Gimimo akmenys arba Natal akmenys yra laikomi galingu ir dvasingu brangakmeniu, kuris turi būti dėvimas po išsamių žinių ir konsultacijų su sertifikuotu gemologu ir astrologu. Gimtadienio žvaigždė ir mėnuo vaidina lemiamą vaidmenį nustatant akmens spalvą ir rūšį. Norėdami sužinoti daugiau apie 15 geriausių akmenukų tipų, spalvų ir mėnesio, susijusių su akmens pasirinkimu, šiame straipsnyje išsamiai išvardytos.

Įvairūs gimdymo akmenų tipai:

Gimimo akmenys gali būti klasifikuojami kaip modernūs, mistiniai ir ajurvediniai. Čia peržiūrėkite mūsų 15 geriausių naujausių dizaino gimimo akmenų sąrašą.

1. Granato gimimo akmens žiedas:

Granato gimimo akmens žiedas

Tai gimimo akmuo žmonėms, gimusiems sausio mėnesį. Remiantis viduramžių granatu, raudonos spalvos granato spalva padeda išgydyti kraujo sutrikimus ir stabdo kraujavimą. Granato spalva gali būti kitokia nei raudona, jie yra tamsiai raudonos, žalios, ryškiai geltonos ir violetinės spalvos. Trūksta tik mėlynos spalvos. Iš šio akmens galima padaryti sidabrinį žiedą, kuris visada liečia odą.

2. Ametisto gimimo akmens grandinė:

Ametisto gimimo akmens grandinė

Tai gimimo akmuo žmonėms, gimusiems vasario mėnesį. Ametistas yra violetinė spalva, kuri gausiai matoma Brazilijoje ir kitose Afrikos šalyse. Ametisto karoliukai gali būti naudojami įvairiems brangakmeniams, pavyzdžiui, grandinėms ir apyrankėms gaminti. Mažas ametisto akmuo kartu su širdies formos sidabro pakabuku yra geriausias derinys.

3. „Jade Birthstone“ auskaras:

Jade Birthstone auskaras

Tai mistinis, žalios spalvos gimimo akmuo, rekomenduojamas žmonėms, gimusiems kovo mėnesį, taip pat su žvaigždės ženklu Mergelė. Jis simbolizuoja grynos ir doros meilės simbolį, taip pat apsaugo nuo blogio.

4. Deimantinis Birthstone širdies pakabukas karoliai:

Deimantinis Birthstone širdies pakabukas karoliai

Tai pats brangiausias brangakmenis, siūlomas balandžio mėnesį gimusiems žmonėms, yra n ajurvedinis gimimo akmuo. Deimantas gali būti nešlifuotas arba poliruotas, priklausomai nuo astrologo patarimo ir gemologo pasiūlymo.

5. Smaragdo gimimo akmens pakabukas:

Smaragdo gimimo akmens pakabukas

Tai žalias brangakmenis, kuris yra gegužės mėnesio gimimo akmuo. Tai taip pat yra brangakmenis zodiako ženklams Jautis ir vėžys. Šis akmuo yra vienas iš senovinių brangakmenių, žodis Emerald pagal graikų raštą reiškia žalią brangakmenį. Jis naudojamas gydant bet kokias regėjimo problemas.

6. Perlų gimimo akmens grandinė:

Perlo gimimo akmens grandinė

Tai birželio mėnesio gimimo akmuo, tai taip pat modernizuotas gimimo akmuo. Perlų rinkinį galima padovanoti per 1 -ąsias santuokos metines, papuošalus iš perlo reikia rinkti iš gėlo vandens. Labiausiai paplitęs papuošalų tipas yra grandinėlė, perlo dydis gali skirtis.

7. Rubino gimimo akmens žiedas:

Rubino gimimo akmens žiedas

Tai liepos mėnesio gimimo ir spalvos akmuo. Rubinas spinduliuoja ryškiai raudona spalva, todėl jis atrodo brangesnis ir laikomas kitu brangiausiu brangakmeniu po smaragdo ir deimanto. Moterims rubinas su deimantiniu karoliu yra garsus brangakmenis, naudojamas per vestuves. Vyrams geriausias briaunotas supjaustytas rubino žiedas yra geriausias rekomenduojamas aksesuaras..

8. Peridoto gimimo akmens žiedas:

Peridoto gimimo akmens žiedas

Tai yra rugpjūčio mėnesio gimimo akmuo. Šio akmens spalva yra panaši į smaragdą. Tačiau skirtumas gali būti nuo silpno gelsvo atspalvio. manoma, kad šis akmuo yra Aarono krūtinė, remiantis Biblija, paaiškinta Išėjimo skyriuje. Krūtinė yra drabužis, naudojamas religinei progai, turintis dvylika brangakmenių, primenančių dvyliką Izraelio genčių, dvylika zodiako ženklų, dvylika mėnesių per metus.

