Gece vakti, cildimizi bazı iyi cilt bakım ürünleriyle şımartmak için en iyi zamandır. Hindistan’da bulunan en iyi 15 gece kremine bir göz atalım.

Hindistan’daki Popüler Gece Kremleri:

1. L`Oreal Paris RevitaLift Derin Set Kırışıklık Onarıcı Gece Losyonu:

Gece Kremleri

Önde gelen güzellik markalarından biri olan L’Oreal Paris, yatmadan önce cildinize mükemmel bakım için bu RevitaLift Derinlemesine Ayarlanmış Kırışıklık Onarıcı Gece Losyonu’nu tanıttı. Pro-retinol A ve fiber onarıcı kompleks ile formüle edilmiş yoğun onarıcı tedavisi, kırışıklıkların boyutunu ve derinliğini azaltır. Yaşlanma karşıtı özellikleri ile bilinir ve cildi sıkılaştırmak için idealdir..

2. Body Shop E Vitamini Besleyici Gece Kremi:

The Body Shop E Vitamini Besleyici Gece Kremi

ŞİMDİ SATIN AL

Body Shop tarafından sunulan bu E Vitamini besleyici gece kremi, siz uyurken cildinizi yenileyen ve canlandıran buğday tohumu yağı bakımından zengindir. Bu gece kremi en çok normal cilt tipine uygundur. Aynı zamanda, cildin dinlenme halinde ve en duyarlı olduğu gece boyunca antioksidanları ve nem seviyelerini yenilemeye yardımcı olur. Cildin dokusunu iyileştirir, kırılmayı ve kuru lekeleri önler..

3. Orman Temel Gece Bakımı Yasemin ve Paçuli Kremi:

Forest Essential Gece Bakımı Yasemin ve Paçuli Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Bu, yasemin ve paçuli esansları ile zenginleştirilmiş ve zenginleştirilmiş bir ayurvedik doğal gece yaşlanma karşıtı kremdir. Zengin egzotik bir koku bırakırken cildi tonlandırır, yatıştırır, sıkılaştırır ve sıkılaştırır. Cildin sebumunu iyileştirmek için doğal bitki özleri ve bitki yağlarından oluşur. Cilde derin, canlandırıcı nem sağlar. Hücre yenilenmesini teşvik eden A ve C Vitamini yüksek havuç yağı ile zenginleştirilmiştir. Tüm cilt tipleri için güvenlidir.

4. Kaya Besleyici Gece Kremi:

Kaya Besleyici Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Kaya’dan besleyici bir gece kremi, melanin üretiminin azaltılmasına yardımcı olan benzersiz aydınlatıcı aktif lumiskin içerir. Ayrıca cildi tonlu ve parlak yapar. Bu gece kremi, cilt tonuna bir homojenlik kazandırmaya yardımcı olur. Yağlı olmadığı ve mat bir etkiye sahip olduğu için yağlı cilt tipine sahip kişiler endişe duymadan kullanabilirler..

5. Olay Doğal Beyaz Sağlıklı Adalet Gece Kremi:

Olay Doğal Beyaz Sağlıklı Adalet Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Olay’ın bu gece kremi aynı zamanda doğal bir beyazlatıcı adalet ürünüdür. Adil bir cildin veya cilt tonunun aydınlatılmasının yanı sıra koyu lekelerin giderilmesinin birleşik etkisine sahiptir. Aynı zamanda yoğun nemlendirme, sağlıklı ve parlak bir cilt sağlar. Doğal bir ışıltı vermenin yanı sıra cildi aydınlatan niasinamid içerir..

6. VLCC Cilt Sıkılaştırıcı Buğday Gece Kremi:

VLCC Cilt Sıkılaştırıcı Buğday Gece Kremi

Doğal yaşlanma karşıtı ve kırışıklık karşıtı özelliklere sahip bir VLCC gece kremidir. Kırışıklık görünümünü azaltmak ve cildin elastikiyetini korumak dışında cildi besler ve cildin erken yaşlanmasını kontrol eder. Ayrıca cildin taze, temiz, parlak ve genç görünmesini sağlar. Karma ve kuru cilt tipi için idealdir..

7. Oriflame Optimals Matte Touch Gece Jel Kremi:

OriflameOptimals Matte Touch Gece Jel Kremi

Oriflame’in jel formundaki bu gece kremi, parlak alanlar olmadan mükemmel mat, taze görünen bir cilt için mükemmeldir. Eşitleyici kompleks içeren optimal mat dokunuş formülü, ciltteki kusurları nötralize ederek arındırır ve dengeler. Ayrıca kuru bölgeleri nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Bu, normal ve kuru cilt tipleri için mutlaka alınması gereken bir jel kremdir..

