Laknau vadinamas nawabų miestu, kuris taip pat yra Utar Pradešo valstijos sostinė. Awadhi regionas yra ta vieta, kurioje ant lėtos ugnies buvo kepama mėsa, kuri tapo populiari visoje šalyje. Laknau gatvėse galite pamatyti maisto gaminimo subtilumą. Jie patiekia burnoje tirpstančius biryanis įvairiems chaatams ir daugeliui desertinių skanėstų. Kai kuriuose šimtamečiuose restoranuose ir prekystaliuose patiekiamas geriausias gatvės maistas Laknau, kuris traukia turistus iš visos šalies ir pasaulio.

Populiariausi gatvės maisto produktai Laknau:

Peržiūrėkite šį straipsnį apie gatvės maistą, kurį turite išbandyti „Laknau“, kuris suteikia jums nuostabią patirtį.

Tokri Chaat:

Gatvės maistas Laknau

Laknau gatvėse parduodami įvairūs chaatai, tačiau tas, kuris visada išsiskiria ir traukia žmones, yra skanus „Katori chaat“ arba dar vadinamas „Tokri chaat“. Pardavėjai pakepina tarkuotas bulves krepšelio pavidalu. Tada jis įdarytas papdi, lęšių traškučiais, aloo tikkiais, avinžirniais, pridėjus jogurto, vėsios pastos ir tamarindo čatnio, jis tampa nepakartojamo skonio. Granatų sėklos, tarkuotos morkos, sev yra keletas puikių priedų, kurie suteikia skonį.

Malai Makkan:

Malai Makkan

Žmonės, trokštantys saldaus patiekalo, turėtumėte nepraleisti. Nors jis yra populiarus žiemos sezono metu, jį galite rasti daugelyje prekystalių. Kitas saldainio vardas taip pat vadinamas Nimišu. Skanus patiekalas, papildytas plonai supjaustytais riešutais, gaminamas iš putojančios tekstūros pieno.

Kulche Nihari:

gatvės maistas laimėje

Kulche Nihari yra neabejotinai geriausias patiekalas, kurį Lucknow turi pateikti. Prieskoniais įtrinta mėsa marinuojama ir verdama per naktį. Tada gauta mėsa įdedama į tandoori stiliaus paruoštą „Kulche“. Tai dar vienas „Laknau“ gatvės maisto brangakmenis, leidžiantis lėkštėje jaustis kaip dangus.

Chole Bhature:

Garsioji Chole Bhature Laknau

Vienas garsiausių Pandžabo valstijos patiekalų yra Chole bhature. „Chowk“ Laknau tiekia pirštais laižomą maistą, o chole bhature yra sąrašo viršuje. Traškus „Bhature“ ruošiamas karštas su aštriu kariu, virtu kartu su virtais avinžirniais su pomidorais ir prieskonių mišiniu, su kalendros ir svogūno garnyru. Daugelis šių prekystalių patiekia šiuos patiekalus tik rytais ir vakarais ir parduodami kaip karšti pyragaičiai.

Pani Ke Batashe:

Pani Ke Batashe Laknau

„Lucknow“ patiekia geriausią „Pani ke batashe“, nesusipainiokite su pavadinimu, tai ne kas kita, kaip visų mėgstamiausias „Pani puri“. Kai kurie prekystaliai ir stendai tarnauja beveik devynioms pani rūšims, todėl jie yra unikalūs ir skiriasi nuo visų kitų pani purių kituose miestuose. Kai kurie geriausi pani tipai yra dhania, jeera, pudina, saunf, aam, mišrus ir kalkės..

Žievės:

Šermalinis

Sheermal yra saldus naanas, paruoštas su pienu, šafranu, riešutais, maida, mielėmis ir kai kuriais saldikliais. Pagrindinis dalykas, kuris pritraukia daug žmonių, yra šafrano spalva, paruošta tandyre. Jį galite mėgautis atskirai arba net prie arbatos puodelio. Paruošimui naudojamos mielės padeda paplotėliams pakilti.

Awadhi Biryani:

Awadhi Biryani

Awadhi biryani yra dar viena Laknau gatvės specialybė, kuriai negalite atsispirti. Šis biryani yra paruoštas su mėsa ir ryžiais. Mėsa ir ryžiai yra virti atskirai, o po to lėtai virti kartu, todėl tai yra galia supakuota biryani. Daugelis laimingų žmonių tai laiko savo apgaulingu maistu.

Thandai:

gatvės maistas laimėje

Su visais karštais ir aštriais gatvės maisto produktais jums tereikia thandai, kad palengvintumėte maistą. Galite išbandyti kelių rūšių tą gėrimą, įprastą ir masala. Tailandas yra pripildytas ingredientų, tokių kaip malta pistacija, anakardžiai, migdolai, šafranas ir kardamonas. Atvėsinkite bet kurią karštą popietę!

Khasta Kachori:

Khasta Kachori Laknau

„Khastas“ yra vienas iš populiarių pusryčių užkandžių, sujungtų su vienodai skaniu avinžirnių kariu. Jei esate žmogus, mėgstantis valgyti aštrų karį, pardavėjai turi kario, pripildyto raudonųjų čili. Pusryčių laikas Laknau primena lėkštę, patiekiamą nawabui. Khastas patiekiamas ant lapo su prieskoniais aloo kario arba matar kario deriniu.

Malai Panas:

Malai Panas Laknau