Takı tasarımlarında kolyelerin ayrı bir önemi olmuştur. Boyuna ve bitişik bir görünüm verirler. Güzel zümrütler, pırlantalar, yakutlar, inciler ve sevimli tılsımlar ile süslendiğinde kadınların kalbinde her zaman küçük bir yer edinirler. Altın kolyeler muhteşem tasarımları ile her zaman yeni bir görünüm kazandırmıştır..

gerdanlık-kolye-tasarımları-in-hindistan

Ancak modanın değişmesiyle birlikte kolye tasarımları da ağır altın olanlardan sevimli ve çekici chokerlara dönüştü. Gerdanlık kolye 90’ların sonlarında yeni bir moda akımı vermek için ortaya çıktı. Altından, gümüşten veya sadece dövme tasarımından olabilirler. Herhangi bir biçimde, o ağır kolyeden nefret eden kızlara göz alıcı bir görünüm verirler..

Görüntülü Kadın Gerdanlık Kolyenin Son ve Güzel Modelleri:

Haydi gelin choker kolyelerin bazı harika tasarımlarına bir göz atalım..

1. Siyah Ve Taş Gerdanlık Kolye:

Siyah Ve Taş Gerdanlık Kolye

Batılı bir görünüme sahip yeni bir gerdanlık tasarımı, siyah ve beyazın muhteşem bir birleşimidir. Siyah gerdanlık kolye, yaprak şeklinde bir dizi beyaz taşla süslenmiştir. İpliğe farklı bir ip verilir, böylece gerekirse uç sıkılabilir. Özellikle partilerde veya günlük dışarıda batı giyimine cömert bir dokunuş verir..

2. Çift Telli Gerdanlık Kolye:

Çift Zincirli Gerdanlık Kolye

Siyah şeritleri ve sevimli bir çekiciliği olan basit bir gerdanlık tasarımı, her kıyafette rutin kullanım için sofistike bir görünüm sağlar. Tasarım, gümüşten yapılmış güneşin tasarımının sevimli cazibesiyle birbirine bağlanan iki siyah şeritten oluşuyor. Ayrıca bir tutamını çekerek diğerinden daha uzun hale getirerek gerdanlığa yeni bir görünüm verebilirsiniz..

3. Basit Siyah Gerdanlık Kolye:

Sade Siyah Gerdanlık Kolye

Kısa abiyelerde balo gecelerinde sade ama şehvetli bir görünüme sahip olmak ister misiniz? Kadifeden yapılmış basit bir siyah gerdanlık kolye tasarımına bir göz atın. Tüm içerdiği, boyuna sıkıca bağlanmış siyah bir şerittir. Siyah önlüklerde şehvetli bir görünüm verir. Ayrıca, elbisenize uygun olanı seçmek için farklı renklerde kadife gerdanlıklar mevcuttur..

4. Güneş Ve Ay Gerdanlık Kolye:

Güneş Ve Ay Gerdanlık Kolye

Giymek için zıt kombinasyonu isteyin! Cennet gibi bir görünüm istiyorum! Güneş ve ay tılsımlarıyla yapılmış bir ipi deneyin. Tasarım iki dizeye sahiptir. Kişiye ay tılsımına sahip ipin üzerine takılan bir güneş tılsımı verilir. Bir noktada toplanmış iki gücün bir bakışını verir. Güneş, kötülüğe karşı savaşmak için ışığın, gerçeğin gücünü temsil eder. Ayın gücü iyileştirici gücü temsil ederken.

5. Gümüş Kalın Gerdanlık Kolye:

Gümüş Kalın Gerdanlık Kolye:

Herhangi bir parti veya disko gecesi için çarpıcı bir şey mi arıyorsunuz! İşte boynunuza parlak bir görünüm kazandırmak için minik elmaslarla süslenmiş süslü bir gümüş gerdanlık. Ayrıca işlevler için etnik giyimde de güzel görünüyor. Tasarım, genç kızlar veya gençler tarafından gündelik kıyafetlerde, özellikle kot pantolonlarda yaygın olarak taşınır..

6. Boncuklu Zincir Gerdanlık Kolye:

Boncuklu Zincir Gerdanlık Kolye

Zincir tarzı bir gerdanlık, partilerde veya düzenli kullanımda görünümünüzü yükseltmek için güzel görünüyor. Aralarında yuvarlak kıkırdaklı gök mavisi boncuklarla basit bir altın veya gümüş zincir takılır. İnce bir zincir, gündelik kıyafetlerde, özellikle de Capri’de plaj görünümüne sahip olmak için harika görünüyor. Şaşırtıcı tasarımına eklemek için büyük bir zincir takılabilir.

