Kolyeler, bir kadının takmak istediği önemli süs eşyalarından biridir. Kolyeler çeşitli stil ve boyutlarda gelir, gerdanlıklar da bunlardan biridir. Gerdanlıklar çeşitli takı tasarımlarına sahip ve aralarından seçim yapmak biraz zorlaşıyor..

chockers-tasarımlar

Farklı Çeşit Gerdanlık Takıları:

Tasarımlarıyla sizi memnun etmek için en iyi 15 choker’ın bir listesi ve herhangi birini satın almayı planlayabilirsiniz..

1. Gümüş Kalp Zincir Gerdanlık:

Gümüş Kalp Zincir Gerdanlık

Gümüşten yapılmış şirin bir gerdanlık kolye, bir kıza en iyi yarısından en iyi hediyedir. Arada iki katman ve kalp bulunan ince zincir. Gümüş zincir, kalp nedeniyle daha da büyüleyici görünüyor ve çift katmanlı zincir görünümüne katkıda bulunuyor..

2. Üç Katmanlı Gerdanlık:

Üç Katmanlı Gerdanlık

Kendi modanızı belirleme trendi her zaman sahnede olmuştur. Bu kolye tasarımı da benzer bir görünüm ortaya koyuyor. Boyuna arada küçük bir altın aksesuarla bağlanan siyah gerdanlık ve altına katlanmış zincirler hoş bir görünüm kazandırıyor. Aksesuarlarla birlikte en alttaki zincir, zincirler arasında paralel olmayan bir ilişkiyi gösteren diğer ikisinden farklıdır..

3. Kızlar için Spike Gerdanlık:

Kızlar için Spike Gerdanlık

Kolyeyi saran siyah gerdanlık, batılı bir elbiseyle giymek için seksi bir şey. Başak benzeri kolye, cesaretine katkıda bulunur. Bu boyun parçası, bir genç tarafından kendisi için bir aksesuar olarak kolayca seçilebilir. Gerdanlık gibi iplik size basit görünüyor, ancak boyuna asıldığında başkalarına çok daha güzel görünecek.

4. Okyanus Zinciri Gerdanlığı:

Okyanus Zinciri Gerdanlık

Mavi tonları kadınların en çok arzuladığı renklerdir. Bu renge gelince, bunu izlerken herkesin nefesini kesecekti. Arasında okyanus renkli yuvarlak kolye bulunan altın çift katmanlı zincir gerdanlık satın almak için keyifli bir şey. Bununla ihtiyacınız olan kıyafet türünü listelememe gerek yok çünkü onunla giydiğiniz her tür elbisenin görünümünü yükseltip vurgulayacağınızdan emin olabilirsiniz..

5. Lipsy Dantel Gerdanlık Kolye:

Lipsy Dantel Gerdanlık Kolye

Bu giymek için şık bir gerdanlık kolye. Çiçek şeklinde tasarlanan tasarım, çok geniş olmayan bir taban ile iyi görünüyor. Altından sarkan düz bir yüzey üzerine inci ile tutturulmuş zincir de geleneksel bir görünüm kazandırıyor. Bu nedenle, birçok kişi için bir seçenektir..

6. Beyaz İnci Gerdanlık Kolye:

Beyaz İnci Gerdanlık Kolye

Boynunuza sarılmış beyaz bir kolye gibi benzersiz tasarımlı gerdanlık, hem sade hem de şımarık bir aksesuardır. Beyaz, iyiliği simgeleyen huzurlu bir renktir ve sade gerdanlık da benzer şekilde pozitif bir aurayı gösterir. İpte düz bir çizgi halinde bağlanan beyaz inci demetleri de gerdanlık doğrultusunda benzer bir görünüm sergiliyor. Böylece, bu parça satın almak ve giymek için harika bir parça.

7. Siyah Gotik Gerdanlık Kolye:

Siyah Gotik Gerdanlık Kolye

Yukarıdaki adından da anlaşılacağı gibi, kolye gotik bir görünüm veriyor ve koyu renk bir aksesuarı seven her kızın tercihi olacak. Sarkan siyah taşlar da benzer bir görünüm veriyor. Kendi tarzında zarif görünüyor ve bir kez giydiğinizde gerçekten öne çıkan nesneniz olacak. Ortadaki büyük siyah taş, boyunluğun taşıdığı zarafete geleneksel bir ektir..

