Žmonių, gimusių gruodžio mėnesį, gimimo akmuo yra turkis, cirkonis arba tanzanitas. Topazas taip pat laikomas gruodžio mėnesio akmeniu. Kiekvienas iš šių akmenų yra mėlynos spalvos su mėlynos žalios, mėlynos violetinės ir tt atspalviais. Iš šio nuostabių papuošalų asortimento galite išsirinkti puikią dovaną sau ar savo artimiesiems. Patikrinkite karolius arba padovanokite žiedą su mėlynais akmenimis. Tai šedevrai, kurie truks visą gyvenimą. Puiki dovana tobulam jūsų gyvenimo partneriui, šie papuošalai iš gimimo akmens tikrai padarys ką nors nepaprastai laimingą.

Naujausi ir gražūs gruodžio mėnesio gimimo akmenys naujagimiams:

Pažvelkime į 9 geriausius gruodžio mėnesio „Birthstones“ papuošalų dizainus.

1. Turquoise gruodžio gimimo akmuo:

Turkio spalvos gruodžio gimimo akmuo

Šis nuostabus mėlynos spalvos akmuo yra gruodžio akmuo. Turkio akmuo yra nepermatomas mėlynos žalios spalvos mineralas, retas ir labai unikalus. Tai randama tik sausuose regionuose, todėl ji yra labai vertinama kaip papuošalas ar brangakmenis. Jie taip pat naudojami kaip grubiai supjaustyti akmenys, kad būtų patvaresnė išvaizda.

2. Tanzanito gruodžio gimimo akmuo:

Tanzanito gruodžio gimimo akmuo

Tanzanitas yra dar vienas retas brangakmenis, randamas tik Tanzanijoje, taigi ir pavadinimas. Brangakmenis yra gruodžio mėnesio gimimo akmens spalva ir turi mėlyną violetinį atspalvį. Spalva puikiai atrodo ant aukso ir naudojama kuriant daugybę papuošalų, tokių kaip auskarai, žiedai ir kt.

3. Mėlynas cirkonio gruodžio gimimo akmuo:

Mėlynas cirkonio gruodžio gimimo akmuo

Mėlynasis cirkonis yra labai vertingas brangakmenis, nes jis turi puikų blizgesį dėl savo lūžio rodiklio. Brangakmenis laikomas gruodžio gimimo akmeniu. Spalva yra graži ir puikiai tinka įvairiems papuošalams, pradedant karoliais ir baigiant žiedais bei auskarais. Tai vienas iš labiausiai paplitusių akmenų, naudojamų gruodžio mėnesio gimimo akmenims.

4. Gruodžio Birthstone žiedai:

Gruodžio mėnesio gimimo akmens žiedai

Įspūdingiausias papuošalas su brangakmeniu gruodžio mėnesio gimimo akmeniui yra šis žiedas. Gruodžio mėn. Gimimo akmens žiedai turi nuostabų atspalvį ir puikiai atrodo ant sutvarkytų pirštų. Turkio spalvos žiedai turi blizgesį, kaip niekas kitas. Brangakmeniai yra iš sidabro.

5. Gruodžio Birthstone karoliai:

Gruodžio Birthstone karoliai

Čia yra puikus pavyzdys, kaip galima panaudoti gruodį tanzanito gimimo akmenį. Puošnusis tanzanitas yra šio gruodžio mėnesio gimimo akmens karolių pakabukas. Paukštį puošia gražus tanzanito akmuo, o likęs pakabukas yra prabangus aukso spalvos deimantais.

6. Gruodžio Birthstone auskarai:

Gruodžio mėnesio auskarai su gimimo akmeniu

Šis akį traukiantis mėlynas topazas gruodžio mėnesio gimimo akmens auskaras yra įspūdingas. Papuošalas yra nuostabus su pakabinamomis trigubomis oksiduojančiomis smeigėmis, apvaliomis topazo akmenimis. Auskarai puikiai tiks prie bet kokios aprangos, taip pat puikiai tinka vakarėliams ir funkcijoms.

7. Gruodžio Birthstone Infinity:

Gruodžio Birthstone Infinity

Pasirinkite kažką tikrai ypatingo tam, kurio gimtadienis patenka į gruodį. Šis nuostabus begalybės žiedas yra tikra dovana. Jis turi galimybę išgraviruoti pranešimą ar pavadinimą vidinėje žiedo pusėje. Begalybės gruodžio mėnesio gimimo akmens papuošalai nusagstyti mėlynais cirkonio akmenimis, kurie atrodo tiesiog stulbinančiai.

8. Grubiai supjaustytas gruodžio gimimo akmens karoliai:

Grubiai supjaustytas gruodžio mėnesio gimimo akmens karoliai

Tai nuostabus kūrinys, dėvimas prie atsitiktinių drabužių ar net vakarinių drabužių. Šis platus šiurkštaus kirpimo ovalo formos turkio spalvos karoliai yra pagaminti tik iš kartu surištų turkio spalvos akmenų. Kaklo papuošalas puikiai tinka gilių kaklo palaidinių dizainui ar net aukštai kaklei, kai pagrindinis dėmesys skiriamas karoliams.

9. Gruodžio Birthstone apyrankė:

Gruodžio Birthstone apyrankė

Čia yra nuostabi gruodžio mėnesio gimimo akmens apyrankė, pagaminta iš mėlyno topazo. Apvalūs akmenys surišti ant sidabrinės grandinės. Tai labai paprastas modelis, kuris puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jis papildo daugybę skirtingų drabužių stilių, todėl yra privalomas.

Gruodžio mėnesio turkio, cirkonio ar net tanzanito akmenys yra puikus mažas prabangus brangakmenis. Brangakmenius galite naudoti auskaruose, karoliuose, žieduose ar net apyrankėse. Akmenys yra reti ir todėl labai vertinami.