7. İnce Altın Gerdanlık Kolye:

İnce Altın Gerdanlık Kolye

Altın sikke tasarımı giymek için bir fanteziniz olsun! İşte nişan, düğün öncesi gibi etkinliklerde giyebileceğiniz altın gerdanlık tasarımı. Etnik takımlarla taşındığında altın madeni para tasarımı ile yapılan gerdanlık tasarımı kişiliğinize kabartmalı bir görünüm kazandırır. Diskolar için kot pantolonlara da uyarlanabilir.

8. Pırlanta Gerdanlık Kolye Tasarımı:

Pırlanta Gerdanlık Kolye Tasarımı

Zümrüt ve incilerle süslenmiş pırlanta gerdanlık kolye, tasarımcı giyiminize asil bir görünüm kazandırır. Gerdanlık tasarımı, yeşil renkte oval bir zümrüt ile ortalanırken, büyüleyici bir görünüm veren minik CZ elmaslarla çevrilidir. Tasarımın sonu, aşağıda asılı incilerle yapılmıştır. Tasarım boynunuza bir gelin görünümü verir ve bu nedenle kraliyet düğününde giyilir..

9. Pırlanta Gerdanlık Kolye Seti:

Pırlanta Gerdanlık Kolye Seti

Elmaslar etnik giyimde her zaman kadınların kalbini kazanmıştır. Bir elmas gerdanlık seti tasarımı, lehçelere ve tasarımcı sare’lere muhteşem bir görünüm verir. Gerdanlığa pembe zümrüt çiçek tasarımıyla süslenmiş beyaz kristal pırlantalar ve gerdanlığın tasarımına uyan bir küpe seti verildi. Bu tür takımlar bu günlerde bayanlar arasında oldukça moda.

10. Çiçekli İnci Gerdanlık Kolye:

Çiçekli İnci Gerdanlık Kolye

Bir inci gerdanlık kolye, güzelliğinize sade ancak modaya uygun bir dokunuş katar. Gerdanlık tasarımı, dört sıra deniz incisinden ve ortada çiçek tasarımından yapılmıştır. Çiçeğe ayrıca altın tasarım yaprakları ile çevrili bir inci ve aşağıda asılı gözyaşı şeklinde bir inci verilir. Tasarım, kişiliğinize sofistike bir görünüm kazandırmak için tasarımcı takım elbise, saree ve lehenga ile taşınır.

11. Kot Gerdanlık Kolye:

Kot Gerdanlık Kolye

Hem korkak hem de modaya uygun yeni bir gerdanlık tasarımı arıyorsunuz! Bir parça kot pantolondan yapılmış bir kot gerdanlığa bir göz atın. Tasarım bugünlerde kolej böcekleri arasında oldukça popüler. Cesur bir görünüm için sadece kızlar değil, erkekler de Jean’in gerdanlığını alıyor. Gündelik kıyafetlerde yaygın olarak giyilir.

12. Yazı Gerdanlık Kolye:

Yazı Gerdanlık Kolye

Popüler hale gelen yeni bir gerdanlık kolye tasarımı, gerdanlık isimlerine sahip. Kullanıcının ismi b ile veya onu mükemmel şekilde tanımlayan bir kelime ile kişiselleştirilmiş bir gerdanlık yapılabilir. Altın veya gümüşten yapılmış bu gerdanlık tasarımı, ister gündelik ister etnik olsun her elbiseye uyar. Ofislere, fonksiyonlara vb. taşınabilir. Açınıza uygun mükemmel bir hediye, isimli bir gerdanlık olabilir..

13. Yaylı Tasarım Gerdanlık Kolye:

Yaylı Tasarım Gerdanlık Kolye

İlkbahardan ilham alan bir gerdanlık tasarımı veya bir kabile dövmesi, gençler arasında oldukça korkak. Sadece kızlar değil, erkekler de bir grup görünümü için bu trendi benimsiyor. Gerdanlık, daha çekici hale getirmek için çeşitli eğrilerde tasarlanmış gerilebilir ipli bir tasarımdır. Bu tür tasarımlar oldukça sık rock yıldızlarının konserlerinde.

