Galvos apdangalas jums yra naudingas daugeliu atžvilgių, pavyzdžiui, apsaugo akis nuo plaukų, yra šukuosenos dalis ir tt Taip pat galite nešioti ją įvairioms progoms, pavyzdžiui, atsitiktinei išvykai, vakarėliui ar sportui lauke. Jį dėvi vyrai, moterys, vaikai ir kūdikiai. Galvos juostos daugiausia klasifikuojamos pagal medžiagą ir audimo techniką. Vienas iš tokio tipo audinių, populiarus dėl audimo technikos, yra nertos galvos juostelės.

Skirtingai nuo megztos galvos juostos, nėrimo stiliaus galvos juosta apima siūlų ar siūlų susiuvimą į audinį, naudojant mažą kabliuką, pagamintą iš metalo ar medžio. Be to, kiekvienas dygsnio nėrimo būdas yra sandarinamas prieš pat pereinant prie kito dygsnio, skirtingai nei įprastas mezgimas.

Geriausios nėrimo galvos juostelės kūdikiams ir suaugusiems:

Toliau pateikiamos 9 populiariausios nėrimo stiliaus galvos juostų rūšys,

1. 3 sruogos nėrimo galvos juostos:

3 virvelės nėrimo galvos juostos

Skirtingai nuo įprasto stiliaus galvos apdangalo, kurio dizainas yra plačiai paplitęs, 3 siūlų galvos apdangalą sudaro 3 mažos ir tiksliai atrodančios tiesios nėrimo sruogos, kurias gana patogu ir patogu nešioti. Dažniausiai tai yra mergaičių nėrimo galvos juostelės, nes dizainas atitinka jų išvaizdą.

2. Lanko kaklaraiščio formos galvos juostos:

Lanko kaklaraiščio formos galvos juostos

Naujoviškos ir kūrybingos nėrimo stiliaus galvos juostos formos suteikia jai patrauklesnę išvaizdą. Viena iš tokių kūrybingos formos galvos juostų yra nėrimo lankelis. Jis turi peteliškės formą ir atrodo labai madingai, bet patraukliai.

3. Gėlių formos nėrimo galvos juostelės:

Gėlių formos nėrimo galvos juostelės

Kaip skaitėte aukščiau, įvairių formų įtraukimas į nėrimo stiliaus galvos juostą visada suteikia jai aukštesnę išvaizdą. Kita tokios unikalios formos galvos juosta yra nėrimo gėlių galvos juosta. Jo priekinėje pusėje yra austa viena didelė gėlė, o kelios mažos gėlės yra austi glaudžiai kartu. Dažniausiai nėrimo kūdikių galvos juostelėse matomos gėlių formos, todėl jos atrodo mieliau.

4. „One Skein“ galvos juostos:

„One Skein“ galvos juostos

„One Skein“ galvos juosta yra paprasčiausias nėrimo galvos juostos modelis, nes ją sudaro tik vieno mazgo nėrimo juostelė. Galite toliau pritaikyti šią vieną juostelę pagal savo patogumą ir reikalavimus. Pavyzdžiui, kaip ir aukščiau esančiame paveikslėlyje, prie galvos juostos galite pritvirtinti mygtuką ar kitus panašius priedus. Dažniausiai tai yra nėrimo galvos juostos modelis suaugusiems, ypač moterims.

5. Karūninės nėrimo galvos juostos:

„Crown“ nėrimo galvos juostos

Karūnos galvos juosta yra austa karūnos formos, kad būtų madinga arba gražesnė. Kadangi žmonės mėgsta nešioti šias juostas ant mielų kūdikių, tai taip pat galima vadinti nėrimo kūdikių galvos juosta.

6. „Chevron“ nėrimo galvos juostelės:

„Chevron“ nėrimo galvos juostos

„Chevron“ formos galvos juostos turi daugiaspalvį V formos horizontalųjį dizainą ir „Zig Zag“ formos, jei vertikalios. Jie dažniausiai žinomi kaip nėrimo galvos juostelės suaugusiems, nes dizainas netinka vaikams ar kūdikiams.

7. Baimės fiksavimo galvos juostos:

Baimės fiksavimo galvos juostos

Daugelis žmonių turi baisius plaukus, t. Y. Jų plaukai yra tankios ir neperšlampamos konsistencijos, todėl jų negalima surišti. Tokiems žmonėms dreadlock galvos juosta yra puikus sprendimas. Tai elastinga nėrimo galvos juosta, suteikianti maksimalų lankstumą patogiam plaukų išdėstymui, o jos modelis turi oro kišenes, kurios vėdina jūsų tankius plaukus.

8. Nėrimo karoliukai su karoliukais:

Nėrimo karoliukais galvos apdangalai

Kaip rodo pats pavadinimas, galvos apdangalas iš karoliukų yra padengtas gražiai atrodančiais karoliukais, kad pagerintų išvaizdą. Aukščiau pateiktas vaizdas yra balta galvos juosta su blizgančiais rudais karoliukais.

9. Siuvinėtos nėrimo galvos juostos:

Siuvinėtos nėrimo galvos juostos

Siuvinėtos galvos juostos, skirtos geresnei išvaizdai, yra išaustos rankų darbo įvairių tipų siuvinėjimo dizaino. Aukščiau pateiktas gėlėmis siuvinėtos galvos juostos vaizdas suteiks jums aiškesnę idėją apie šį galvos apdangalą.

Taigi, jūs matėte, kad galvos apdangalas yra esminis drabužių priedas. Nėrimo galvos juosta yra populiari dėl savo unikalios gamybos technikos, be to, ji turi išskirtinai unikalią išvaizdą. Ant kūdikio galite dėvėti gėlėmis sukurtą galvos juostą, tuo tarpu patys naudojate „Chevron“ galvos juostą.