Piyasada çeşitli erkek gerdanlıkları mevcuttur, farklı ama benzersiz bir tarza sahiptir. Boynuna takılan bir gerdanlık ve sıkı boyun bandı tipi bir kolyedir. Aslında erkekler moda için kullanır ve arkadaş çevresinin dikkatini çekmelerine yardımcı olur. Kolye veya saplamalar dahil olmak üzere çeşitli şekillerde geliştirilebilir. İsteğe göre plastik, deri veya metal tip erkek choker seçenekleri mevcuttur..

Görüntülü Erkek Tasarımları İçin En Son ve Modaya Uygun Gerdanlıklar:

Erkekler için en iyi choker tasarımlarına bakalım..

1. Paslanmaz Çelik Gümüş Altın Gerdanlık:

Paslanmaz Çelik Gümüş Altın Gerdanlık

Tüm erkekler ve erkekler için uygundur; İtalyan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ortalamanın üzerinde bir kalite bulacaksınız. Genişlik 2,5 milimetre ve uzunluk 21,50 inçtir. Cildiniz için güvenli ve emniyetlidir.

2. Deri Titanyum Çelik Sarkıt Gerdanlık:

Deri Titanyum Çelik Sarkıt Gerdanlık

Bu, erkekler için yuvarlak şekilli ve halat zincir tipi gerdanlıktır. Kullanılan malzeme tüm deri ve metal cinsi paslanmaz çeliktir. Bu gerdanlığın kolye tipi erkekler için en iyisidir. Sarkık boyutu bu gerdanlık için uygundur. Sevdiklerinizin veya arkadaşlarınızın dikkatini çekmek istiyorsanız, bu modaya uygun gerdanlık stilini deneyin..

3. Günlük Giyim Erkek Gerdanlık:

Günlük Giyim Erkek Gerdanlık

Bu gerdanlık, erkeklerin düzenli kullanımı için kullanışlıdır, bu gerdanlığın takıldığından emin olun. Üstte daha fazla değil, rahat bir şekilde oturacaksınız. Gündelik giyiminiz için piyasada kolayca boynunuza uygun sağlam bir bant bulacaksınız..

4. Erkekler için Kalp Sarkık Gerdanlık:

Erkekler için Kalp Sarkık Gerdanlık

Uzun süreli bir gerdanlık planlıyorsanız, bu gerdanlık sizin için uygun olacaktır, 6 ay kullandıktan sonra hala güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Bu gerdanlıkta kalp sarkıtları serin bir dokunuş vermiştir, bu gerdanlık için alaşım tipi metal kullanılmıştır. Bu gerdanlık biraz büyük, uzun boyunlu erkekler bu gerdanlık tarafından iyi bir parlaklık kazanacak.

5. Erkek Yaka Gerdanlık:

Erkek Yaka Gerdanlık

Tasarımcı gerdanlık için plan yaptıysanız, bu gerdanlık ile herhangi bir kıyafetinizi deneyin. Bu, erkekler için uygun bir moda gerdanlıktır. Bu gerdanlığın ortasında kalp sarkıtını alacaksınız, bu gerdanlığı cezbediyor. Kıyafetiniz için bu Ayarlanabilir uydurma ve şık görünüm gerdanlığı deneyin.

6. El İşi Erkek Gerdanlık:

El İşi Erkek Gerdanlık

Erkekler için tasarlanmış tamamen el yapımı gerdanlık. Saf deri siyah ip kullanılarak özenle elde yapılmıştır. Bu gerdanlık için kullanılan çok renkli değerli taşlar. Gerdanlık uzunluğunun özelleştirilmesi 18 inçtir. Kadınlar da bu gerdanlığı kullanabilir.

7. Erkekler için Kısa Gerdanlıklar:

Erkekler için Kısa Gerdanlıklar

Bu tip chokerlar özellikle erkekler ve kadınlar için tasarlanmıştır. Bu Afrika tarzı gerdanlık. Bu gerdanlık için plastik malzeme kullanılmıştır. Bu çevre dostudur ve hediye verme durumları için iyidir. Normal kıyafetlerle tercihinize göre herhangi bir rengi deneyin.

8. Ağır Düz Gümüş Gerdanlık:

Ağır Düz Gümüş Gerdanlık

Bu gerdanlık için bakır ve gümüş kaplama malzeme kullanılmıştır. Bu batı tarzı gerdanlığı herhangi bir gündelik kıyafetinize takabilirsiniz. Bağlantı tipi zincir deseni daha çekici görünüyor. Çoğunlukla kadınlar partilere katılmaktan hoşlanır, böylece erkekler onlara bu tür bir choker hediyesini dışarı çıkmaları için verebilir. Bu gerdanlık herhangi bir yıldönümü, parti veya düğün için iyidir.

9. Spike Erkek Gerdanlığı:

Spike Erkek Gerdanlık

Geniş el yapımı choker koleksiyonunda, erkekler için ünlü spike choker bulacaksınız. Spike gerdanlıkta kordon siyah pamukludur ve ayarlanabilir. 2 cm uzunluğunda sivri ucu vardır. Mükemmel bir şekilde uyuyor, bu yüzden erkeklerin üzerinde sağlam görünüyor.

Chokers özellikle moda için kullanılır. Kalabalığın ortasında parlamaya yardımcı olur. Bütçenize göre iyi choker seçenekleri satın alabilirsiniz. Piyasada kolayca bulabileceğiniz normal ve yüksek bütçeli choker’lar. Boyunuza ve boyun ölçünüze göre, farklı renk ve malzemelerde iyi bir gerdanlık koleksiyonu elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızı etkilemek istiyorsanız, o zaman iyi bir choker seçimi yapın..