Kovo mėnesio gimimo akmuo yra akvamarinas ir sudarytas iš berilio aliuminio silikato. Kovo gimimo akmens spalva panaši į jūros vandenį. Taigi pavadinimas „Aquamarine“ susijęs su jūros vandeniu. Jis laikomas laimingu akmeniu gimusiems kovo mėnesį. Tai labai gražus akmuo. Dėvėdami šį akmenį galite gauti daug naudos. Tai atkuria dviejų porų meilę, išgydo visas psichines problemas, padeda išgydyti daugelį ligų ir pan. Šį akmenį taip pat galite naudoti dvasinei pagalbai. Tai universalus akmuo, kuris padeda beveik viskam.

9 madingi papuošalai iš akvamarino vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius kovo mėnesio gimimo akmenis.

1. Kovo gimimo akmenų žiedai:

Kovo Birthstone žiedas

Tai kovo mėnesio įvairių formų gimimo akmens žiedai. Yra apvalių, kriaušių, širdies ir smaragdo formos akvamarino akmenų, išmargintų piršto žiedu. Žiedas, be akmens, taip pat turi gražių deimantų. Žiedas dėvint atrodo tiesiog nuostabiai ir nuostabiai.

2. Grubus kovo gimimo akmuo:

Grubus kovo gimimo akmuo

Tai grubus kovo akmuo, panašus į uolą. Tai atrodo taip ramu ir ramu. Tada ši uola kaitinama iki temperatūros ir įgauna įvairių formų. Tai paverčiama papuošalais ir naudojama dėvėtojui. Tai tikros jūros vandens spalvos.

3. Kovo Birthstone karoliai:

Kovo mėnesio Birthstone karoliai

Kovo mėnesio gimimo akmens karoliuose yra širdies formos pakabukas. Pakabukas turi vieną didelę širdį iš pusiau aukso ir pusiau deimantų. Šios didelės širdies viduje pritvirtinta akvamarino akmens širdies forma. Mėlynas akmuo yra paryškintas šalia baltų deimantų akmenų.

4. Kovo auskaras su gimimo akmeniu:

Kovo mėnesio auskaras su gimimo akmeniu

Tai tiesiog puošnus kovo mėnesio auskaras dangaus žydro krištolo akmens smeigėje. Taip ryškiai spindinčioje smeigėje yra mažas apvalios formos akvamarino akmuo. Dėvėdami šį auskarą sulauksite žmonių dėmesio ir sulauksite daug gerų komentarų.

5. Kovo gimimo akmenų pakabukas:

Kovo mėn. „Birthstone“ pakabukas

Tai tikrai akį traukiantys kovo mėnesio papuošalai kryžminiu pakabuku. Visas kryžminis pakabukas yra nusagstytas apvaliu akvamarino akmeniu. Šis pakabukas yra labai svarbus katalikų kultūroje. Keletas blizgančių akmenų kartu suteikia žvilgesio jūsų akims.

6. Kovo Birthstone Heart:

Kovo Birthstone Heart

Tai tiesiog stulbinantis kovo pradžios akmuo širdies formos stikle. Šiame stikle yra stiklo vandenyno pasaulio modelis. Tai jaučiasi taip giliai viduje. Dizainas atrodo tarsi vandenyno bangos eina virš stiklo. Tai tikrai stulbinantis dėvėti šį pakabuką.

7. Kovo Birthstone angelas:

Kovo Birthstone angelas

Vienas į angelą panašus padaras yra padarytas iš Birthstone žygio. Ant angelo kabo vienas saldus akvamarino širdies akmuo. Šį sėkmingą žavesį galite laikyti savo namuose. Šis angelas atrodo kaip stiklas ir atrodo tikrai gražiai.

8. Kovo gimimo akmenų rožinis:

Kovo mėnesio gimimo akmens rožinis

Tai rožančiaus mala iš akvamarino karoliukų. Šį kovo mėnesio papuošalą nuo gimimo akmens galima nešioti ir, kaip manoma, saugoti namuose, kad apsisaugotų. Jis laikomas palankiu krikščionybei. Tai mala, turinti apvalios formos kovo gimimo akmens kristalą.

9. Kovo krištolo gimimo akmuo:

Kovo krištolo gimimo akmuo

Tai užburiantys krištolo akmenys ir turi tokią šaltą kovo mėnesio gimimo akmens spalvą. Yra tiek daug uolų ir vienas kriaušės formos krištolo akvamarino akmuo. Papuošalų gamybai galite naudoti kriaušės formos akmenį. Šis šiurkštus gali būti naudojamas šiems akmenims suteikti įvairių formų.

Kovo mėnesį gimę akmenys laikomi laimingais žmonėms, gimusiems kovo mėnesį. Šis akvamarino akmuo turi daug naudos naudotojui. Tai padeda spręsti dvasines ir medicinines problemas. Šį akmenį taip pat galima naudoti meditacijai. Kai kurie šį akvamarino krištolo rutulį naudoja ir ateities pranašystėms. Akvamarinas turi mistinių galių, tokių kaip apreiškimo galia, galia atnešti pergalę į mūšius ir kt.