Metal choker’lar, daha cesur bir görünüm ve erkeksi bir çekicilik veren mükemmel choker’lardır. Bu gerdanlıklar narin değildir ve normalde daha yarı gündelik ve gündelik kıyafetlerle giyilirler. Choker’lar için diğerleri arasında altın ve gümüş gibi metalleri seçin. Metal gerdanlıklar ince teller veya kalın ve tıknaz metal bantlara sahip olabilir..

Resimlerle Kızlar için En Yeni ve Güzel Metal Gerdanlıklar:

İşte modadaki genç bayanlar için en iyi metal gerdanlık takı tasarımları.

1. Metal Kaplama Gerdanlık:

Metal Kaplama Gerdanlık

Bu havalı parlak metal kaplama gerdanlık, Terminator serisinden ilham alan orta boy bir metal banttır. Bu gerdanlık son derece havalı görünüyor ve size heavy metal tarzı bir tarz kazandırıyor. Çok şık bir görünüm için koyu rujlarla eşleştirin. Metal gerdanlık genç kızlar için mükemmel.

2. İnce Altın Metal Gerdanlık:

İnce Altın Metal Gerdanlık

Daha sofistike bir şey ister misiniz? Boynuna tam oturan bu parlak altın ince metal gerdanlığı seçin. Bu daha çok bir gece kıyafeti takısı. Daha asimetrik olan elbiselerle de kombinlenebilir. Altın parlar ve zengin bir görünüm verir.

3. Mısır Tarzı Metal Gerdanlık:

Mısır Tarzı Metal Gerdanlık

Bu Mısır tarzı metal gerdanlık kolye ile Kleopatra gibi muhteşem görünün. Gerdanlık, kolyeyi oluşturmak için birleştirilen ince metal parçalara sahiptir. Sadece iki ipi değil, aynı zamanda üst göğse doğru düşen bir ipi de kapsar. Hem Hint giyimi hem de batı giyimi için kolayca eşleştirilebilen çok geleneksel bir görünüm verir..

4. Parlatılmış Metal Gerdanlık:

Parlatılmış Metal Gerdanlık

Bu, asılı boncuklarla süslü tılsımlara sahip perdahlı metal bir gerdanlıktır. Metal gerdanlık, halkalar oluşturmak için iç içe geçmiş ince metal tellere sahiptir. Minik boncuklar güzel ve gerdanlığın çok kadınsı ve çekici görünmesini sağlıyor. Bu gerdanlık bir parti için giyilebilir ve görünümünüzü tamamlar.

5. Tıknaz Metal Gerdanlık:

Tıknaz Metal Gerdanlık

Cesur ve sokak stili bir şey isteyen kızlar için metal gerdanlık takılar en iyi seçenektir. Bu tıknaz zincir tarzı metal gerdanlık, cesur bir görünüm için harika. Merkez kolye ucuna bağlı bir kristal taş vardır. Bu günlük kullanım için mükemmeldir.

6. Geometrik Metal Gerdanlık:

Geometrik Metal Gerdanlık

Geometrik şekillerdeki metal chokerlar artık çok moda. Her türlü kıyafetle iyi giderler. Kullanılan şekiller normalde birbirleriyle bağlantılıdır. Bu metal gerdanlık elmas şekillere sahiptir. Birbirini tamamlamak için kullanılan beyaz, siyah ve gümüş renkleriyle detaylar göz alıcı..

7. Gül Altın Gerdanlık Kolye:

Gül Altın Gerdanlık Kolye

Altın rengi metal gerdanlık kolye, abiye takı öğesi olarak çok popülerdir. Burada kullanılan gül altın çok ince. Tasarımcı tarzı iki sıralı kolyenin tasarımı müstehcendir. Siyah veya beyaz renkteki çağdaş kıyafetlerle iyi uyum sağlar. Moda bölümünüzü yükseltmek istiyorsanız bunu seçin.

8. Spiral Metal Gerdanlık:

Spiral Metal Gerdanlık

Bu eşsiz metal gerdanlık S spiral formuna sahiptir. Gerdanlığı tutturmak için bir toka yoktur. Spiralin kendisi boyuna yerleştirilebilir ve boyuna oturacak şekilde yavaşça sıkıştırılabilir. Tasarımcı parça çok şık ve şık. Bunları gümüş veya altın gibi seçtiğiniz metalde seçin.

9. Altın Kablolu Metal Gerdanlık:

Altın Kablolu Metal Gerdanlık

Bu metal altın gerdanlık, öne çıkan ve harika bir moda ifadesi yapan bir şeydir. Neredeyse dört telli metal tel gerdanlık orta kalınlıktadır ve tüm boyun bölgesini kaplar. Resmi veya yarı gündelik kıyafetlerle eşleştirin.

Metal choker’lar, yoğun sokak stili görünümü için en uygun olanlardır. Tıknaz ve kablolu metal gerdanlıklar boynu doldurur ve sizi sağlam gösterir. Altın, gül altın, gümüş vb. metal gerdanlıkları seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz stiller Mısır, spiral ve geometrik içerir..