Akne, genellikle yağlı ciltler için yaygın olan bir cilt sorunu şeklidir, doğal yağ katmanları mükemmel bir kışkırtıcıdır. Ancak aknenin kuru ve hatta normal cilt tiplerini etkilemediğini düşünmesi tamamen yanlıştır. Sivilce, dış ve iç bir sorunun nedeni olabilir, bazen dışarıdaki toz ve kirlilik, bazen de sadece hormonlar ve genler üzerinde çileden çıkmış bir suçlamadır. Her iki durumda da, özellikle güneş, ısı ve kirlilik peşinizden koşarken, gün içinde sivilce ile mücadele etmek asla kolay bir seçenek olamaz. Bu yüzden akneye meyilli ciltler için en iyi gece kremlerinden bazılarını listeleyeceğimizi düşündük..

Hindistan’da Akneli Ciltler İçin Popüler Gece Kremleri:

Akne eğilimli ciltler için en iyi 9 gece kremine bakalım..

1. O3+ Yosun Gece Kremi:

O3+ Yosun Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Yüzünüzü genç ve parlak bırakmak için profesyonel bir bakım olan O3+ “beyazlatıcı emülsiyon”, tüm gece boyunca yüz üzerinde çalışarak hücreleri nemle doldurur ve gece boyunca yenilenmelerini sağlar. Genişlemiş gözenekleri en aza indiren akne için bu gece kremi, yağlı ciltler için akne ile mücadelede de yardımcı olur..

Nasıl kullanılır: Yüzünüzü temiz yıkayın ve kurulayın. Yüzünüze biraz krem ​​sürün ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın. Sabahları soğuk suyla yıkayın.

2. Neutrogena Hızlı Kırışıklık Onarıcı Gece Nemlendirici:

Neutrogena hızlı kırışıklık onarıcı gece nemlendiricisi

BURADAN SATIN ALIN

İnatçı kaz ayaklarını, lekeler ve akne gibi hafif cilt kusurlarını yok ederek bir zamanlar genç olan cildinizi canlandıran şeyin sadece Retinol değil, aynı zamanda Glukoz kompleksi ve Hydraluronik asit karışımı olduğuna inanıyoruz. Hafif krem, cildinizi nemlendirirken fazla yağı emer. Akneye meyilli ciltler için aynı zamanda nemlendirici olan bu en iyi gece nemlendiricisini deneyin..

Nasıl kullanılır: Akneye meyilli cildinize yardımcı olmak için yüzünüze biraz sürün ve parmak uçlarınızla hafifçe masaj yapın. Sabahları suyla yıkayın.

3. L’Oreal Paris Beyaz Mükemmel Gece Kremi:

L'Oreal Paris Beyaz Mükemmel Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Cildinize hafif pembemsi bir beyazlık bırakan bu gece kremi, cildinizdeki yağ üretimini ve lekeleri azaltırken, cilt hücrelerini gençleştirir ve yeniler, mikro dolaşımı arttırır ve cildin parlamasını sağlar. Bu, akneye meyilli ciltler için başka bir gece kremidir. L’oreal Paris beyaz mükemmel aynı zamanda birçok bayan arasında tercih edilen bir seçimdir..

Nasıl kullanılır: Yıkadıktan sonra yüzünüze biraz L’oreal Paris White mükemmel kremi sürün. Gece boyunca bırakın ve ıslanmasına izin verin. Sabahları soğuk suyla yıkayın.

4. VLCC Snigdha Cilt Beyazlatıcı Gece Kremi:

Akneli Ciltler İçin Snigdha Cilt Beyazlatıcı Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Cilt beyazlatma için sağlam bir çözüm, VLCC’nin yara onarımına ve hücre yenilenmesine yardımcı olan karakafes gece kremi, böylece genç bir lekesiz yüzle gururla spor yapabilirsiniz. Yüzünüzü temiz ve taze yapan bu hafif formül, yağlı cildinizi tüy kadar hafif ve parlak tutacaktır..

Nasıl kullanılır: Parmak uçlarınıza bezelye büyüklüğünde bir miktar alın ve göz çevresinden kaçınarak yüzünüze 5-10 dakika dairesel hareketlerle masaj yapın. Yüzünüzün temiz ve tozsuz olduğundan emin olun. Sabahları sade soğuk suyla yıkayın.

