Gimimo akmenys yra susiję su gimimo mėnesiais ir zodiako ženklais. Yra žinoma, kad jie neša sėkmę ir suteikia vidinės jėgos dėvėtojui. Manoma, kad gimimo akmenys kilę iš Aarono plokštės, kurioje yra dvylika gimimo akmenų, atstovaujančių dvylikai Izraelio genčių. Jei gimėte lapkričio mėnesį, topazas ir citrina yra du gimimo akmenys, įnešantys į jūsų gyvenimą laimės. Topazas yra geltonas brangakmenis, kuris yra kietiausias iš silikatų. Žinoma, kad topazas suteikia emocinę pusiausvyrą ir nuramina chaotišką protą. Taip pat manoma, kad Topazas senovėje buvo naudojamas ilgaamžiškumui atgaivinti ir daugeliui ligų gydyti. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į papuošalus „Topaz birthstone“, kad padovanotume sau sėkmės šį gimtadienį!

Topazo gimimo akmenų privalumai ir jų spalvos:

Štai keletas topazo gimimo akmenų tipų ir kai kurios pagrindinės jų savybės.

1. Mėlyno topazo gimimo akmuo:

Mėlynas topazo gimimo akmuo

Mėlyni topazo gimimo akmenys atkartoja žinių ir proto energiją, didina pasitikėjimą savimi, koncepcijas ir idėjas, kurios skatina norą mokytis. Šis natūralus didintuvas simbolizuoja taiką, ramybę bet kokiose emocijose, meditaciją ir dvasingumą. Šis gydomasis akmuo atlieka fizinį ir metafizinį gydymą.

2. Sidabro topazo gimimo akmuo:

Sidabrinis topazo gimimo akmuo

Sidabrinis gimimo akmuo „Topazas“ yra pakankamai pajėgus išryškinti jūsų minčių ir veiksmų sąmoningumą. Tai padeda ištaisyti bet kokius psichinius prisirišimus, išlaisvinant emocijas. Gimimo akmuo yra plačiai naudojamas maldai gaminti, meditacijoms, mantrų kartojimui ir pan., Nes tai amžinos ramybės simbolis.

3. Imperijos topazo gimimo akmuo:

Imperatoriškojo Topazo gimimo akmuo

Šis topazo spalvos gimimo akmuo naudojamas meditacijos metu, norint suaktyvinti bazinę, saulės rezginį ir sakralines čakras. Jis gali veikti panašiai kaip akumuliatorius ir sustiprinti bet kurį asmenį dvasiškai ir fiziškai. Akmens nešėjo energija, meilė ir mintys prisiriša prie visuotinių jėgų, suteikiančių teigiamų emocijų.

4. Auksinio topazo gimimo akmuo:

Auksinio topazo gimimo akmuo

Auksinis topazas turi lėtą energiją nei kiti Topazo akmenys. Rugpjūtis yra šio akmens topazo gimimo mėnuo, kuris yra geriausias meditacijai. Tai padeda užmegzti ryšį su dieviškosiomis dvasiomis, arkangelais ir pakylėtais meistrais. Akmuo yra geriausia dovana tiems, kurie nori įveikti kliūtis, kad pasiektų savo svajonę.

5. Rožinis topazas:

Rožinis topazas

Rožinio Topazo gimimo akmenų mėnuo yra gruodis. Akmuo simbolizuoja sąžiningumą, garbę, atvirumą ir meilę. Šie papuošalai „Topaz birthstone“ yra plačiai naudojami vestuvėms ir sužadėtuvėms ar bet kokiai tokiai ypatingai progai linkėti jiems sėkmės. Tai išsklaido liūdesį ir skatina tikrąją meilę.

6. Sugadintas topazo gimimo akmuo:

Sunaikintas topazo gimimo akmuo

Šis rutilo geltonas topazo gimimo akmuo perduoda grožį, šviesą, įkvėpimą ir kūrybą. Šie akmenys paprastai yra skaidrūs kristalai, kurie veikia kaip tiltas tarp fizinio ir dvasinio pasaulio. Tai įkvepia trečiosios akies čakrą ir pagerina naudotojo regėjimą bei išraišką.

7. Purpurinio topazo gimimo akmuo:

Purpurinis topazo gimimo akmuo

Violetinis topazas yra laimingas akmuo dvasiniams turtams įgyti. Tai nešioja maldos palaiminimus ir teigiamą energiją. Violetinis topazas padeda tvirtai priimti sprendimus ir apsaugo nuo bet kokio blogio ar neigiamos energijos. Jie naudojami gaminant papuošalus, tokius kaip žiedai, karolių pakabučiai ir kt.

