Frocks yra labai graži suknelė ir tampa madinga šiais laikais. Suknelėje yra daug naujų dizainų. Mums visada reikia pokyčių. Taigi dizaineriai kiekvieną dieną kuria naują idėją. Taigi jums reikia gauti naujausią informaciją apie visus dabar prieinamus naujus dizainus ir populiarias spalvas. Žalia spalva tinka visoms odos spalvoms. Taigi šį kartą galite išbandyti skirtingas spalvas visoms progoms.

Naujausi „Green Frocks“ dizainai vaikams:

Čia yra keletas populiariausių žalių suknelių dizainų, kuriuos galite išbandyti.

1. „Green Net Frock“:

„Green Net Frock“

Tai ilgos žalios suknelės dizainas mergaitėms. Tai tinka tiek kasdieniam, tiek vakarėlio drabužiui. Ši rankovė be rankovių yra pagaminta iš tinklelio tipo medžiagos ir labai patogi dėvėti. Prie jo taip pat pridedamas mažas paltukas, išsiuvinėtas gražiomis gėlėmis. Tai suteikia jūsų mažyliui papildomos elegancijos.

2. „Green Long Designer Party Wear Frock“:

„Green Long Designer Party Wear Frock“

Tai žalia suknelė iš minkštos tinklelio medžiagos. Tai vakarėlio suknelė ir labai gražiai atrodys jūsų mergaitei. Jis turi auksines gėles, kurios pagerina jo išvaizdą. Šį kartą išbandykite šį puikų dizainą ir būkite madingi.

3. „Green Frock“ moterims:

Green Frock moterims

Tai graži žalio dizaino suknelė moteriai. Galite dėvėti bet kokiomis atsitiktinėmis progomis. Jis pagamintas iš šifono medžiagos ir šis asimetriškas kirpimo dizainas suteiks jums madingą išvaizdą. Galite susieti jį su juodais batais, kad pagerintumėte savo išvaizdą. Išbandykite šį naują dizainą, kad išsiskirtumėte iš kitų.

4. Smaragdo žalia gėlių suknelė:

Smaragdo žalios spalvos suknelė

Tai puiki žalia suknelė jūsų mažyliui. Jis pagamintas iš medvilnės ir tinklelio tipo medžiagos ir yra gražiai išsiuvinėtas gėlėmis. Jūsų mažyliui tikrai patiks ši princesės suknelė.

5. „Green Party Wear Frock“:

„Green Party Wear Frock“

Tai graži ilga žalia suknelė jūsų mažyliui. Tai puikus vakarėlio drabužių pasirinkimas. Jis pagamintas iš tinklinės medžiagos, todėl elkitės atsargiai. Tai bus nuostabu jūsų dukrai.

6. Graži gėlių mergaitės suknelė:

Graži gėlių mergaitės suknelė

Tai žalių gėlių mergaitiška suknelė iš šilko medžiagos. Naudokite kaip vakarėlio aprangą. Dizainas yra paprastas, tačiau suteikia papildomo grožio jūsų vaikui. Gėlėtas dizainas puikiai atrodo ant šios suknelės. Medžiagą lengva prižiūrėti ir labai patogu nešioti.

7. Šviesiai žalios spalvos atsitiktinis šuo:

Šviesiai žalios spalvos „Casual Frock“

Tai visiškai naujas žalios spalvos suknelės dizainas. Tai labai graži spalva ir gali būti naudojama kaip kasdienis, taip pat vakarėlių drabužis. Tai yra siuvinėta tinklinė medžiaga. Gražus siuvinėjimas suteikia jam jaukumo. Dėvėdama šią suknelę jūsų mažylė taps žvaigžde.

8. Graži nėrinių vakarėlio suknelė:

Graži nėrinių vakarėlio suknelė

Tai labai miela suknelė iš nėrinių medžiagos. Jį galite pasirinkti kaip vakarėlio aprangą. Viduryje yra sidabrinis diržas, suteikiantis šiai suknelei papildomo blizgesio. Galite sujungti su sidabrine plaukų juosta, kad gautumėte nepriekaištingą išvaizdą.

9. „Green Cute Designer Frock“:

„Green Cute Designer Frock“

Tai mielas žalios spalvos suknelė jūsų mažyliui. Tai naujas dizainas, kurį galite išbandyti šį kartą. Prie šios suknelės puikiai atrodo baltas jungo dizainas ir lankelis žalias lankas su baltais taškeliais. Tai kokybiškas dizainas ir suteikia jūsų vaikui madingą išvaizdą.

Tai yra puikus žalių suknelių dizainas, kurį galite patikrinti. Nauji dizainai ateina kiekvieną dieną, todėl geriau gauti gerą idėją apie naujus dizainus.