8. Lakme Meyve Nemli Çilekli Kivi Ve Tutku Gece Kremi:

LakmeFruit Nemlendirici Çilekli Kivi ve Tutku Gece Kremi

Kivi ve çarkıfelek meyvesi ile birlikte besleyici nem teknolojisi ile formüle edilmiş çilek sularının bu ultra besleyici karışımı, gece uyurken cildin yenilenme sürecine odaklanır ve aynı zamanda cildi lekelerden korur ve cilt tonunu eşitler. Tüm cilt tiplerine uygundur ve cilde ışıltılı bir ışıltı verir..

9. Lotus Herbals Nutranite Cilt Yenileyici Besleyici Gece Kremi:

Lotus Herbals Nutranite Cilt Yenileyici Besleyici Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Lotus Herbals tarafından cilt dokularının yenilenmesine yardımcı olan besleyici ginseng içeren besleyici bir gece kremidir. Üzümden elde edilen alfa hidroksi meyve asidi, doğal bir antioksidan, antiseptik ve büzücüdür. Gün içinde dehidrasyon ve zorlu çevre koşullarına maruz kalmanın cilde verdiği hasarı gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda cildi pürüzsüzleştirici kusurlarla birlikte sıkılaştırır. Tüm cilt tiplerine uygundur.

10. Himalaya Bitkileri Canlandırıcı Gece Kremi:

Himalaya Bitkisel Canlandırıcı Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Cilt sorunlarını gideren ve cildin kaybolan parlaklığını yenileyen tamamen doğal bitkisel gece kremidir. Bu gece kremi, donuk cilde sağlık kazandırmaya yardımcı olan yengeç elması, limon, beyaz zambak, buğday ve domates gibi doğal unsurlara sahiptir. Cildi daha adil hale getirir, sivilcelerden kurtulur, iltihabı azaltır ve güneş yanığı, kırışıklık ve kuru lekelerin verdiği hasarı azaltır. Ayrıca cildin ten rengini ve dokusunu iyileştirmenin yanı sıra cildi parlak ve parlak hale getirir..

11. Clarins White Plus Beyazlatıcı Onarıcı Gece Kremi:

Clarins White Plus Beyazlatıcı Onarıcı Gece Kremi

Clarins’in evinden bu gece cilt ürünü, cildi besler ve siz uyurken donuk, cansız ve pürüzlü bir cilde dönüşür. Siyah noktalar, çiller ve renk değişikliği gibi gündüz stresiyle savaşmaya yardımcı olan C vitamini ile ahududu ve alchemilla özlerinin aydınlatıcı kompleksine sahiptir. Sabahları parlak ve eşit görünen bir cilt verir. Ayrıca cildi aydınlatır ve parlatır.

12. Jovees Avokado Canlandırıcı Gece Kremi:

Jovees Avokado Canlandırıcı Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Zenginleştirilmiş güçlü hücre aktive edici formülasyona sahip Jovees’in gece kremi cilde sağlık ve esneklik kazandırır. Cilt ekstremitelerine daha fazla oksijenlenme için dolaşımı artırır ve esnekliğini artırmanın yanı sıra cildi canlandırır. Avokado, biberiye, jojoba ve ayçiçeği özleri gibi cildin taze ve parlak görünmesini sağlayan doğal bileşenlerle yapılır..

13. Havuzlar Kusursuz Beyaz Yeniden Aydınlatıcı Gece Kremi:

Havuzlar Kusursuz Beyaz Yeniden Aydınlatıcı Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Ponds’un bu gece kremi, gün boyunca zorlu çevre koşullarına maruz kalan cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildi yumuşak ve pürüzsüz bırakarak nemlendirir. Ayrıca güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı da koruma sağlar. Siyah noktaların ve lekelerin solmasına yardımcı olan VAO-B3 kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Cilt tonunu gözle görülür şekilde aydınlatır ve cilde ışıltılı bir parlaklık verir..

14. Body Shop Yosun Arındırıcı Gece Bakımı:

Body Shop Yosun Arındırıcı Gece Bakımı

BURADAN SATIN ALIN

Body Shop’un gece bakım kremidir. Kondisyonlama ve nemlendirme faydaları ile bilinen, yabani hasat edilmiş deniz yosunu özleri ile kolayca emilen, tıkanmayan, yağsız bir nemlendiricidir. Parlamayan mat bir cilt sağlamak için cildin yağlı kısımlarını kontrol eden bir yağ dengeleme teknolojisi ile birlikte gelir. Ayrıca siz uyurken cildi iyileştirir ve onarır..

15. Nature’s Co Beyaz Çay Gece Kremi:

The Nature's Co Beyaz Çay Gece Kremi

BURADAN SATIN ALIN

The Nature’s Co beyaz çay gece kremi, tüm cilt tipleri için uygundur ve cilt hücrelerinin bağışıklık fonksiyonunu artıran beyaz çayın iyiliğinden yaşlanma karşıtı etkilere ve antioksidan özelliklere sahiptir. Ayrıca cildi yeniler ve nemlendirir, uyandığınızda tazelenmiş ve pürüzsüz olmasını sağlar..