Medvilninės suknelės yra neabejotinai pirmasis pasirinkimas visiems. Nuo pat vaikystės ponios visada nori dėvėti medvilninį audinį, o jei jis yra suknelė, jos nenori nieko kito. Medvilninės suknelės suteikia kūnui daug atsipalaidavimo ir leidžia jaustis lygiai. Jis yra nesvarus ir nereikalauja pastangų jį nešti. Medvilninėje suknelėje rasite daug įvairovės. Bus įvairių spaudinių, įvairių kaklo stilių, skirtingų rankovių modelių ir daug daugiau. Galite apsilankyti įvairiose parduotuvėse ir net internete ieškoti daugybės modelių, pagamintų iš medvilninių suknelių. Viena mėgsta dėvėti naują, kad ji atrodytų kitaip nei kiti. Vaikai mėgsta ruoštis naujomis suknelėmis. Jie mielai dėvės medvilnines sukneles ir padarys ją žavingą su atitinkamu aksesuaru. Kaip ir suaugusieji, mažos mergaitės taip pat ruošiasi naujoms suknelėms ir stilingai komplimentuoja vyresniuosius. Jie sukuria konkurencinę platformą suaugusiems ir nepalieka vietos kitiems.

Merginos turi daugiau žinių apie madą nei suaugusios, o kartais jos žino daugiau nei parduotuvių pardavėjos. Mažoms mergaitėms, palyginti su moterimis, yra daugiau įvairių suknelių. Mergaičių suknelės yra įvairių dizainų ir spalvų. Moterims taip pat siūlomos medvilninės suknelės, tačiau nedideliais kiekiais. Tačiau suknelę taip pat galite susikurti patys, pirkdami audinį ir sukurdami savo dizainerio suknelę. Galite pasirinkti norimą spaudinį ir pateikti skirtingus modelius. Tokiu būdu jūsų suknelė bus unikali nuo kitų.

Naujausi ir geriausi „Cotton Frock“ modeliai moterims ir vaikams:

Čia pamatysime įvairias rinkoje siūlomas medvilnines sukneles.

1. „Red Check Cotton Frock“:

„Red Check Cotton Frock“

Ši medvilninė suknelė turi raudonų spalvų čekių dizainą. Jis turi mažo čekio formą. Suknelė yra apvalios formos kaklo su maža papuošalų rankovė. Ant juosmens yra paprastas raudonas diržas su čekio dizaino lanku viduryje. Suknelė baigta plonu raudonu lygiu kraštu.

2. Medvilninis „Anarkali“ kostiumas:

Medvilninis Anarkali kostiumas

Tai medvilninis kostiumėlis su juodu atspaudu Kurti ir paprastais raudonais antblauzdžiais. „Kurti“ suknelė yra su puse rankovės su mažu šriftu. Suknelės dizainas baigiasi plačiu juodu dizainu. Ši vilnonė medvilninė suknelė yra labai lygi ir minkšta moterims.

3. Kelio ilgio medvilnė:

Medvilninė kailis iki kelių

Tai baltos spalvos kūdikių medvilninė suknelė su trumpomis rankovėmis. Virš krūtinės yra viena didelė širdis, sukurta su raudonos spalvos maivymu. Nuo juosmens yra širdies dizainas su dviem raudonos spalvos atspalviais. Drabužio apačioje yra dvi raudonos maivymo kraštinės.

4. „Cotton Frock“ su diržu & Lankas:

Medvilninė kailis su diržu & amp; Lankas

Šios medvilninės kūdikių suknelės dizainas turi geltoną paprastą pagrindą viršutinėje suknelėje, ant kurios yra raudonos rožės atspaudas. Tarp jų yra juodos spalvos baltų taškų raštas. Po juosmens yra didelis daugiaspalvio spaudinio gėlių raštas. Ant juosmens yra paprastas geltonas diržas su lanku viduryje.