14. Chanel İnci Gerdanlık Kolye:

Chanel İnci Gerdanlık Kolye

Ünlüler arasında popüler olan oldukça sakar ve modaya uygun bir gerdanlık tasarımı, Chanel inci gerdanlık kolyedir. Gerdanlık, altın şeridin her iki ucundaki Chanel incileri olarak da bilinen iki büyük inci ile basittir. Bu tür gerdanlık tasarımları, özellikle tasarımcıların giyimine antika bir görünüm kazandırmak için gündelik kıyafetlerde yaygın olarak görülmektedir..

15. Hint Gerdanlık Kolye Tasarımı:

Hint Gerdanlık Kolye Tasarımı

Diğer gerdanlık kolyelerin yanı sıra,  Hint gerdanlık kolye her zaman antik bir görünüm veren inciler, taşlar ve zümrütlerle süslenmiştir. Siyah taşlı inci gerdanlık kolye, etnik takım elbise ve sarilerle gösterişli bir görünüm veren eşsiz bir tasarımdır. Siyah beyaz gerdanlık ayrıca güzelliğine katkıda bulunmak için iki eşleşen küpe içerir..

16. Renkli Gerdanlık Kolye:

Renkli Gerdanlık Kolye

Seçilmiş ve korkak bir şey giymek istiyorum! Birkaç renk kombinasyonuna sahip çiçek tasarımı, eğlenceli bir görünüm için temalı partilere, moda şovlarına vb. Ana iplik gümüş ile yapılırken çeşitli çiçekler farklı ağ malzemesi ile yapılır..

17. El Yapımı Gerdanlık Kolye:

El Yapımı Gerdanlık Kolye

Basit bir el yapımı gerdanlık kolye, basitleştirilmiş kişiliğinize yeni bir tanım getiriyor. Siyah gerdanlık kolye, görünümüne eklemek için iki gümüş tılsım ile kadife ipek malzemeden yapılmıştır. Tasarım, gündelik kıyafetlere ve siyah önlüklere gösterişli bir görünüm verir. Elbisenize uygun farklı renklerde yapılabilir.

18. Yay Gerdanlık Kolyeli Net:

Fiyonklu Gerdanlık Kolyeli File

Sadece yetişkinler değil küçük kızlar da sevimli gerdanlık kolye tasarımlarıyla boyunlarını süslüyor. Siyah bir gerdanlık kolye burada küçük bir fiyonk ve kısa elbiseler veya Capri üzerinde hoş bir görünüm veren iki zincir ile tasarlanmıştır. Ana siyah şerit, muhteşem bir görünüm vermek için bir ağ malzeme ile tasarlanmıştır. Tasarım, kedicik partilerinde, piknik ve kolej işlevlerinde kolejlerin genç kızları arasında da popülerdir..

19. Kelebek Altın Gerdanlık Kolye:

Kelebek Altın Gerdanlık Kolye:

Kelebek tasarımlı altın gerdanlık kolye, gençlere ve kadınlara cömert bir görünüm verirken, okul kızlarına sevimli ve sakar bir görünüm kazandırır. Tasarım altın veya gümüş zincir ile yapılabilir. Kelebek, ışıltılı bir görünüm vermek için minik CZ elmasları olan renkli bir taşa sahiptir. Diskolarda veya gündelik kıyafetlerde harika görünüyor.

20. Oksitlenmiş Gerdanlık Kolye:

Oksitlenmiş Gerdanlık Kolye

Herhangi bir festival için klasik ve geleneksel bir görünüme sahip olmak istersiniz. Küçük tasarımlarla kabartmalı oksitlenmiş malzemeden yapılmış oksitlenmiş bir gerdanlık tasarımı elde edin. Bu tür gerdanlık tasarımları etnik tarzınızı bir adım daha yükseltmek için Navratri’de, dini bayramlarda ve Choli, Lehenga’da ve geleneksel sare’lerde diğer işlevlerde çok giyilir.

Gerdanlık kolyeler, boynuna ağır kolyeler istemeyen güzellikler için bulunmaz nimet. El yapımı veya altın, gümüş, pırlanta vb. ile yapılmış bir tasarımcı gerdanlık tasarımı, boynunuza muhteşem bir tasarımcı görünümü verir. Erkekler için yapılmış bazı özel tılsımlara sahip birkaç gerdanlık tasarımı da vardır. Özellikle müzik gruplarında, güreşçilerde, sokak dansçılarında vb. cesur bir görünüm için erkekler tarafından yaygın olarak gerçekleştirilirler..