Gelinlerin düğün günü veya öncesinde yapacak bir işi yoktur ama belki de salondaki herkesin en meşgul insanıdır. Stresleri sadece dış meselelerle ilgili değil, aynı zamanda onu rahatsız eden birçok iç karışıklık var..

Tüm bunların arasında, endişelendiği büyük görev de vardır, düğün törenleri başladığında işler böyle gidecektir. Bu, işlevler üzerindeki genel görünümünü ve bunların tümü tek bir günde elde edilemediğinden, büyük gününde mükemmel görünümü elde etmek için önceden yapılması gerekenleri içerir..

Hindistan'daki Ünlü Gelin Makyaj Paketleri

Gelin adaylarının işini kolaylaştırmak için işte en iyi markalardan sizlerin memnuniyetini sağlayacak en iyi makyaj ve gelinlik paketleri..

Hindistan’daki En İyi Gelin Makyajı Paketleri:

1. Lakme Gelin Paketleri:

  • Büyük günde en iyi görünmeye hazırlanmak için Lakme, Gelin Öncesi Aura Paketi ve Gelin Öncesi Altın Parıltı Paketi sunuyor.
  • En önemli gün ve işlevlerde dudak uçuklatan bir görünüm elde etmek için Nişan – Sagan – Karşılama Paketi ve Gelin Paketi.
  • Son dakika DE-stresör Gelin Aura Paketi olarak
  • Düğün öncesi fazla boş vakti olmayan gelinler için, aşağıdaki gibi kapsamlı paketler: Bridal Golden Glow Paketi ve Pre-Bridal Premium Paketi
  • Genel bakım ve iç güzellik için Bridal Platinum Glow Paketi: Düğünden önce uzun zaman ayırabilenler için.
  • Düğün öncesi özel olarak yapılması ve yapılmaması gerekenler konusunda kişiye özel Uzman Danışmanlığı seansları, aynı zamanda stres atma seansı olarak da işlev görür..
  • Aile ve Arkadaşlar için Özel Hizmetler

2. Kaya Skin Clinic Gelin Paketleri:

60 Günlük Düğün Ritüelleri:

Paket, 60 günlük bir süre boyunca kusursuz görünmesini sağlamak için cildi tonlamak üzere tasarlanmıştır. Cilt tipinize bağlı olarak, iç parlaklık için tedavi verilir..

30 Günlük Düğün Ritüelleri:

Bu paket, cildi gençleştirmek ve düğün gününe kadar her zaman taze görünmesini sağlamak için tımarlamaya odaklanır..

15 Günlük Düğün Ritüelleri:

Milyonlarca iş ve halledilmesi gereken görevlerle gelin yorgun ve donuk görünmemelidir. Bu paket gelin adayının yüzünde ışıltı ve enerji sağlar..

Gelin Altını:

Paket, yüzünüzü ve vücudunuzu ışıltılı ve spesifik olmayan bir görünüme kavuşturmaktır. gelinin kendini iyi hissetmesi ve kendine güvenmesi için epilasyon için çeşitli lazer tedavileri pakete dahildir.

Gelin Parıltısı:

Bu yine gelin adayına mümkün olan en iyi şekilde fayda sağlamak için özelleştirilmiş 30 günlük bir pakettir. İç ışıltıyı elde etmek ve gelini doğal güzelliğiyle herkesin dikkatinin merkezi haline getirmek için cildin kapsamlı bir şekilde yenilenmesinden oluşur..

3. Tattva Gelin Paketleri:

Tattva, gelin adayına tercihine ve rahatlığına göre birden fazla süre seçeneği sunan çeşitli hizmet kombinasyonları sunmaktadır. Bu paketler:

45 Günlük Kapsamlı Paket: İç ışıltı için 4 seans ışıltılı yüz terapisi, 2 seans sırt cilası, vücut yıkama, masaj seansları, sıcak taş pedikür, manikür ve saç spasından oluşur..

20 Günlük Paket: 3 seans yüz bakımı, 1 seans sırt cilası, vücut yıkama, sıcak taş masajı, manikür, saç spası ve çiçekli pedikürden oluşur..

10 Günlük Hızlı Paket: Geline özel yüz bakımı, vücut cilası, vücut masajı, pedikür, manikür ve baş masajının her biri bir seanstan oluşmaktadır..

Umarım bu gelin paketleri kendi kendine yeterlidir ve gerginliğinizi gidermiştir. Bunlar ayrıntılı değildir, ancak yüksek dereceli ve en çok talep edilenler olduğundan emin ellerde olmanızı ve büyük gününüzde aklınızda hiçbir deney ve gerginlik olmamasını sağlayacaktır..