Kızlar ve bayanlar için çeşitli elbiseler mevcuttur. Basitten süslü olanlara kadar değişebilirler. Kızlar ve bayanlar bu elbiseleri giyerken çok hoş görünüyorlar. Anarkali tarzından sade düz önlüklere kadar farklı türde rop tasarımları var. Farklı renklere sahip roplar güzel görünüyor ve ağ malzemeden de yapılmış. Bunlar çok narindir ve bazıları düz tasarım fraklardır ve bazıları çiçek desenli fraklardır, süslü koleksiyonlarda mevcuttur. Süslü frocks, vesilelerle seçimimize göre gelir.

Bayanlar ve Kız Bebekler İçin En Son ve Modaya Uygun Fantezi Frocks:

Resimlerle bazı farklı süslü frak tasarımlarına bakalım.

1. Pembe Çiçek Baskı Fantezi Rop:

Pembe Çiçek Baskı Fantezi Rop

Pembe çiçek desenli elbise olup örme dokuma fit maxi elbisedir. Yuvarlak yakalı olduğu gibi kolsuzdur. Gizli fermuarlı ve kloş eteklidir. Kız bebeğinize bir sonraki doğum gününde hediye edebileceğiniz bebek süslü frak elbisedir..

2. Siyah Payetli A-Line Fantezi Rop Elbise:

Siyah Payetli A Kesim Fantezi Frak Elbise

Siyah dokuma payetli A kesim elbisedir. Bu kısa kollu yuvarlak boyunlu. Anahtar deliği detaylı çift kapamalıdır ve özel günlerde giymek için mükemmel bir elbisedir. Bu iyi bir süslü frak elbise.

3. Süslü Frock Tarzında Süslenmiş İmparatorluk Elbisesi:

Süslü Frock Tarzında İşlemeli İmparatorluk Elbise

Turuncu renkli dokuma bir imparatorluk elbisesidir. Bu süslü frak, desenli kolsuz yuvarlak yakalı olarak gelir. Düğme kapatmalı ve ekli astarlıdır. Genişletilmiş bir etek ucu vardır. Kızların giymesi için süslü bir frak. Partilerde giymek için tasarlanmıştır ve kız bebeklerde son derece güzel görünür..

4. Katı Uyum ve Flare Fancy Frock:

Katı Fit ve Flare Fantezi Rop

Çok nezih ve harika görünen bir bebek pembesi baskılı frak. Çocuk süslü frak elbisesidir. Yuvarlak yakalı ve kısa kollu A kesim elbisedir. Düğme kapatmalı ve kloş eteklidir. Pamuk baskılı bir elbisedir ve günlük kullanım için mükemmeldir..

5. Roplu Kareli Dar Kesim Elbise:

Frock'ta Kareli Dar Kesim Elbise

Pembe dokuma ekose desenli ve kloş bir elbisedir. Omuz askılı yuvarlak yakalı ve sırtı elastik detaylı, beli fiyonk detaylı. Üzerindeki nakışlarla güzel görünüyor.

6. Kaba Kaban Fantezi Elbise:

Tulum Fantezi Elbise

Çocuklar veya kızlar için mavi masif dokuma tulum frak türüdür. Yuvarlak yakalı, kolsuz ve etek ucu düz. Denimden yapılmış bu elbiseler, tüm dikkatin tadını çıkarırken kızlar için giymeyi rahatlatıyor..

7. Denim Önlük Fantezi Rop:

Denim Önlük Fantezi Rop

Mavi çiçek desenli frak önlüklü elbisedir. Ayarlanabilir omuz askılarına sahiptir. Kemer köprülü iki cebi vardır ve etek ucu hafif farbalalıdır. Gündelik giymek için en iyisidir. Çok rahattır ve akşamları giymek için mükemmel bir uyum sağlayan son moda bir çekiciliği vardır..

8. Baskılı Düşük Bel Fantezi Elbise:

Baskılı Düşük Bel Fantezi Elbise

Kızlar için siyah baskılı dokuma düşük belli bir elbisedir ve katmanlı detaylı yuvarlak yakalıdır. Kolsuzdur ve gizli fermuarlıdır. Genişletilmiş bir etek ile ekli bir astarı vardır. Parti giyim tipi fraktır.

