjusios. Paprastai tai yra Indijos kostiumas su siuvinėjimais ir yra ryškių spalvų. Prie šio ansamblio pridedama striukė, kad ji būtų stulbinanti. Striukė yra kontrastingos spalvos, priekyje yra kaklaraištis.

4. Aukšta kaklo ilga suknelė:

Aukšta kaklo suknelė

Čia yra aukšta kaklo suknelė, kurią galite dėvėti ypatingai progai. Jis turi ventiliatoriaus formos siuvinėjimus, pagamintus iš vientisos medžiagos. Tai suteikia jam laisvo srauto efektą. Spalvos gali būti mėlynos spalvos su kontrastingais aukso arba sidabro siuvinėjimais. Galite pridėti atitinkamą dupatta kaip papildomą priedą.

5. Iškirpti pečių suknelę:

Iškirpti pečių suknelę

Naujausia tendencija taip pat apima šią suknelę su suknele su supjaustytais pečiais. Suknelės apačioje yra pilni raketės, kurios suteikia jai puikią išvaizdą. Tada nupjauti pečiai pabrėžiami siuvinėjimais aplink. Tas pats siuvinėjimas taip pat pridedamas prie iškirptės.

6. Siuvinėta suknelė:

Siuvinėta suknelė Frock

Kitą kartą pasirinkite šią nuostabią rožinės spalvos suknelę. Ši siuvinėta suknelė puikiai tinka vestuvėms ir šventėms. Ilgos rankovės taip pat puoštos auksiniais siūlais. Dėl suknelės pliūpsnio tai tampa pareiškimu.

7. Vakarinė suknelė:

Vakarinė suknelė

Čia yra naujausia vakarinė suknelė, kurią galite nešioti ir naktį. Dizainerių suknelės ir chalatai kuriami atsižvelgiant į jus. Šis gabalas yra tarsi dviejų dalių rinkinys, kurio viršutinė dalis yra pritvirtinta, o sijonas gerai išsiskleidžia. Spauda yra gana unikali ir ypatinga.

8. Priekinė atvira suknelė:

Priekinė atvira suknelė

Kitas Indo vakarietiškas stilius yra priekinė suknelė, puikiai tinkanti gilių spalvų. Ši naujausia suknelės stiliaus suknelė yra tai, ko jums reikia vestuvių priėmimui ar ypatingam vakarėliui. Suknelės pliūpsnis atrodo įspūdingai, kai esate šokių aikštelėje.

9. „Side Flares“ suknelė:

„Side Flares“ suknelė „Frock“

Tai puikus jūsų drabužių spintos kolekcijos papildymas. Ši suknelė turi švyturėlius, pritvirtintus į šoną, ir tai suteikia jai purų išvaizdą. Iškirpti pečiai arba be rankovių atrodo puikiai prie šios ilgos suknelės. Išsirinkite mėgstamą šios brangios suknelės spalvą.

10. Šilko vakarėlio suknelė:

Šilko vakarėlio suknelė

Vaikai taip pat gali dėvėti šias nuostabias sukneles, kurios atrodo įspūdingai. Šilko medžiaga yra turtinga ir suteikia puikią išvaizdą progoms. Suknelės viršus gali būti paprastas ir paprastas, o apatinė pusė gali būti išgalvota. Prie šios suknelės labai gražiai atrodys auksinė kraštinė.

11. „Crepe Frock“ suknelė:

„Crepe Frock“ suknelė

Pasirinkite šią nuostabią krepinę suknelę bet kuriai ypatingai gyvenimo dienai. Ši mėlyna krepinė suknelė atrodys lieknesnė ir aukštesnė. Paprastas tinklelio vaizdas viršuje suknelei suteikia didingą išvaizdą. Suknelės pliūpsnis taip pat yra gražus ir puikiai tinka pataikyti į šokių aikštelę.

12. „Sweetheart“ iškirptės suknelė:

Mielosios širdelės iškirptės suknelė

Ši įspūdinga mėlynos ir juodos spalvos suknelė su mylimojo iškirpte. Ši suknelė turi ploną juosmens liniją ir yra labai išplėšta apačioje. Apatinė dalis yra išsiuvinėta dideliu dizainu, kuris išsiskiria. Jūs pastebėsite, kad tai yra tobula apranga kitai progai.

13. Tvirta suknelė:

Tvirta suknelė Frock

Ši kieta geltona suknelė yra dar vienas puikus geriausios Indijos drabužių pavyzdys. Suknelė yra geltonos ir raudonos spalvos derinys. Čia naudojama šilko medžiaga atrodo labai turtinga. Šoninės kišenės prie suknelės yra papildoma atrakcija.

14. Spausdinta „Maxi“ suknelė:

Spausdinta „Maxi“ suknelė

Čia yra graži spausdinta maxi suknelė, kuri yra suknelės stiliaus. Spauda gana vasariška ir atrodo labai gražiai visiems. Diržas ties juosmeniu paryškina juosmens liniją ir puikiai papildo. Kadangi medžiaga yra plona ir tekanti, suknelė atrodo labai patogiai.

15. Šalta pečių suknelė:

Šalta šalčio suknelė

Kitai išvykai pasirinkite šią ypatingą žalsvai mėlynos spalvos suknelę. Šaltas pečių raštas yra stilingas su zardosi darbo lopu. Darbas yra toks sudėtingas ir ypatingas, kad šioje suknelėje jausitės kaip princesė. Suknelės pliūpsnis taip pat yra tobulas, ir tai suteikia šiai ypatingai suknelei charakterio.

Suknelės yra naujausia mados pramonės tendencija, kuri sparčiai kelia bangas. Moterys mėgsta šią naują tendenciją, nes tai suteikia joms laisvę būti vakarietiško stiliaus, išlaikant savo šaknis Indijoje. Indo vakarietiško stiliaus suknelės suknelės šiuo metu yra pamišimas.