Bir gerdanlık, boyuna takılan sıkı oturan bir kolyedir. Kadife, plastik, boncuklar, deri, gümüş altın veya platin gibi metaller gibi farklı renklerde vb. çeşitli malzemelerden yapılabilir, ancak siyah gerdanlık kolye, siyahın kraliyet rengi olarak bilindiği için kraliyet görünümü verir. Çok cool bir görünüm veriyor. Siyah gerdanlık kolye, tüm odağı yüze koyar ve daha güzel görünmesini sağlar. Bunlar farklı partilerde veya arkadaşlarla dışarıda bir gün giyilebilir. Dar kesimleri nedeniyle giymek rahatsız edici görünebilir, ancak gerçekte sadece rahatsız görünüyorlar ve çok rahatlar..

Moda Kadınlar için Şık Siyah Gerdanlıklar:

Gerdanlık kolye siyah renk başka herhangi bir renk elbise ile konabilir. İşte günlük ihtiyaçlarınız için koleksiyonunuza eklemek istediğiniz en iyi siyah gerdanlık kolyeler. bu da hemen şimdi alışverişe gitmek istemenizi sağlayacak.

1. Üçlü Siyah Gerdanlık Kolye:

Üçlü Siyah Gerdanlık Kolye

Üçlü bir gerdanlık kolyenin boynu kaplayan üç katmanı vardır ve son iki zincir ilkinin biraz altında bulunur. Çok havalı bir görünüm verir ve herhangi bir kıyafetle giyilebilir..

2. Siyah Metal Plaka Gerdanlık:

Siyah Metal Plaka Gerdanlık

Yüze daha fazla odaklanan düz siyah bir gerdanlıktır. Siyah metalde ışıltılı bir görünüm verecek siyah taşlar eklenebilir. Bu gerdanlık eteklerle ve ayrıca beyaz, kırık beyaz vb. gibi açık renkli diğer elbiselerle de kullanılabilir..

3. Siyah Sıska Katman Gerdanlık:

Siyah Sıska Katman Boğucu

Siyah sıska katman gerdanlığı, katmanların ayrı ayrı ayrılmadığı çok katmanlı bir gerdanlıktır. Bir demet gerdanlığa benziyor. Siyah kolyeli gerdanlık tüm dikkatleri üzerine toplayacak ve inanılmaz bir görünüm kazandıracak. Omuzları açık üst ile giyilebilir, bu yüzden gerçekten göze çarpar.

4. Siyah Zincir Gerdanlık:

Siyah Zincir Gerdanlık

Siyah zincir gerdanlık çok şık bir görünüm verecektir. Yüz, giyerken ağır görünmeyecek. Zincir gerdanlık, fark edilmesini sağlayacak küçük bir sarkıt ile eklenebilir. Bu gerdanlık, basit üstlerle düzenli olarak giyilebilir.

5. Siyah Deri Gerdanlık:

Siyah Deri Gerdanlık

Deriler her zaman modadır, ancak gerdanlık ile olağanüstüdür. Büyüleyici görünen herhangi bir tasarımı olmayan sade siyah bir gerdanlık kolyedir. Siyah deri gerdanlıklı bir sarışın çarpıcı görünecek. Crop top veya bağcıklı gömlek ile eklenebilirler..

6. Siyah Dantel Gerdanlık:

Siyah Dantel Gerdanlık

Siyah dantel gerdanlık çeşitli tasarım ve desenlerde gelir. Bazı desenler boyun şeklini verir. Ağırlıkları çok hafif ve güzel görünüyorlar. Üzerine eklenen taşlar ve zincirler daha güzel görünmesini sağlar.

7. Siyah Kadife Gerdanlık:

Siyah Kadife Gerdanlık

Siyah kadife gerdanlık, özellikle üzerine küçük bir sarkıt eklendiğinde oldukça zarif bir görünüm veriyor. Ne çok genişler ne de darlar. Herhangi bir kıyafetle eklenebilir.

8. Kara Yay Gerdanlık:

Siyah Yay Gerdanlık

Siyah fiyonklu gerdanlığın önünde bir fiyonk vardır. Genişse giyilen bir eşarp gibi görünüyor. Siyah fiyonklu gerdanlık bile siyah elbiseler üzerine giyildiğinde çok nazik bir görünüm verir..

9. Siyah Keçe Gerdanlık:

Siyah Keçe Gerdanlık