gelin saçı videoları

Bazı basit adımları takip ederek özel gününüz için saçlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Gelin saç modeli, farklı görünmenin yanı sıra daha çok rahatlık ve şıklıkla ilgilidir. Gelin saçı, ister lehanga, ister gelinlik giyiyor olun, ister dupatta taşıyor olun, gelinliğinizi tamamlayacak şekilde olmalıdır. Ayrıca saçınız için seçtiğiniz maangtika, duvak veya broş gibi aksesuar türüne göre de değişir..

En iyi Gelin Saç Modeli videoları:

Düğün gününüzde bir lehnga giymeyi planlıyorsanız, dupattanızın saçınıza tam olarak oturduğundan emin olmanız gerekir. Artık saçın uzunluğuna göre karar verdikten sonra bu stili seçebilirsiniz..

Saçları uzun olmayan ama tüm bakışların üzerinizde olduğu o gelin görünümü isteyenler için. Bu video, kısa saçlarda bile mükemmel bir saça sahip olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu saç modeli, kafanızda dupatta kullanmak ve bir maangtika uygulamak istiyorsanız idealdir. Yan ayırma da zarif bir görünüm verir. İyi bir şekilde sabitlenebilmesi için maangtika’yı önceden koymanız gerekir..

Gelinlik içinde gelin olduğunuzda tek ihtiyacınız olan saçınızı en iyi şekilde süslemek ve aynı zamanda rahat tutmaktır. Bu video kısa saçlarınız olsa bile işinize yarayacaktır. Aksesuar kullanımı saçınızın mükemmel bir gelininki gibi görünmesini sağlayacaktır. Kendinizi güzel, zarif ve kendinden emin hissediyorsunuz.

Düşük düşük yapmak için. Buklelerin sizi çekici göstermesini istiyorsanız, bununla da denenebilir. Bu saç modeli sadece harcanan zaman açısından değil, aynı zamanda saçın daha düz ve kıvırcık kullanılması onu daha sade ve zarif hale getiriyor. Buklelerle işiniz bittiğinde, saçı bir topuza bağlayın ve yerinde kalması için iyice sabitleyin. Parlatıcı eklemek için serum kullanabilirsiniz. Daha sonra topuzunuzda doğal çiçekler de dahil olmak üzere aksesuarları kullanın ve burada gelinlik içinde zarif bir gelininiz var..

Orta uzunlukta bir saça sahipseniz ve çok kabarık veya hacimli iseniz, bu arı kovanı saç modeli uzun yüzünüz için mükemmeldir. Uzun görünüm, zarif ve uzun görünmenizi sağlar. Bu stil, 1960’ların görünümünden ilham almıştır. Ön ve kulak çevresi dışındaki saçlar kıvrılarak kıvrılır ve daha sonra geriye taranır. Saçı düzleştirdikten sonra saçın kabarık hale geldiğini ve bu nedenle kalın ve hacimli göründüğünü göreceksiniz. Daha sonra videodaki adımları izleyin.

Gelin gününde topuz saç modeli kullanmak isteyen güneyde Hintli bir gelin için, bu basit ve kolay taranan saç modeli mükemmel. Uzun saçlarınız varsa yapay saç veya uzantı kullanımına gerek yoktur. Saçlarınız o kadar hacimli olmasa da, bu size istediğiniz görünümü verecektir..

Bu klasik saç modeli, düğün ya da başka bir şey olsun, her durum için klasik görünmenizi sağlayacaktır. Saçınız için bukle maşası ve bazı aksesuarlardan faydalanmalısınız. Orta ila uzun saçlarınız varsa bu saç modelini deneyebilirsiniz..