Tattoo Choker, boyuna takılan bir çeşit kablolu kolyedir. Deri, boncuk, altın, gümüş, platin ve plastikten oluşturulabilir. Boyun çizginizin güzelliğini artıran süslemek için bazı öğeler bile yapabilirsiniz. Hatta onunla kolye eklemeyi deneyebilirsiniz. Dövme chokers, yüksek moda bayanlarla ilişkilidir. Şık görünmeyi sevenler bu gerdanlığı takıyor. Gerdanlık ile yenilik yapmayı çok iyi biliyorlar. Yeni bir tasarım vermek için gerdanlık ile benzersiz bir şey denemeye devam ediyorlar.

Moda 2018’deki En Son ve Şaşırtıcı Dövme Chokers Bayanlar:

İşte Genç Kızlar için Dövme Chokers’ın en iyi 9 tasarımı.

1. Uydu Temalı Deri Dövme Gerdanlık:

Uydu Temalı Deri Dövme Gerdanlık

Bu siyah dövme gerdanlığın iki deri teli var. Biri sıkı diğeri gevşek. Benzersiz uydu temasına dayanmaktadır. Sıkı telin bir gezegen kolyesi var ve gevşek telin bir roket kolyesi var. Bu gerdanlık, boyun çizginizi vurgulamak için tamamen farklı.

2. Çiçek Dantelli Dövme Gerdanlık:

Çiçek Dantelli Dövme Gerdanlık

Bu muhteşem siyah dövme gerdanlık kolye siyah dantel işi yapıyor. Kolyeye bir adet elmas taklidi asılmıştır. Siyah dantel yardımıyla çiçek deseni oluşturulur. İçi boş kesim zincir, parlama tasarımında kolye ile tutturulmuştur. Bu tüm boynunu dolduruyor.

3. Basit Dövme Gerdanlık:

Basit Dövme Gerdanlık

Siyah telden yapılmış basit bir gerdanlık dövme kolyedir. Siyah tel kullanılarak armut şekli yapılır. Ve yeni bir armut yapmak için kavislidir. Bu sade ve kolaydır. Boynunuza göre ayarlayabilmeniz için gerilebilir. Siyah tel elastiktir, bu nedenle cildinizi çizmez.

4. Uzaylı Dövme Gerdanlığı:

uzaylı dövme gerdanlık

Bu dövme gerdanlık kolye, sevimli uzaylı yüzü olan bir kolye içerir. Yeşil plastiğin üzerine çizilmiş bir uzaylı yüzü var ve iki yanında iki gümüş açık yıldız asılı. Gerdanlık iki elastik teldedir. Bu korkak ve seçici görünüyor.

5. Çoklu Dövme Gerdanlıkları:

Çoklu Dövme Gerdanlıkları

Bu dövme kolyede gerdanlık dört renktedir. Hepsi pürüzsüz elastik telden ve esnektir. Bu dört renkli gerdanlık zarif görünüyor ve özel kıyafetinizle uyumlu olacak. Tüm bu renkler sakin ve muhteşem görünüyor. Renkli kişiliğinizi sunar.

6. İki Balık El Yapımı Dövme Gerdanlık:

İki Balık El Yapımı Dövme Gerdanlık

Bu çarpıcı gerdanlık kolye dövmesi, iki balık tasarımlı bir kolyeye sahiptir. El yapımıdır ve karşılıklı tellere sahiptir. Bu kolye tasarımı, Doordarshan Channel logosunun tasarımına benzer. Bu iki balık tasarımı şanslı olarak kabul edilir..

7. Altın Yaprak Dövme Gerdanlık:

Altın Yaprak Dövme Gerdanlık

Bu dövme gerdanlık kolye, normal siyah olandan farklıdır. Altın ve yaprak desenli zincir yapılmıştır. Muhteşem ve muhteşem görünüyor. Tasarımın kendisi altın bir kolye gibi görünüyor. Yaprakların çok güzel şekli oluşturulur ve göz alıcı görünür..

8. Çiçek Dövme Gerdanlığı:

çiçek dövme gerdanlık

Siyah dantel, tel ve diğer herhangi bir metal yerine, bu dövme gerdanlık kolye basit çiçek ipidir. Aralarında sarı yuvarlak olan beyaz bir çiçek tasarımıdır. Sıcak yaz aylarında huzur veren gibi. Boynunda şirin duruyor ve bana çiçek takılarını hatırlatıyor.

9. Kalpli Dövme Gerdanlık:

Kalpli Dövme Gerdanlık

Bu, kalp şekilli sevimli bir siyah dövme gerdanlık kolyedir. Bu sofistike kolyeyi yapmak için güzel bir kalp şekli tasarımları birbiriyle bağlantılıdır. Hatta bu kadar çok kalbin bir ipte durduğunu bile söyleyebilirsiniz. Bu sıradan gerdanlık hem kalpleri kapacak hem de dikkatleri üzerine çekecek.

Dövme chokers günümüzde bilezik ve parmak yüzükleri olarak da giyilmektedir. Bu el takıları olarak harika görünüyor. Tipik altın ve gümüş takılardan daha süslü bir şey. Batı kıyafetinizle en iyi uyumu yakalayabilir. Partilerde ve gezilerde sallanacak. Tüm modern bayanlar bu gerdanlıklardan en az birine sahip olacak. seni cezbeder.