9. Sapphire Birthstone pakabukas karoliai:

Sapphire Birthstone pakabukas karoliai

Safyro gimimas rugsėjo mėnesį klasifikuojamas kaip modernizuotas gimimo akmuo. Tai geriausia dovana, kurią reikia pagalvoti per 23 ar 45 vestuvių metines. Kad šis akmuo būtų ypatingas, jį galima iškirpti į spalvingą vaivorykštės spalvos pakabuką, išskyrus raudoną spalvą, kuri yra rubino brangakmenio spalva.

10. „Boulder“ opalo „Birthstone“ pakabukas:

„Boulder“ opalas „Birthstone“ pakabukas

Tai yra vienas iš „Opal“ gimimo akmenų tipų, „Opal“ priskiriamas brangiajam opalui, kuriame reguliariai supakuojama eterio silicio dioksido kompozicija. Šis gimimo akmuo skirtas spalio mėnesiui. Akmenį sudaro geležies akmuo su netaisyklingai suformuotu „Opal“ brangakmeniu. Spinduliuojanti spalva vadinama ugnimi dėl spalvos suskaidymo nuo žalios iki rausvai geltonos spalvos dėl silicio dioksido dalelių, žemiškų uolienų dalelių kartu su vandeniu.

11. Geltonojo Topazo gimimo akmens auskaras:

Geltonas topazo auskaras nuo gimimo akmens

Šis modernus ir ajurvedinis gimimo akmuo, dar vadinamas auksinės spalvos topazu, skirtas lapkričio mėnesiui. Jis taip pat skirtas zodiako ženklui Skorpionui ir Liūtui. Šis akmuo gali būti naudojamas kaip dovana vestuvių metinėms, ypač 23 -ioms. Šis brangakmenis matomas Rusijoje, JAV ir Brazilijoje. Tai ugdo tikėjimą ir pasitikėjimą jūsų gyvenimu.

12. Onikso gimimo akmens karoliai:

Onikso gimimo akmens karoliai

Tai yra vienas iš gruodžio mėnesio gimimo akmenų, taip pat Liūtas yra zodiako ženklas. Šis akmuo randamas Indijoje, Brazilijoje, JAV. Šis tonas yra juodos spalvos ir lygios tekstūros. Teigiama, kad šis akmuo gydo širdies ligas, neurologinius sutrikimus, inkstų problemas ir miego apnėją. Juodos spalvos ONYX akmens karoliukai suprojektuoti į karolius su sidabriniu pakabuku centre.

13. Skaidrus mėnulio akmens žiedas:

Skaidrus mėnulio akmens žiedas

Tai yra modernizuotas birželio mėnesio gimimo akmuo, kuris liepos mėnesį yra klasifikuojamas kaip spalvotas akmuo. Spalvų tonas rodo svarbų brangakmenio, vadinamo paauglystės bruožu, stulbinančią šio akmens spalvų kokybę. Pagal indų mitologiją jis laikomas šventu akmeniu. Šis akmuo padeda kovoti su virškinimo problemomis, galvos skausmais.

14. Turmalino žalios katės akies gimimo akmens pakabukas:

Turmalino žalios katės akies gimimo akmens pakabukas

Tai liepos mėnesio spalvos akmuo ir spalio mėnesio gimimo akmuo. Šis akmuo yra skirtingos spalvos, žalios spalvos su katės akių funkcija. Spalva atsiranda dėl mineralinio komponento vanadžio. Iš dalies sklindanti šviesa primena katės akį. Šio tipo nepermatomo brangakmenio pjūvis yra kabošono formos, suapvalintos formos, nei briaunotas pjūvis, kuris paprastai yra plokščias ir atliekamas permatomiems brangakmeniams.

15. Kraujo akmens apyrankė:

Kraujo akmens apyrankė

Chalcedonas yra mėnesio kovo spalvos akmuo. Kraujo akmens akmuo patenka į Chalcedono akmens veislę. Šis akmuo susideda iš kristalinių kvarco dalelių. Kraujo akmuo turi didžiulę gydomąją savybę.

Reikia pasirinkti tinkamus gimimo akmenis pagal mėnesį, atitinkančius akmens spalvą ir tipą pagal Zodiako ženklą. Astrologas pasiūlys pasirinkti spalvotą gimimo akmenį arba gimimo akmenį, susijusį su zodiako ženklu. Dėl įvairių privalumų verta skirti laiko gerai ištirti tinkamo tipo „Birthstone“ papuošalus ir juos panaudoti, kad aplink jus būtų teigiama vibracija.