Lapkričio gimtadieniai, susieti su dviem brangakmeniais, citrinu ir topazu. Citrinas yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių; sakoma, kad jo šilta spalva yra Viešpaties saulės auka. Du lapkritio gimimo akmenys yra žinomi dėl raminančios energijos ir nešioja turtus bei gerą sveikatą tiems, kurie juos nešioja. Tai yra du ekonomiški ir gausiai parduodami akmenys. Teigiama, kad topazas gydo blogas nuotaikas, nutraukia košmarus ir apskritai skleidžia ramybę. Citrinos spalva svyruoja nuo šviesiai geltonos iki rudos. Šviesiai geltona citrinos spalva dažnai primena topazą; abu, dažniausiai klysta vienas su kitu. Citrinas, dar vadinamas „gydomuoju kvarcu“, išlaisvina neigiamus jausmus. Tai unikalūs brangakmeniai, padovanoti kam nors gimtadienio proga. Tai geriausia, kai kalbama apie papuošalus.

Naujausi ir patrauklūs lapkričio mėnesio papuošalai jaunoms moterims:

Čia yra geriausi Indijos papuošalai „Deigns of Birthstones“, gimę 2018 m.

1. Geltonas suapvalintas lapkričio gimimo akmuo:

Geltonas suapvalintas lapkričio gimimo akmuo

Apvalus citrinas tinka žiedams ir auskarams gaminti; ryški geltona spalva tinka papuošalams gaminti. Nešioti papuošalus, pagamintus iš gimimo akmens, daro didelę įtaką jūsų gyvenimui.

2. Mėlynas ovalus lapkričio gimimo akmuo:

Mėlynas ovalus lapkričio gimimo akmuo

Ovalios formos topazas su puikia mėlyna spalva yra įvairių dydžių. Rinkoje yra individualių topazo žiedų, prieinamų bet kokiai progai.

3. Lapkričio gimimo akmens žiedai:

Lapkričio mėnesio gimimo akmens žiedai

Topazas, tai plačiai žavėtas akmuo papuošalams iš gimimo akmens ir yra pagrindinis žiedų elementas. Tai tinkami daiktai, padovanoti kam nors ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, gimtadienis, jubiliejus ir tt.

4. Lapkričio Birthstone karoliai:

Lapkričio mėnesio gimimo akmens karoliai

Saulėtas ir ryškus citrinas, lapkritio akmuo yra puikus akmuo papuošalams gaminti. Teigiama, kad geltonai aukso brangakmenis yra paguodžiantis ir suteikia gyvybę, ir yra ideali jubiliejaus dovana, taip pat tinka kaip lapkričio mėnesio papuošalai..

5. Lapkričio gimimo akmens auskarai:

Lapkričio mėnesio auskarai su gimimo akmeniu

Gražios sidabro smeigės, pagamintos iš topazo ir citrino; jie puikiai tinka visiems, gimusiems lapkričio mėn. Tai ideali dovana jūsų artimiesiems, gimusiems lapkritį. Deimantas, sidabras, perlai puikiai dera su šiais brangakmeniais.

6. Lapkričio Birthstone apyrankės:

Lapkričio mėnesio „Birthstone“ apyrankės

Apyrankės yra gražūs aksesuarai, pagaminti iš topazo gimimo akmens; net graziai atrodo. Tai puiki dovana jūsų mamai motinos dienos proga, jei jūsų mama yra gimusi lapkritį.

7. Lapkričio Birthstone kulkšnys:

Lapkričio mėnesio Birthstone kulkšnys

Pridėkite savo gyvenimui elegantiškos mados, papuošdami kulkšnis kulkšnimis, pagamintomis iš mėlyno topazo brangakmenio. Tai puikus papuošalas, padovanojantis jūsų ypatingai draugei, mamai, seseriai.

8. Lapkričio gimimo akmens nosies smeigė:

Lapkričio mėn. Birthstone nosies smeigė

Lapkričio gimimo akmenys puikiai tinka kaip nosies papuošalai. Mėlynas topazas ir sterlingas plienas yra geriausias derinys, kurį galite turėti nosies žiedui.

9. „Citrine Birthstone“ širdies pakabukas:

Širdies pakabukas „Citrine Birthstone“

Lapkričio gimimo akmenys, laimės ir gyvybingumo simbolis, puikiai tinka dovanoti artimiesiems ypatingomis progomis. Šis širdies pakabukas yra įvairių geltonų atspalvių.

Yra daug legendų ir mitų apie gydomąją brangakmenių galią. Topazo ir citrino, lapų lapų, žinomų dėl raminančių galių, yra gausu gamtoje. Topazas simbolizuoja meilę ir meilę, suteikia turtų ir daro dėvėtoją intelektu. Senovėje manoma, kad topazas, kai jis buvo pagamintas į miltelių pavidalo ir sumaišytas su vynu, buvo geras miegas. Akmuo taip pat padeda subalansuoti asmens nuotaikas. Manoma, kad jei turite problemų, kurios jus gąsdina, ir jei sapnuojate topazą, problema išspręsta. Citrinas dažnai painiojamas su oranžiškai geltonu topazu. Lapkričio gimimo akmens spalvos daugiausia apima geltoną atspalvį ir mėlyną.