Galvos apdangalus vertina ir vyrai, ir moterys. Nesvarbu, ar tai vakarėlis, ar kokia kita proga, vyrai mėgsta juos dėvėti kaip adreso aprangą, jei kalbama apie gerai žinomą ir garsų žaidimą tenisą, žaidėjai yra įpratę prie galvos apdangalų. Vyriški galvos apdangalai rinkoje pasirodė nuo metų. Galvos apdangalai yra laikomi rimčiausiu vyrų aksesuaru. Jų yra įvairių spalvų ir prekių ženklų. Čia galite rasti 15 geriausių vyrų galvos apdangalų, kurie pagerins jūsų stilių. Pabandykite juos naudoti pagal savo gyvenimo įvykius.

Naujausios vyrų galvos juostelės sportui su nuotraukomis:

Čia pristatomos 15 geriausių galvos apdangalų vyrams, kad jie galėtų įgyvendinti savo mados troškimą.

1. Džinsinės galvos juostos:

Džinsinės galvos juostos

Itin minkšta vyriška galvos juosta idealiai tinka „Cross Fit“, bėgimui, mankštai ar sportui. Švelnaus džinsinio audinio išvaizda pagaminta iš „Flex“ (poliesterio/spandekso) ir padengta tampriu, juodu „Supplex“, garsėjančiu gebėjimu pašalinti prakaitą ir saugoti jį nuo akių.

2. Fitneso galvos juostos:

Fitneso galvos juostos

Šios ryškios megztos galvos juostelės tikrai yra greitas, aptakus sprendimas sutramdyti laukinius plaukus arba sulaikyti prakaitą nuo akių. Jei naudojate galvos apdangalus, žinote, kad jų gali nepakakti. Jūsų sporto salės mylėtojui taip pat gali prireikti! tai bus patogiai pritaikyta visiems dydžiams. Ši labai minkšta medžiaga nesukels blaškančio spaudimo atliekant darbą, kurį turėtų atlikti. Šios galvos juostos geriausiai išlieka vietoje, jei jos iš dalies yra ant jūsų kaktos ir iš dalies ant jūsų plaukų, kad nenuslystų.

3. Pinta vyriška galvos juosta:

Pinta vyriška galvos juosta

Prekių sąrašas skirtas pradžiai rudos dirbtinės odos pinti galvos apdangalai. Galvos apdangalas yra pagamintas pagal užsakymą, o tai reiškia, kad paveikslėlyje nebus matomas tikrasis galvos apdangalas, tačiau jis bus tos pačios apdailos, spalvos, stiliaus ir pan..

4. Plati galvos juosta vyrams su ilgais plaukais:

Plati galvos juosta vyrams su ilgais plaukais

Plačios galvos juostos yra labai populiarios vyrams. Jie mėgsta juos dėvėti ant ilgų plaukų. Lengvai prieinama rinkoje, ši plati galvos juosta sudarė nišą tarp kitų galvos juostų. Jie yra labai paklausūs ir puikiai atrodo dėvėti.

5. Megztos galvos juostos:

Megztos galvos juostelės

Šis megztas galvos apdangalas arba megztas plaukų įvyniojimas yra tinkamas kasdieniniam naudojimui bet kuriuo metų laiku. Tai gali išlaikyti jūsų plaukus ir baimę nuo veido ir kontroliuoti. Galvos juostos ilgis yra 56–62 cm (22–24,4 colio), tačiau jos gali būti pagamintos įvairaus dydžio. Pagaminta iš kantrybės ir geros kokybės – 49% vilnos ir 51% akrilo mišinio verpalų, taip gražios anglies spalvos.

6. Jogos galvos juostelės:

Jogos galvos juostelės

Šis gražus raštas sluoksnis po sluoksnio demonstruoja nuostabias rudens spalvas ir sukuria galutinį rezultatą, kuris nuolat kinta ir yra sudėtingas. Atrodo susipynęs, šis lengvas ir lankstus spausdintas audinys pasižymi ekologiškais ir geometriniais raštais! Puikus neslystantis laisvalaikio aksesuaras, kuris papildys raudoną, mėlyną, žalią ir viską, kas tarp jų! Dvigubas sluoksnis žada neslystančią galvos juostą. Wicking ir antimikrobinis įdėklas palaiko jus švarius ir sausus.