8. Renkli Çiçekli Tığ Gerdanlık:

Renkli Çiçekli Tığ Gerdanlık

Birbirine siyah iri çiçekler eklenmiş ve gerdanlık haline getirilmiş bir diğeri ise görünümünde şıklığı beraberinde getiriyor. Ortadaki inci grubu ona şık bir görünüm verir ve boyunluk, bir kadının arkadaşları veya meslektaşları ile takması için harika bir seçim olacaktır..

9. Siyah Kadife Gerdanlık Kolye:

Siyah Kadife Gerdanlık Kolye

Partiyi kadifemsi bir görünümle sallamayı planlıyorsanız, bu kolye tam size göre. Kişiliğinize iyi bir miktar cesaret ve küstahlık katmak, sizi daha seksi ve havalı gösterecektir. Farklı ve birçok renkte mevcuttur. Bunlardan herhangi birini kendin yapabilirsin.

10. Basit Düğümlü Gerdanlık:

Basit Düğümlü Gerdanlık

Arasında düğüm bulunan koyu siyah kadife gerdanlık yine seksi bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor. İki üçgen şeklinde bağlanan düğüm ve altında sallanan kalan düğüm çekici bir görünüm verir. Siyah bir elbise ve siyah ayakkabıyla çok güzel gider.

11. Çember Sarkıt Gerdanlık:

Çember Sarkıt Gerdanlık

Siyah gerdanlık, ortasında altın çember bulunan klas bir gerdanlıktır. Istakoz tokalı kapamaya sahiptir. Ortadaki kasnak yüksek cilalı vurgulara sahiptir.

12. Yaprak Gerdanlık:

Yaprak Gerdanlığı

Arasında altın yüzük bulunan deri gerdanlık çok güzel. Sarkıt özellikle yaprak olarak yaratıcı bir kullanılabilecek ve bir mesaj iletecek. Bakması ve takması çok hoş olan bu gerdanlık kolyenin kalitesidir. Bu yüzden, insanların da sizi yatıştırıcı gözlerle izlemesini istiyorsanız bunu satın alın..

13. Satürn Gerdanlığı:

Satürn Gerdanlığı

Yanında asılı bir kolye yaratıcı fikrine sahip sıradan olmayan bir gerdanlık satın almak eğlencelidir. Üsttekine daire şeklinde, diğeri ise güneş sistemi etrafında dönen bir gezegen şeklindeki pandantifli iki katmanlı gerdanlık kolyeler parlak bir görünüm kazandırıyor. Bu satın almak için ‘kutunun dışında’ bir şey olurdu.

14. Yanardöner Çiçek Gerdanlığı:

Yanardöner Çiçek Gerdanlık

Mor şeride takılan parlak taşlarla oluşturulan floral desenler ise ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Çiçek şekilli çerçevelerdeki taşlar, giymek için çekici bir şey. Davetlerde olduğu kadar davetlerde de kullanabileceğiniz bir gerdanlık, çok amaçlı kolye ihtiyaçlarınızı karşılayan bir gerdanlıktır..

15. Mısır Gibi Gerdanlık:

Mısır Gibi Gerdanlık

Birbirine zincirle tutturulmuş altın paralar Mısır görünümüne benzer bir görünüm verir ve bu tür takılar için fantezisi olan herkes bunu satın alarak bu dileğini kolaylıkla gerçekleştirebilir..

Bu chokerlar, bulabileceğiniz en iyiler arasından seçilmiş seçeneklerdir. Bir etkinliğe katılmaya, gündelik bir partiye veya bir araya gelmeye, herhangi bir etkinliğe artık ne giyeceğinizi seçme konusunda daha az baskı ile kolayca katılabilirsiniz. Hepsi birbirinden farklı, çekici bir görünüm verir ve herhangi birinden seçim yapabilirsiniz..