9. Parti Kıyafeti Fantezi Frock:

Parti Giyim Fantezi Rop

Dantel detaylı ve yuvarlak yakalı bir elbise giyen çok renkli baskılı bir partidir. Kolsuzdur ve fermuarlıdır. Ekli bir astarı ve kloş etek ucu vardır. Kumaş kemer ile birlikte gelir. Giymek rahattır ve partilerde giymek için yapılmıştır.

10. Turuncu Pamuklu Fantezi Yaka Rop:

Turuncu Pamuklu Fantazi Yaka Rop

Turuncu renkli güzel ve modaya uygun bir elbise. Kızlar için idealdir ve pamuklu kumaştan yapılmıştır ve cepleri vardır. Daha sonra zarif bir çekicilik veren taş düğmelere sahiptir. Bu kız için süslü bir frak.

11. Bebek Kadife Net Fantezi Rop:

Bebek Kadife Fileli Fantazi Rop

Kızlar için bu tür frak, tam bir prenses etkisi veren kadife ve ağdan yapılmıştır. Kızların giymesi için rahat olması için frakın içinde yumuşak bir malzeme var. Bilek boyu bir roptur ve kolsuzdur. Partilerde giymek için mükemmeldir.

12. Bordo Parti Elbisesi Rop:

Bordo Parti Elbise Frak

Bej ve bordo baskılı dokuma fit ve flamalı elbise ve çok çekici görünüyor. Boynuna ve kısa kollulara dolanacaksın. Bir düğme kapatması vardır ve astarı ve alevlendi etek ucunu tutturur. Giymek için harika bir elbise yapan bir ön açık omuz silkme ile birlikte gelir. Bu elbise, bir kızı giyerken bir prenses gibi görünmesini sağlar. Bu uyluk boyu elbise, omuz silkerek giyildiğinde uzun kolludur ve giymesi rahattır. Bayan süslü bir frak elbisedir.

13. Dijital Mavi ve Hardal Sarısı Baskılı Frak:

Dijital Mavi ve Hardal Sarısı Baskılı Frak

Partiler gibi özel günlerde giymek için tasarlanmış bayanlar için güzel tasarlanmış bir frak. Pürüzsüz bir dokuya ve güzel bir örtüye sahip olan her kadının görünümünü ve kişiliğini geliştiren, üzerinde çalışma bulunan bir fraktır. Çok çeşitli tasarım ve renklerde mevcuttur.

14. Rajasthani Baskı Bayanlar Fantezi Frock:

Rajasthani Baskı Bayanlar Fantezi Frock

El bloğu baskılı Rajasthani tasarımlı bir fraktır. Görünümü ve çok çeşitli renkleri nedeniyle çekicidir. Yenilikçi bir tasarıma sahiptir ve bakımı kolaydır. Jaipuri tasarımlı bu elbiseler, teknik olarak tasarlanmış makineler ve yüksek kaliteli iplikler kullanılarak dikilir. Pamuklu kumaştan üretilmiştir ve parti gibi özel günlerde giymek için yapılmıştır..

15. Baskılı Kollu Rayon Rop:

Kolları Baskılı Rayon Rop

Yeşil renkli, kolları tam baskılı, Anarkali tarzında yapılmış bir roptur. Günlük kullanım için giyilebilir. İyi malzemeden yapılmış ve giyildiğinde çok iyi görünen yuvarlak yakalı düz. Rayon kumaştan yapılmıştır ve eğlenceli yönünüzü ortaya çıkarmak için en iyisidir. Günlük kullanım içindir.

Kızlar ve bayanlar için farklı türde elbiseler bulacaksınız. Kızlarda ve bayanlarda son derece iyi görünüyorlar. Çocuklar tarafından bayanlara giyilir ve farklı renk ve desenlerde gelirler. Süslü elbiseler sizi güzel gösterir ve üzerinde farklı çalışmalar yapar. Süslü elbiseler düz gelir ve bazıları üzerinde çalışır.