5. Lotus Beyaz Glow Gece Kremi:

Lotus beyaz ışıltılı gece kremi

BURADAN SATIN ALIN

Lotus’un beyaz ışıltılı gece kremi, melanin pigmentasyonunu azaltırken ve yağ ceplerinde kilitlenirken cildinize mükemmel inci benzeri bir gölge vermek için farklı organik ve karmaşık karışımları aşılar. Dut, üzüm ve süt enzimlerinin çiçeksi ve bitkisel özü, görünümünüz için kompakt bir profesyonel incelik yaratır. Krem, sadece yağlı cildi değil, tüm cilt tiplerini içeren akne eğilimli ciltler için en iyi gece kremi olarak çalışmak üzere ilham almıştır..

Nasıl kullanılır: Avucunuza bolca krem ​​alın ve parmak uçlarınızla yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketlerle masaj yapın. Açık bırakın ve sabah yıkayın.

6. Himalaya Canlandırıcı Gece Kremi:

Himalaya Canlandırıcı gece kremi

BURADAN SATIN ALIN

Canlandırıcı gece kremi, her gün yağlı cildi besleyen limon, elma, buğday ve beyaz zambak özleri gibi farklı meyve ve organik elementlerin katı bir yığınını oluşturur ve cilt hücrelerini sağlıklı bir ışıltı için gençleştirirken fazla yağı emer. Cildinizdeki nemi geri kazandırır, hasarları ve sivilceleri onarır. Lekesiz bir cilt için bu bitkisel ürüne güvenin.

Nasıl kullanılır: Lekesiz bir cilt için yüzünüzü soğuk suyla yıkayın ve kurulayın. Avucunuza bir miktar alın ve parmak uçlarınızla tüm yüzünüze ve boynunuza nazikçe masaj yapın. Gece bekletin ve sabah soğuk suyla yıkayın..

7. Havuzlar Altın Parlaklık Genç Gece Onarıcı Krem:

Göletler altın ışıltısı genç gece onarım kremi

BURADAN SATIN ALIN

Gerçek altın özü ile yapılan genç gece kremi sadece korumakla kalmaz, aynı zamanda donuk, kuruyan yağlı cildi onarır ve canlandırır. B3 Vitamini ve anında altın ışıltısı sayesinde cildiniz artık ertesi sabah genç altın ışıltısını koruyabilir..

Nasıl kullanılır: Uyumadan önce parmak uçlarınızla hafifçe masaj yapın. Sabah yıkayın. Sabahları ışıl ışıl!

8. Olay Doğal Beyaz Gece Kremi:

Akneli Ciltler İçin Olay Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Bu Olay mucizesi ürününün ana bileşeni, yüzünüzün doğal yağlarını göz önünde bulundurarak cildinizi gece boyunca sıkılaştıran ve tonlandıran B3 vitamini, pro-B5 ve E’den oluşur. Cildinize şık bir yumuşaklık vererek, cildinizi hücresel düzeyden yenileyerek canlı ve genç yapar. Sivilceler için bu gece kremini deneyin!

Nasıl kullanılır: Yıkadıktan sonra az miktarda kremi yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Açık bırakın ve sabahları soğuk suyla yıkayın..

9. Oriflame EvenOut Beyaz Gece Kremi:

Akneli Ciltler İçin Oriflame Gece Kremi

Çayır tatlısı, bektaşi üzümü ve kuşburnu özü, kaba hasarlı cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirdiği için cilt beyazlatma kompleksi gece boyunca çalışır ve eskisinden farklı olarak iki kat daha genç ve daha adil görünmenizi sağlar. Her gece yatağa girmeden önce bu mucize ürünle iyi bir masaj yapmayı tercih edin. Oriflame, vaat ettiklerini yerine getiren güvenilir bir kozmetik ürünüdür..

Nasıl kullanılır: Yüzünüzü yıkayın ve geceleri kurulayın. Yüzünüze az miktarda uygulayın ve bırakın. Sabahları soğuk suyla yıkayın.

Sivilcesiz cilt, çoğumuz için bir rüya. Kozmetik yaratıcıları sizi yüksek sesle ve net bir şekilde duydular ve sivilcelerinizi iyileştirmek ve size temiz bir cilt vermek için mümkün olan en iyi kreasyonlarından bazılarını tanıttılar. Düzenli kullanımda mümkün olan en iyi sonuçlar için bu ürünlere kefil olun. Bununla birlikte, ürünü kullanırken herhangi bir tahriş yaşarsanız, en iyisi kullanmayı bırakmanızdır..