7. Kalėdinė galvos juosta vyrams:

Kalėdinė galvos juosta vyrams

Galvos juosta/prakaito juosta, trigubos storos frotė, užtikrinanti maksimalų paminkštinimą, prakaito absorbciją ir atšokimą. Poliesterio siūlai ir kokybiškas 100% medvilnės audinys.

8. „Men Stripes“ galvos juosta:

Vyriškų juostelių galvos juosta

Visada smagu asmeniškai rinktis iš šių „galvos apdangalų kalnų“! Tai naudinga reguliariai ar kasdieniam naudojimui, vyrai gali išbandyti šią galvos juostą, kad išvengtų prakaitavimo. Jie taip pat atrodo nuostabiai, keliaudami po miestą! Tinka nuo 2 metų ir vyresniems.

9. Ribuota galvos juosta:

Ribuota galvos juosta

Šis sąrašas skirtas „Ribbed Loop Cowl“ – tikrai universalus minimalistinis kūrinys, turintis omenyje funkcionalumą. Jis puikiai dera prie paprasto balto marškinėlio, jaukaus megztinio ar aukštesnio žieminio palto! Be to, tai puiki dovana.

10. „Pokemon Men“ galvos juosta:

„Pokemon“ vyrų galvos juosta

Nuo mankštos sporto salėje, „Cross Fit“, bėgimo maratonų iki bėgimo darbų – „Lifestyle Headbands“ galvos apdangalai yra idealus priedas, kuris be vargo neleis jums atrodyti ir jaustis puikiai išlikus aktyviam. Kiekvienas galvos apdangalas patogiai sugriebia plaukus, kad būtų išvengta skraidymo. Visi stiliai gaminami JAV, jie turi būti plaunami rankomis ir džiovinami lašeliniu būdu. Padėkite šalia plaukų linijos, kad pasiektumėte maksimalų našumą.

11. Kaklaraiščio dažyta galvos juosta:

Kaklaraištis dažyta galvos juosta

„Boho“ kaklaraiščiai su galvos juostelėmis ir universalus galvos apdangalas 12 būdų, kaip dėvėti minkštą ir lygų audinį, dėvėdami juos jausitės puikiai. Puikiai tinka kasdienai!

12. Dredų galvos juosta:

„Dreadlocks“ galvos juosta

Tai itin patogus ir stilingas vyriškas galvos apdangalas genties raštu. Dėl savo pločio jis tinka dredams ar garbanotiems ir storiems plaukams. Jie suteikia du skirtingus ilgius: 20 colių arba 22 colių (+/- 0,5 ″). Bet kokiu atveju medžiaga yra labai elastinga, todėl galvos juostos tinka visiems. Bet kokiu atveju, galvos juosta yra labai tampri ir reguliuojama, todėl tinka visiems! „Boho“ kaklaraištis su galvos apdangalais ir universali galvos juosta 12 būdų dėvėti Minkštas ir lygus audinys leidžia jaustis puikiai juos dėvint. Puikiai tinka kasdienai!

13. „Hippy Boho“ čigonų galvos juosta:

„Hippy Boho“ čigoniška galvos juosta

Prekių sąrašas skirtas žalios, auksinės, kreminės ir raudonos hipių spalvos galvos apdangalams. Galvos apdangalas suprojektuotas pagal užsakymą, o tai reiškia, kad paveikslėlyje nebus tiksliai matomas galvos apdangalas, tačiau jis būtų tos pačios apdailos, spalvos, stiliaus ir pan..

14. Vyriška vilnos galvos juosta:

Vyriška vilnos galvos juosta

Stilingas ir paprastas stambus megztas merino vilnos galvos juostos ausų šildytuvas vyrams ar moterims iš nuostabios degančios oranžinės 100% vilnos. Tai geriausia galvos juosta žiemą.

15. „PacMan“ galvos juosta:

„PacMan“ galvos juosta

Šios galvos juostos puikiai tinka bėgiojimui, jogai ar nuostabiam maisto pirkimui! Jie lieka ant galvos! Aksomas ant nugaros prilimpa prie jūsų plaukų net ir aktyviai sportuojant. Aš ką tik baigiau seminarą, kuriame vienas sulaikė savo grupes visas lenktynes.

Taigi vyrai čia yra geriausios galvos juostos jums. Negalima medžioti čia ir ten, kai čia yra populiariausios ištirtos galvos juostelės. Išbandykite bet kurį iš jų pagal savo skonį ar mados pojūtį. Šios galvos juostos yra dėvimos ne tik vyrams, bet ir moterims.