Spalio mėn. Gimimo akmenys yra ryškiausias ir akinantis brangakmenis, skleidžiantis spalvingų spalvų, kai šviesa atsitrenkia į akmenį, skleidžiantį vaivorykštės atspalvį, kuris atkreipė vyrų ir moterų dėmesį. priedai.

Kalbant apie spalio mėnesio gimimo akmenį, tai yra opalo ir turmalino brangakmeniai, kurie yra suskirstyti į įvairias rūšis pagal spalvą ar spalvą neišskiriančią savybę..

Naujausi & Stilingi spalio mėnesio gimimo akmenų papuošalų dizainai, gimę spalio mėnesį:

Čia yra geriausi spalio mėnesio gimimo akmenys.

1. Opalinis sidabrinis unisex žiedas:

Opalinis sidabrinis unisex žiedas

Dažniausiai pasitaikanti opalo spalva yra nuo dangaus mėlynos iki tamsiai mėlynos spalvos akmens, kuris yra pritvirtintas prie storo sidabro žiedo. Žiedo plotis yra apie 3 mm ir sveria daugiau nei įprasti moteriški žiedai, o tai padeda klasifikuoti šį žiedo tipą kaip unisex žiedą.

2. Turmalino pakabukų grandinė:

Turmalino pakabukų grandinė

Šis įvairiaspalvis turmalinas yra vienas iš turmalino brangakmenių tipų, kuris, kaip vaivorykštė, spinduliuoja įvairias spalvas, todėl yra labai patrauklus ir subtilus. Pakabuko dydį galima iškirpti į kitokią formą, kuri kabo su grandine kaip pakabukas su sidabro arba aukso pamušalu.

3. Mėlyni Peru opalo kabantys auskarai:

Mėlyni Peru opalo kabantys auskarai

„Opal“ pakabinamas žiedas yra vienas iš tinkamiausių dizaino drabužių su paprasta suknele arba viršumi su džinsų deriniu. Šis auskaras pagamintas iš mėlyno Peru opalinio žiedo, priklausančio paprastųjų opalų kategorijai, kuris neskleidžia spalvų. Šis akmuo padeda sukurti taiką.

4. Daugiaspalvė opalo apyrankė:

Daugiaspalvė opalinė apyrankė

Opalas turi išskirtinę savybę – spinduliuoja spalvas, kai jis yra veikiamas šviesos, jos gali būti raudonos, juodos spalvos arba balto opalo, kurio fonas yra spalvotas. Ši apyrankė išryškina gryną moterišką moterų kokybę kartu su paprasta suknele.

5. Juoda turmalino ištempimo apyrankė:

Juoda turmalino elastinga apyrankė

Juodas turmalinas yra labai paprastas apyrankės dizainas, sudarytas iš juodos spalvos apvalios turmalino brangakmenio į elastinę juostą. Akmens dydis gali skirtis nuo mažesnio iki didesnio dydžio ir gali būti išdėstytas mažėjančiu arba didėjančiu modeliu.

6. Rožinio aukso-balto opalo juostelės pakabukas:

Rožinio aukso-balto opalo juostelės pakabukas

Juostelės formos dizainas yra labai populiarus tarp moterų, kurios sulaukė dėmesio net brangakmenių versle. Juostelės formos dizainas pagamintas iš gryno rožinio aukso, o juostelės pakabos pritvirtintos apvaliu baltu opaliniu akmeniu, kuris baltame fone skleidžia skirtingas spalvas.

7. Arbūzų turmalino sąsagos:

Arbūzų turmalino sąsagos

Vienas iš pagrindinių verslo drabužių aksesuarų vyrams ir moterims yra sąsagos. Vyrai jį dėvi dažniau, nes jiems patinka išbandyti įvairias akmenines ir suprojektuotas sąsagas, šios spalvingos arbūzo kvadrato formos vieno akmens sąsagos yra labai būtinos vyrų drabužių spintos drabužių sąraše.

8. „Rubellite“ turmalino auksinė apyrankė:

„Rubellite“ turmalino auksinė apyrankė:

Rubelito akmenys yra raudonos spalvos brangakmeniai, kurie yra vienodai brangūs kaip rubinai. Akmuo yra mažiau blizgus, palyginti su rubinu. Akmuo gali būti išraižytas įvairaus dizaino ir įaustas į aukso rėmo apyrankę, naudojant lazerio technologiją, kuri suteikia tvarkingą ir tikslią apdailą.

9. Žalia turmalino sidabro auskaras:

Žalias sidabrinis turmalino auskaras

Šis vienas auskaras su dygliuotais auskarais, pagamintas iš vieno iš brangiųjų brangakmenių, vadinamų žaliu turmalinu arba verdelito brangakmeniu. Šis brangakmenis suteikia paprastą, bet elegantišką išvaizdą, dėl kurio moterys išprotėja dėl šios spalvos.

Labai svarbu pasinaudoti gemologo patarimu ir nusipirkti tinkamos spalvos brangakmenį. Žmonės, gimę spalio mėnesį, prašome tai pažymėti. Turmalino akmuo skirtas spinduliuoti infraraudonųjų spindulių jonus, kurie padeda stiprinti sveikatą ir imunitetą. Opalo akmuo suaktyvina sacharsos čakrą ir sukuria visuotinę taiką.