5. „Jaipuri Print Cotton Frock“:

„Jaipuri Print Cotton Frock“

Tai medvilninė suknelė moterims. Ši rausvos spalvos suknelė be rankovių ir šiek tiek žemiau kelio. Tai prasideda nuo mažų gėlių dizaino, o paskui su dideliais įvairiais atspaudais. Visoms moterims tai patinka, nes jos taip pat gali dėvėti namuose, kad išvengtų karštos vasaros.

6. „Gold Dot Cotton Frock“:

Auksinis taškuotas medvilninis kailis

Ši medvilninė suknelė mergaitei turi auksines kibirkštis. Suknelė yra kvadrato formos kaklas, papuoštas mažais apvaliais auksiniais rutuliais iki juosmens, spindinčio kaip deimantai. Tada prie suknelės reguliariai pritvirtinami dideli apskrito aukso rutulio atspaudai.

7. Naujausio stiliaus medvilnės varlė:

Naujausio stiliaus medvilninė kailis

Ši miela vaikiška medvilninė suknelė pasižymi naujausiu dizainu. Tai dviejų spalvų suknelė. Visa suknelė paprasta. Ant kaklo, ant šviesiai violetinės pusės, yra balta lygi siena. Abiejose juosmens pusėse yra du balti lankai. Nors išvaizda yra paprasta, tačiau turi švelnią prigimtį.

8. Dizainerio medvilnės kailis mergaitei:

Dizainerio medvilninė suknelė mergaitei

Ši medvilninė suknelė moterims yra įsimylėjusi. Yra stačiakampio dangaus mėlynos spalvos forma. Visa suknelė turi ploną ir storą juodos linijos atspaudą. Ant juosmens yra platus diržas iš atitinkamo audinio su mazgu vienoje pusėje.

9. Čiuožyklos medvilnės varlė:

Čiuožėjas „Cotton Frock“

Ši trumpa medvilninė suknelė ant krūtinės turi apvyniojimo raštą. Tai šiek tiek panašu į tiesų modelį. Nors apačioje jis yra paprastas, aplink yra juodų mažų piešinių atspaudas. Jis turi V kaklą ir turi linksmą išvaizdą. Liemens šone kabo juoda virvelė.

10. „Leheriya Print Cotton Frock“:

„Leheriya Print Cotton Frock“

Tai nuostabi medvilninė ilga suknelė su leherijos atspaudu. Ant mėlynos suknelės yra baltas leherijos atspaudas. Yra trijų dangaus mėlynos spalvos mygtukų linija su tos pačios spalvos rėmeliu abiejose pusėse. Suknelė nėra labai ryški ir taip pat turi mažai plonos medžiagos.

11. Sparrow Cotton Frock:

„Sparrow Cotton Frock“

Tai vaikiška medvilninė baltos spalvos suknelė. Ant suknelės yra nedidelis dviejų spalvų žvirblis. Suknelė yra trumpa ir ant rankovių turi nedidelį raukšlių modelį. Juosmuo ir kaklas turi geltoną spalvą. Tai naujas medvilninių suknelių stiliaus atspaudas.

12. Trendy Cotton Frock:

Madinga medvilninė kailis

Tai naujausias medvilninių suknelių dizainas, turintis paprastą ir patikrintą raštą. Visos suknelės turi skirtingą rankovių modelį. Įprastas dalykas visose suknelėse yra diržas ant juosmens. Viduryje dviem sagutėmis pritvirtintas mygtukas, o paskutinėje – dvi trijų mygtukų rašto eilutės.

13. Apykaklės medvilnės kailis:

Apykaklės medvilnės kailis

Tai stulbinantis medvilninių suknelių dizainas moterims. Suknelė turi apjuostą kaklą ir juodą lanką krūtinės viduryje. Visa balta suknelė turi mažą ir didelę apvalią formą ir gėlių atspaudą. Iki juosmens jis yra įtemptas, o tada jis tampa šiek tiek platus. Turi atvirą nugarą.

14. Vaikų vasaros medvilnės kailis:

Vaikiška vasarinė medvilnė

Šis medvilninės suknelės dizainas mergaitei yra tarsi rutulinės suknelės modelis. Yra baltas „hakoba“ spausdinimo apačia su rožiniu nėrinių kraštu. Jis padengtas palto rašto suknele su kvadratinėmis spalvotų atspaudų dalimis. Kailio dalis dekoruota sluoksniuotu kraštu, kuris suknelėms suteikia skonio.

