Gerdanlıklar modaya geri döndü. Bu altın çağ takı öğesinin uzun süredir unutulduğu düşünülüyordu. Şimdi geri dönüşüyle ​​birlikte moda ve mücevher endüstrisi chokerlar için en yeni tasarımları deniyor. Gerdanlıklar, sade ama şık tasarımları nedeniyle kızlar tarafından giyilir. Gerdanlıklar deri, süet, kadife, dantel veya diğer malzemelerden olabilir. Tokaları, mıknatısları veya düğüm tarzı yaklaşımı olduğu için boynunuzun çevresine sıkıca otururlar. Kızların kolejde veya sadece bir partide giymesi için bu muhteşem chokerlardan birini seçin.

Resimlerle Kızlar İçin En Yeni ve Güzel Choker Tasarımları:

Kızlar için en iyi 9 gerdanlığa bakalım.

1. Kızlar için Deri Gerdanlık:

Kızlar için Deri Gerdanlık

Kızların çekici ve şık görünmesi için bu havalı siyah deri gerdanlığı seçin. Deri gerdanlık içi boş ve kalp şeklindedir. Minik kalpler sürekli bir döngü içinde kesilir. Gerdanlık boynuna sıkıca oturur.

2. Halat Gerdanlık Kolyeler:

Halat Gerdanlık Kolyeler

Kızlara yönelik bu deri ip gerdanlık kolye ile çok basit bir yaklaşım sergileyin. Kolyenin her iki ucunda çok bohem görünen iki farklı tılsım var. Deri ip kolye, havalı bir görünüm vermek için fiyonk şeklinde bağlanabilir..

3. Kızlar için Kadife Gerdanlık:

Kızlar için Kadife Gerdanlık

Koyu mor veya siyah renkteki bu pürüzsüz kadife gerdanlık ile gece kıyafetlerinize stil katın. Kadifenin yumuşak dokunuşu ve hissi boyunda çok hoş bir his veriyor. Gerdanlık merkezde sıkıştırılır ve ona bir kolye takılır. Bu özel kolyenin kristal bir kalbi var.

4. Kristal Yapay Elmas Gerdanlık:

Kristal Yapay Elmas Gerdanlık

Eğer bling seviyorsanız kristal elmas sizin için çok renkli bir seçenek. Gerdanlığın içine yerleştirilmiş bu güzel küçük taşlar, her renk kıyafeti tamamlar. Bu gerdanlık üç sıra kristalden yapılmıştır ve boyun bölgesini doldurur. Kızların da basit üstleri giymesi mükemmeldir..

5. Kızlar için Süet Gerdanlık:

kızlar için süet gerdanlık

Bu ince suni süet kızın gerdanlığı mükemmel bir kolej kıyafeti. Kullanılan süet malzeme klas olup, gerdanlık boyunca dizilmiş gümüş boncuklara sahiptir. Bu, günlük, hatta akşam veya gece partisi için her zaman giymek için çok tamamlayıcı bir mücevher parçası..

6. Kızlar için Hayvan Kolye Gerdanlıkları:

Kızlar için hayvan kolye chokers

En sevdiğiniz hayvan kolye uçlarını seçin ve bu sevimli hayvan uçlu kızın gerdanlık kolyeleriyle kişiselleştirin. Kolye, kolyelerin ortasına yerleştirilir ve gümüş veya başka herhangi bir metalden yapılır. Kolyenin her birindeki detaylar gayet iyi ve çekiciliğe katkıda bulunuyor..

7. Kızlar için Gerdirme Gerdanlığı:

kızlar için streç gerdanlık

Bu cesur ve cüretkar kız için! Canlı renkleri ve esnek malzemesi için bu gerdanlığı seçin. Gerdanlık ipin çaprazlanması ile yapılır ve renkli boncuklar eşit aralıklarla iç içe geçirilir. Bu oldukça geniş bir gerdanlıktır ve bu nedenle boyun bölgesinin tamamını kaplar..

8. Kızlar için Manyetik Gerdanlık:

kızlar için manyetik gerdanlık

En yeni gerdanlık tasarımlarından biri olan bu manyetik kızlar için gerdanlık, her boy boyuna uyacak şekilde mükemmeldir. Gerdanlık deriden yapılmıştır ve ortasında kristal bir kolye bulunur. Manyetik toka, diğer gerdanlıkların düğüm tarzı bağlamasının aksine, size çok sorunsuz bir bağlantı sağlar..

9. Kızlar için Double Strand gerdanlık:

kızlar için çift telli gerdanlık

Bu güzelliğin, genel çekiciliğinize bling katacağından emin olabilirsiniz. Çift telli altın gerdanlık çok basit ama son derece zarif. Muhteşem yıldız kolye, bu gerdanlığa karakter katıyor. Gerdanlık boyun bölgesini doldurur ve dışarıda bir akşam için eşleştirilebilir.

Kızlar için gerdanlıklar, deri veya başka bir malzemeden yapılmış ince tek sıralı kolyelerdir. Gerdanlıkların çekicilik ve güzellik katan bir orta kolye ucu vardır. Anlamlı veya canlı renklerle cesur görünen kolye uçları seçin.