Yaz daha sıcak olabilir ama giyinme tarzınızla kışı sıcak hale getirin. Sıcaklık düştü ve yüzünüzde keskin soğuk hava var. Pekala, elbiselerinizi rafa kaldırmayın, yaratıcı olun ve kıyafetlerinizi modaya uygun taytlarla eşleştirin çünkü tarz kişiliğinizi ve tavrınızı yansıtır. Sadece kış harikalar diyarında dolaşın ve size hem sıcak hem de şık bir şekilde sevimli kalmanız için bir fikir vermesi için tozluklu ilk 9 elbiseye bir göz atın..

Bayanlar için Taytlı Şık Frak Üstler:

Tozluk ile en iyi elbiseye bakalım.

1. Siyah Tayt ile Çekici Akan Stil Frak:

Siyah Tayt ile Çekici Akıcı Stil Frak

Size kaygısız bir görünüm vermek için bu hoş siyah serbest akan asimetrik rop’u seçin. V-yakanın etrafındaki çekici payetler bu stili tamamlıyor. Şık olmayan her durumda size şık bir görünüm kazandırmak için bu elbiseyi dar siyah tozluklarla eşleştirerek görünümünüzü geliştirin. Tozluklu bu siyah frak, cıvıl cıvıl güneşli bir sonbahar gezisinde size zarif bir incelik verir..

2. Baskılı Tayt ile Çekici Onyx Frak:

Baskılı Tayt ile Çekici Oniks Frak

Kışın kokusu köşeyi dönünce. Örme kollu ve yuvarlak yakalı bu şık oniks renkli diz boyu elbiseyi alın ve kontrast renkte yün baskılı tayt ile eşleştirin. Baskılı taytlar sadece kıyafetinize renk katmakla kalmaz, aynı zamanda soğuk kış günlerinde dışarı çıktığınızda sizi sıcak ve rahat tutar..

3. Ayak Bileği Uzunluğu Taytlı Petite Stili Frak:

Bilek Boyu Tayt ile Petite Style Frak

Gömlek yakalı, uzun kollu, tek göğüslü, kapaklı cepli, uyumlu kemerli, minyon tarz mini frak. Polyester kumaştan dikilmiştir. Serin ve berrak bir günde size özel bir görünüm kazandırmak için kontrast renkli ayak bileği uzunluğundaki taytlarla eşleştirin. Taytlı mini frak sonbahar/kış sezonu için ideal bir giyimdir..

4. Taytla eşleşen denim bağımlılığı:

Taytla birleşen denim bağımlılığı

Denimin güzelliği çok yönlülüğündedir, seksi olduğu kadar rahat hissetmenizi de sağlar. Açık mavi kot ceket tarzı frak, manşetli tam kollu. Pileli sarısı, önü düğmeli, gömlek yakalıdır. Bu fraklara tozluklarla iltifat edin, kendi etiketiniz olun ve tarzınızın sizin yerinize konuşmasına izin verin.

5. Tozluklu Kusursuz Örme Frocks:

Taytlı Kusursuz Örgü Frocks

Bu sezon başarı ve etkilemek için giyinin. Örme yuvarlak şapka ve bir hırka ile uyumlu, orta uzunlukta, tam kollu örgü frak. Frock me tayt, soğuk bir kış günü için mükemmel bir seçimdir. Hayatı seviyor musun? Giyinmeyi sever misin? O zaman hafta sonunu veya herhangi bir mevsimi bekleme, sadece kalbinin sesini dinle.

6. Taytlı Sportif Günlük Stil:

Taytlı Sportif Günlük Stil

Moda ile eğlenin ama size ilham verecek giyinin. Formda A kesim orta boy, kısa kollu, yuvarlak yakalı, zeytin yeşili, sallanan tunik tarzı bir rop, tasarım taytlarla eşleştiğinde şık görünüyor. Taytlı rop üstler sonbahar mevsiminin başlarında giyilmeye uygundur. Unutma her birimizin kendine ait bir tarzı var ama onu güvenle taşımayı öğrenmeliyiz..

7. Bilek Boyu Tayt ile Cuma Gecesi Stili:

Bilek Boyu Tayt ile Cuma Gecesi Stili

Klasik bir tarz asla modası geçmez. Eşsiz bir orta boy, kayık boyunlu, ortası pilili, 3/4 kollu baskılı rop, ayak bileği uzunluğundaki taytlarla takıldığında büyüleyici hale gelir. Taytlı bu şık frak trendi, kendilerine uyacak şekilde modayı değiştirenler içindir. Bu bir hafta sonu için ideal bir kıyafet.

8. Taytla Uyumlu Zarafet:

Taytla Uyumlu Zarafet

Diz boyu tunik, çelik gri rop, gömlek yaka, tam kollu, manşetleri, önü pilili düğmeli. Siyah tayt ile kombinleyin ve taytlı bu frak kışın en rahat kıyafetidir. Dikkatli olun, modayı satın alabilirsiniz, ancak sahip olmanız gereken stil.

9. Mama’nın Taytlı Hamile Giyimi:

Taytlı Mama Hamile Giyimi

Bebeği emzirmek için kullanışlı, yaka yakalı, kısa kollu ve önden fermuarlı şık mavi baskılı pamuklu hamile kıyafeti. Günlük giyime ve ofis giyimine en çok yakışan, beyaz taytlarla kombinlenen. Taytlı rop üstler hamilelik öncesi veya sonrası kullanılabilir. Her gün hayatınızın en güzel günüymüş gibi şık giyinin.

Herkes moda olmayı sever. Ancak kışlar serttir; Açıkça moda olamazsın çünkü soğuktan ve dondan korunmak için katmanlara ihtiyacın var. Kıyafetler dünyayı değiştirmeyecek, ancak bu sezon fraklarınızı taytlarla nasıl eşleştirmeyi planladığınız, tarzın sadece paranızla ilgili olmadığını, taytlı frakların hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızın bir ifadesi olduğunu kanıtlayacaktır..