15. Gėlių medvilnės kailis:

Gėlių medvilnės kailis

Šis paprastas medvilninės suknelės dizainas vaikui atrodo neįtikėtinai. Jis prasideda baltomis ir raudonomis vertikaliomis juostelėmis, o tada turi gėlių atspaudus. Viduryje yra raudona didelė gėlė. Apačioje yra trijų skirtingų dydžių spalvų gėlių dizainas. Kūdikis plaukuose taip pat laikė geltoną rožę.

16. Ilga medvilnė:

Ilga medvilninė kailis

Tai medvilninė suknelė suaugusiems, raudonos ir juodos spalvos. Ilga suknelė turi juodą kaklo kraštą ir juodą juosmens diržą. Visos paprastos suknelės viduje yra juodas audinys, o išorėje – raudona. Išorinis raudonas audinys yra šiek tiek virš juodo audinio, unikali suknelės koncepcija.

17. „Party Wear Cotton Frock“:

„Party Wear Cotton Frock“

Šis medvilninės suknelės modelis yra tiesiog vakarėlio drabužis. Tai juodos spalvos suknelės kaklo raštas, papuoštas nėrinių audiniu. Suknelė yra padengta rausvos spalvos gėlių nėrinių medžiaga, ji yra raketė. Visa suknelė suteikia dėvėtojui Bolivudo Diva išvaizdą.

18. „Rain Dance Cotton Frock“:

„Rain Dance Cotton Frock“

Šiame medvilninės suknelės paveikslėlyje yra lietaus šokio temos dizainas. Ant baltos suknelės yra rausvos apvalios formos atspaudas. Suknelės apačioje yra mažų kūdikių, šokančių per lietų, atspaudai. Vaikams tokios suknelės rengiamos musonu. Tai patrauklus dizainerio sukurtas suknelės dizainas.

19. „Cotton Frock Style Kurti“:

Medvilninės Frock stiliaus Kurti

Ši medvilninė suknelė moterims yra ilga ir liepsnoja kaip Kurti. Ant dėžės yra į dėžutę panašus atspaudas. Viena maža dėžutė yra padengta dar dviem didelio dydžio dėžutėmis. Ant kaklo yra trijų eilučių piešiniai ant geltonos medžiagos ir uždaro kaklo. Tai pilnos rankovės su tuo pačiu dizainu.

20. „Maxi Cotton Frock“:

„Maxi Cotton Frock“

Tai tiesios medvilninės suknelės dizainas moterims be rankovių ir V formos kaklo. Ant mėlynos suknelės yra įvairių spalvų gėlių dizainas. Šią specialią suknelę galima naudoti ypatingai progai, pavyzdžiui, vakarėliui ar pasimatymui. Tai aukštos kokybės suknelė.

21. Grindų ilgio medvilnė:

Grindų ilgio medvilnė

Ši medvilninė suknelė suaugusiems pasižymi puikia kokybe. Jis visiškai atspausdintas su neįprastais dizainais. Visa balta suknelė prisipildo mėlynos spalvos gėlių. Ant nugaros ji yra gilios V formos, atvira atgal iki juosmens, kur yra didelis lankas. Ši suknelė iki grindų yra tiesiog nuostabi.

22. Paplūdimio drabužiai iš medvilnės:

Paplūdimio drabužiai „Cotton Frock“

Šioje medvilninėje ilgoje suknelėje yra pastebimas modelis. Suknelė be nugaros, trijų juostų raštas ant nugaros. Jis turi pakabų kaklą ir pakankamai raketų. Suknelės apačioje yra trys pakopos kraštinės, ir tokios suknelės dažniausiai naudojamos kaip paplūdimio drabužiai.

23. Siuvinėta medvilnė:

Siuvinėta medvilnė

Ši geltonos spalvos medvilninė suknelė dekoruota raudonais siuvinėjimo darbais. Suknelė trumpa su puse rankovės. Viršutinėje suknelės dalyje yra siuvinėjimo darbai, o likusi dalis yra lygi. Raudonos jhumkos kabo ant suknelės su geltona virvele, pritvirtinta iš kaklo modelio.

