Ar gimėte nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 22 dienos! Puiku! Tačiau prieš žengdami link jūsų gimimo akmens, patikrinkime jūsų zodiako ženklą.

Žmonėms, kurie gimė šiuo laikotarpiu, Mergelė yra jų zodiakas. Mergelės yra labai protingos ir organizuotos. Panašiai Mergelės gimimo akmuo yra senas ir pasirodė esąs jų laimės žavesys. Mergelė yra susijusi su žeme ir neša tokias savybes kaip emocinė ir dvasinė jėga. Taigi, jie turi keletą gimimo akmenų, kuriuos galima pasirinkti iš toliau pateikto.

Naujausias Mergelės gimimo akmuo:

Čia yra 9 geriausių skirtingų dizaino Mergelės gimimo akmenų sąrašas, kad galėtumėte išsirinkti jums tinkamiausią.

1. Karnelio Mergelės gimimo akmenys:

Karnelio Mergelės gimimo akmenys

Karnelis, taip pat žinomas kaip aistros akmuo, Vakarų ir induistų kultūrose buvo priskirtas Mergelės gimimo akmeniui. Gimimo akmuo yra tradicinis rugpjūčio mėn. Gimimo akmuo simbolizuoja motyvaciją, lyderystę, drąsą ir ištvermę.

2. Jade Mergelės gimimo akmenys:

Jade Mergelės gimimo akmenys

Tarp Mergelės gimimo akmenų Jade yra žinoma kaip likimo akmuo. Akmuo, dažniausiai matomas žaliai, taip pat gali būti dėvimas geltonos ir baltos spalvos. Jade birthstone simbolizuoja dorybę ir meilę; ir padidino kūno jėgą, išlaikydamas dėvėtoją fiziškai stiprų ir aktyvų.

3. Jasperio Mergelės gimimo akmenys:

Jasperio Mergelės gimimo akmenys

„Jasper“ yra plačiai naudojamas „Mergelės“ gimimo akmenų karoliuose, nes sakoma, kad tai yra kraujo akmuo, padedantis išlaikyti pusiausvyrą tarp neigiamos ir teigiamos kūno vibracijos. Šis žemiškasis gimimo akmuo simbolizuoja gyvenimą, jėgą, aistrą ir drąsą.

4. Samanų agatas Mergelės gimimo akmenys:

Samanų agatas Mergelės gimimo akmenys

Šis Mergelės gimimo akmuo taip pat žinomas kaip draugystės akmuo. Manoma, kad šis akmuo neša ramybę vidiniame dėvėtojo gyvenime, taip pat padeda jiems susikoncentruoti ties konkrečia užduotimi. Tai išryškina dėvėtojo nervingumą ir leidžia jam pasiekti savo norus.

5. Mėlynos safyro Mergelės gimimo akmenys:

Mėlynos safyro Mergelės gimimo akmenys

Šis Mergelės gimimo akmens žiedas pagamintas naudojant mėlyną safyrą. Šis akmuo padeda Mergelei kovoti su bet kokia depresija ar psichiniu stresu, suteikdamas jiems vidinės ramybės ir dvasinio apšvietimo. Sakoma, kad akmuo neša sėkmę, dvasinį nušvitimą ir apsaugą, kai dovanojamas Mergelei.

6. Citrinos Mergelės gimimo akmenys:

Citrinos Mergelės gimimo akmenys

Citrinos gimimo akmuo Mergelė yra antžeminis Merkurijaus akmuo. Sakoma, kad tai laimingas akmuo Mergelei. Šis akmuo padeda aiškiai pagerinti asmenybę, kai Mergelė yra psichiškai neaktyvi. Tai taip pat labai sumažina savininko naikinimo polinkius. Taigi akmuo simbolizuoja apsaugą, sėkmę, meilę ir meilę.

7. Cirkonio Mergelės gimimo akmenys:

Cirkonio Mergelės gimimo akmenys

„Cirkono Mergelės“ gimimo akmens spalvų atspalviai apima tokias spalvas kaip mėlyna, raudona, geltona, juoda ir žalia. Akmuo yra plačiai sukurtas žiedų dizainui, kuris nešėjo gyvenime suteikia ramybę ir klestėjimą. Akmuo turi stebuklingų galių, kurios turi didelę tendenciją gydyti psichines problemas.

8. Amazonito Mergelės gimimo akmuo:

Amazonės Mergelės gimimo akmuo

Amazonito Mergelės gimimo akmuo yra susijęs su žmogaus kūno čakra, užkrūčio liauka ir gerklės čakra. Šis akmuo padeda pašalinti neigiamą energiją. Akmuo yra tiesos, vientisumo ir sveiko gyvenimo pusiausvyros simbolis.

9. Peri dot Mergelės gimimo akmuo:

Peridoto Mergelės gimimo akmuo

Peri dot Mergelės gimimo akmuo turi daug teigiamos energijos, kuri padidina palaiminimų srautą ir sėkmės jūsų gyvenime. Jie padeda teigiamai įgyvendinti jūsų norus, nes tai yra galingiausias akmuo Mergelei. Sėdėdami meditacijai, galite sutelkti dėmesį į kūno čakras, suteikiančias dvasingumo jausmą.

Mergelės gimimo akmuo sugeba sugerti teigiamus planetų spindulius ir apipilti juos ant Mergelės akmens nešėjo. Tai reiškia, kad Mergelės gimimo akmenys pasirodė esąs tikras palaiminimas ir sėkmės žavesys. Jie visi padeda surinkti turtus, gerą sveikatą ir prabangų gyvenimą, sėkmę profesiniame gyvenime ir dėkingumą dėvėtojui.