Kadife malzeme, zengin ve asil görünümüyle her zaman en çok aranan kumaşlardan biridir. En ince teller bile kıyafetlerinize veya takılarınıza görkemli bir çekicilik katacaktır. Kadife gerdanlıklar, her kadının sahip olması gereken şık takılardır. Bir görünümü tamamlayabilir ve görkemli bir değişiklik yapabilirler. Bu seçenekler arasından kendinize uygun kadife choker’larınızı seçin ve devam edin ve kırmızı halıya sahip olun..

Kadınlar İçin En Son ve Modaya Uygun Kadife Gerdanlıklar:

Modadaki genç kızlar için en iyi 9 gerdanlık kadife tasarımını bulalım.

1. İnce Siyah Kadife Gerdanlık:

İnce Siyah Kadife Gerdanlık

Modaya basit bir yaklaşım için bu ince siyah kadife gerdanlığı seçin. Kadife gerdanlık sade ama çekici. Grubun sonunda gerdanlığı sabitleyen metal bir toka vardır. Gerdanlığın rengi siyah, lacivert ve hatta mor olabilir. Tarzınıza uygun olanı seçin.

2. Tokalı Kadife Gerdanlık:

Tokalı Kadife Gerdanlık

Bu çarpıcı gümüş toka ile kadife gerdanlığınıza biraz daha çekicilik katın. Toka, bu muhteşem bordo kadife gerdanlığa karakter katıyor. Gümüş tokası ve kadife rengi size Viktorya dönemi hissi verir. Yarı gündelik kıyafetler ve hatta resmi önlükler üzerinde giymek için bunu seçin.

3. Gotik Stil Kadife Gerdanlık:

Gotik Stil Kadife Gerdanlık:

Gotik esintili bir kolye ucuna sahip bu benzersiz kadife gerdanlık kolye ile retro ve gotik olun. Güneş görüntüsü kolye, cilalı görünüme sahip olmayan pirinç metalden yapılmıştır. Gotik pirinç kadife gerdanlık, onu kot pantolon ve üstlerle eşleştirebilen üniversite öğrencileri için olmazsa olmazlardandır..

4. Geniş Bant Kadife Gerdanlık:

Geniş Bant Kadife Gerdanlık

Bu kalın kadife gerdanlık, boyun bölgesini kapladığı ve size modaya uygun bir görünüm verdiği için en muhteşem. Kırmızı bant tarzı kadife gerdanlık oldukça benzersizdir. Atkuyruğu takarak veya saçlarınızı açık bırakarak tasma takarak şık olun ve buna önem verin..

5. 5 Strand Kadife Gerdanlık:

5 Strand Kadife Gerdanlık

Cildinizin rengine karşı duran bu 5 iplikli siyah kadife gerdanlık ile harika seksi görünün. Siyah renk cilde bir parlaklık katar ve sizi çarpıcı kılar. Kadife siyah gerdanlığın ipleri boyun bölgesinin çoğunu kaplar ve güzelliği sadeliğindedir..

6. Kolyeli Kadife Gerdanlık:

Kadife Gerdanlık Kolyeli

Gözyaşı damlası şeklindeki etkileyici kolye ucu için bu kadife gerdanlığı seçin. Eni ince olan siyah kadife gerdanlık kolye. Gerdanlığın arkasında metal bir toka var. Metal kolye ucu lav taşı ve karmaşık çerçeve bordür işçiliği ile yapılmıştır. Gerdanlık gece partileri ve konserler için kullanılabilir.

7. Criss Cross Kadife Gerdanlık:

Criss Cross Kadife Gerdanlık

Bu, kadife choker’lara tamamen farklı bir bakış. Kadife boyun gerdanlığın bu çapraz tarzı çok etkileyici ve Viktorya veya Edward dönemini andırıyor. Oniks taşından yapılan orta kolye oldukça dikkat çekicidir. Bu, resmi kıyafetler veya önlüklerle iyi eşleşecek.

8. Yay Kadife Gerdanlık:

Yay Kadife Gerdanlık

Tıpkı çapraz çapraz gerdanlık gibi, merkezde fiyonklu bir kolye şeklindeki bu çarpıcı gök mavisi kadife gerdanlık. Göz alıcı yay kısa kesilir ve uçlar her iki uca iyi oturur. Renk muhteşem ve bu nedenle bu fiyonklu kadife gerdanlığı çok resmi bir balo elbisesi aksesuarı yapıyor. Bu gerdanlığı yüksek bir atkuyruğu ile birlikte takarak, tasmayı göstermek için kıyafetinize çok fazla karakter katabilirsiniz..

9. Kadife Gerdanlığı Sarın:

Sarma Kadife Gerdanlık

Bu havalı ve şık kadife gerdanlık, boyna defalarca sarılmış ince kadife şeritlerden yapılmıştır. Sade kadife gerdanlığın bu sofistike versiyonu size daha çağdaş bir görünüm kazandırıyor. Gerdanlığın uçları, daha çarpıcı bir görünüm için ön kısımda bir fiyonk düğümüne bağlanabilir..

Kadife gerdanlıklar dar veya geniş olabilir ve siyah, mor, kestane rengi vb. gibi muhteşem renklerde olabilir. Görkemli veya Viktorya dönemi ya da çağdaş bir şey yaratmanıza izin veren birini seçin.