24. Tankus medvilninis kailis:

Tvirtos medvilnės kailis

Ši medvilninė suknelė moterims turi savitą raštą. Tai visiškai raudonos ir mėlynos juostelės su ilgomis rankovėmis ir trikampis, supjaustytas apačioje. Aplink juosmenį yra apvyniotas storas diržas, tarsi medžiaga būtų sulankstyta. Jis turi visiškai uždarą kaklą ir tiesiog suteikia ypatingą išvaizdą visoms moterims.

25. Dizainerio medvilnės kailis:

Dizainerio medvilnė

Tai specialiai sukurta gėlių dizaino kūdikių medvilninė suknelė. Visoje suknelėje yra didelis raudonos ir geltonos spalvos gėlių atspaudas ir maži lapai. Suknelės pabaigoje yra smulkių sluoksnių. Gražiai sukurta dirbtinė gėlė pritvirtinama prie peties ir juosmens.

26. Fancy Baby Cotton Frock:

„Fancy Baby Cotton Frock“

Ši ilga medvilninė suknelė yra tikrai nuostabi. Ant suknelės yra dideli atspaudai ir dvi plonos spagečių formos kaklo rašto juostelės. Kaklas yra kvadratinis, aukštas priekyje ir žemas gale. Abi mažos mergaitės dėvėjo avalynę, prisirišo rožę ir atrodė pasiruošusios maudytis.

27. Medvilninė vilnonė rankovė su rankovėmis:

Medvilninė vilnonė rankovė su rankovėmis

Tai vaikiška medvilninė suknelė su vertikaliomis spausdinimo linijomis. Yra maža ir didelė vertikali įvairių spalvų spausdinimo linija. Ilgos rankovės pabaigoje turi platų maivymosi stilių. Taip pat gerai atrodo dvi baltos stygos, susidarančios ant kaklo. Kūdikis jaučiasi laisvas tokioje laisvoje suknelėje.

28. Flutter-Sleeve Cotton Frock:

Flutter Sleeve Cotton Frock

Šioje medvilninėje suknelėje yra rausvos spalvos rankovių modelis. Pusinė suknelė yra rausvos spalvos, o likusioji – širdelės formos. Kai kurios širdys yra užpildytos mėlyna spalva, o kitos – tik su mėlynais kraštais.

29. Medvilninė kailis be peties:

Medvilninė kailis iš peties

Ši paprasta medvilninė suknelė yra nuimama nuo peties. Ant šviesiai mėlynos suknelės yra baltos tiesios pamušalas. Ant juosmens yra sulenktas didelis lankas, o rankovės gale yra mygtukas. Ant krūtinės yra trijų sluoksnių raštas, kuris sumaniai padarytas ant suknelės.

30. Varpinės rankovės medvilnės kailis:

„Bell Sleeve Cotton Frock“

Ši medvilninė suknelė moterims yra ilgo ilgio ir iškirptos peties. Ant rankovės padarytas maivymasis yra toks platus, kad atrodo, kad kabo varpai. Ši tamsios spalvos suknelė yra visiškai atspausdinta kontrastingos spalvos, kuri yra efektyvi ir atrodo meistriškai.

Tokiu būdu savo drabužių spintoje galite turėti įvairių suknelių. Kadangi dabar suknelės yra prieinamos beveik visiems renginiams, nėra jokių rūpesčių pasirinkti salwar kameez, susiūti ar nusipirkti saree ir paruošti atitinkamą palaidinę. Tai sutaupo daug laiko. Jums reikia pasirinkti suknelę ir darbas baigtas. Taip pat lengva dėvėti, palyginti su saree. Norėdami gauti modernesnę išvaizdą, galite pasirinkti drąsią suknelę. Nors drabužiai, tokie kaip satinas, georgette ir kiti, taip pat naudojami suknelėms gaminti, jie yra nepalyginami su medvilne. Jis negali suteikti tokio komforto kaip medvilnė.