Gimimo akmuo yra brangakmenis, žymintis kieno nors gimimo mėnesį. Jie gali būti dėvimi kaip pakabukai ir papuošalai. Gimimo akmenų istorija prasidėjo labai seniai. Senovėje buvo įprasta laikyti dvylika akmenų ir dėvėti kiekvieną mėnesį.

gimimo akmens žiedai

Tačiau dėvėti vieną gimimo akmenį yra keli šimtmečiai, nes jie buvo pakeisti dėl papročių, skonio ir vertimų.

Birthstone žiedų dizainas vyrams ir moterims:

Gimimo akmenų žiedai nešiojami nuo seno. Štai keletas „birthstone“ žiedų dizaino:

1. Porų pradiniai gimimo akmens žiedai:

poros-inicialai-gimimo akmens žiedai

Šie gimimo akmens žiedai yra pagaminti iš rožinio aukso ir ant jų yra poros inicialai. Kiekvienas žiedas turi gimimo akmenį, pritvirtintą prie pradinio. Tai labai miela idėja ir šie žiedai atrodo gerai, kai dėvimi kartu. Jis gali būti suasmenintas pagal poros vardų inicialus.

2. Birthstone šeimos medžio žiedas sidabru:

Birthstone šeimos medžio žiedas sidabro spalvos

Šis gražus sidabrinis žiedas turi šeimos medį. Kiekvienas šeimos nario gimimo akmuo yra dygliuotas ant medžio. Žiedas turi gražų medžio dizainą ir atrodo labai stilingai. Tai puiki idėja, kitokia nei pavieniai asmeniniai akmenys, kuriuos nešioja žmonės, ir ją gali nešioti bet kuris šeimos narys.

3. Paprasti dvigubi gimimo akmens žiedai:

Paprasti dvigubi gimimo akmens žiedai

Šis žiedas pagamintas iš sidabro. Tai žiedas poroms, nes jame yra abiejų partnerių gimimo akmuo. Tai vienas iš paprasčiausių gimimo akmens žiedų dizaino ir gali būti dėvimas kasdien.

4. „Infinity Birthstone“ žiedai:

Begalybės gimimo akmens žiedai

Šis sidabrinis žiedas turi begalybės formą priekyje. Jame yra dviejų rūšių gimimo akmenys, išdėstyti išilgai begalybės. Tai atrodo elegantiška ir graži. Jis skiriasi nuo įprastų „birthstone“ žiedų dizaino ir yra puikus aksesuaras.

5. Narvelio žiedas su širdies akmenimis:

Narvelio žiedas su širdies akmenimis

Tai unikalus gimimo akmens žiedas. Jis pagamintas iš sidabro ir turi į narvą panašią struktūrą, kurioje laikomi du poros gimimo akmenys. Akmenys yra širdies formos ir atrodo labai gražiai. Šį žiedą galima dėvėti vakarėliams ir kitoms progoms. Tai puiki dovana porai.

6. Birthstone žiedai vyrams:

Birthstone žiedai vyrams

Šis pagalvėlėmis iškirptas auksinis žiedas vyrams atrodo elegantiškai ir didingai. Jo centre yra citrininis gimimo akmuo, kurio abiejose pusėse yra deimantų. Jis turi karališką išvaizdą ir skiriasi nuo paprasto birthstone dizaino. Tai vienas geriausių gimimo akmens žiedų vyrams.

7. Vintage sidabro gimimo akmens žiedo dizainas:

Senovinio sidabro gimimo akmens žiedo dizainas

Šis senovinis ugnies opalo žiedas turi senovinę išvaizdą. Tai filigraninis žiedas ir yra reguliuojamas. Jis turi subtilų ir gražų dizainą. Žiedas pagamintas iš sidabruoto žalvario. Tai gerai atrodys paaugliams ir suaugusiems.

8. Subtilus rožių žiedas su gimimo akmeniu:

Subtilus rožių žiedas su gimimo akmeniu

Šis gimimo akmens žiedas pagamintas iš sidabro, o viduryje yra baltas safyro gimimo akmuo. Žiedas yra susipynęs, o viduryje yra rožė su lapais iš abiejų pusių. Tai puikus sužadėtuvių žiedas.

9. Mėnulio akmens gimimo akmens žiedas:

Mėnulio akmens gimimo akmens žiedas

Šis unikalus žiedas pagamintas iš sidabro ir turi mėnulio akmens akmenį birželio mėn. Jis turi boho filigranų dizainą ir atrodo gražiai įvairaus amžiaus žmonėms.

Gimimo akmens žiedai anksčiau buvo dėvimi gana prietaringai, tačiau šiais laikais jie tapo madingais papuošalais. Žmonės mėgsta nešioti savo akmenis žieduose, karoliuose, auskaruose ir kt.