8. Rudojo topazo gimimo akmuo:

Rudas Topazas Birthstonas

Rudasis topazas yra susijęs su stabilumu, jėga, įsipareigojimu, pasitikėjimu ir ištikimybe. Akmuo taip pat apdovanotas amžinai žaliuojančia draugyste. Rudasis topazas taip pat vadinamas žemės perlu dėl gydomųjų savybių, kurias jis turi fizinėms problemoms. Tai užtikrina stabilumą šeimoje, drauguose ir darbe.

9. „Fire Red Topaz Birthstone“:

Gaisro raudonojo topazo gimimo akmuo

Šis pusbrangis akmuo taip pat gaunamas rankdarbių būdu. Akmuo yra plačiai naudojamas gaminant įvairius papuošalus, kad atrodytų be dėmių. Akmuo yra meilės ir prieraišumo simbolis, todėl poros yra labai apdovanotos. Tai taip pat simbolizuoja ilgalaikę draugystę ir ištikimybę.

Patarimai, kaip papuošaluose nešioti topazo gimimo akmenis:

Prieš dėvėdami „Topaz“ gimimo akmenis savo papuošaluose, perskaitykite šiuos patarimus, kad padidintumėte akmens efektyvumą:

  • Minimalus „Topaz“ akmenų svoris turėtų būti ne mažesnis kaip 3,25 karatų. Kuo didesnis svoris, tuo didesnė jo galia.
  • Nesvarbu, ar tai žiedas, ar pakabukas, turite jį nustatyti tik auksu.
  • Topazas visada turi liesti odą. Įdėdami jį į žiedą ar pakabą, turite įsitikinti, kad akmens užpakalinė dalis nėra uždengta.
  • Jei planuojate nešioti „Topaz“ gimimo akmens žiedą, visada dėvėkite jį ant dešinės rankos rodomojo piršto.
  • Prieš dėvėdami ant kūno, turite maždaug 10 minučių panardinti į žalią karvės pieną ir nuvalyti Gangajal..

5 papuošalų dizainai, skirti dėvėti topazą:

1. Geltono aukso Solitaire Topaz žiedas:

Geltono aukso Solitaire Topaz žiedas

Šis elegantiškas lapkričio gimimo akmens „Topaz Solitaire“ žiedas yra 14 k aukso. Imperatoriškas dizainas yra labai elegantiškas ir atrodo kaip žiedas, sukurtas honorarui. Jį supa vienas didelis „Topaz“ akmuo ir daugybė mažų akmenų. Sudėtingai atliktas dizainas tikrai sužavės daugelį moterų, norinčių stilingai dėvėti Topazą.

2. Topazo gėlių auksiniai auskarai:

Topazo gėlių auksiniai auskarai

Šie gražūs aukšti gėlių auskarai puikiai tinka dėvėti kasdien. Nesvarbu, ar norite dėvėti juos į darbą, ar į vakarienę, šios gražios smeigės yra gana universalios. Centrinis topazas, apsuptas baltų akmenų, atrodo kaip šviežiai žydinti gėlė. Jie yra lengvi ir 14k aukso.

3. Geltonojo topazo klasterio pakabukas:

Geltonas topazo klasterio pakabukas

Šis Viktorijos laikų stiliaus įkvėptas pakabukas yra su dideliu ryškiu topazu, apsuptu kubinio stiliaus cirkonio akmenų. Šis 14k aukso rinkinys yra vienas iš populiariausių „Topaz“ papuošalų dizaino. Jis gali būti dėvimas su paprasta grandine, kad pabrėžtų sunkų pakabuko dizainą.

4. Didelis geltonas topazas supjaustyto darbo aukso žiede:

Didelis geltonas topazas supjaustyto darbo aukso žiede:

Šis baroko stiliaus 10 karatų aukso „Topaz“ žiedas. Topazas yra 8 karatų akmuo, įterptas į įmantriai supjaustytą žiedą. Šis žiedas yra unisex modelis ir kalba apie turtingumą. Akmuo pasižymi puikiu aiškumu ir nuostabiais pjūviais. Tai teiginys ir gali pakeisti kitų rankų papuošalų poreikį.

5. Auksinė Topaz apyrankė:

Auksinė Topaz apyrankė

Ši viliojanti apyrankė „Topaz“ yra elegantiškas papuošalas. Pagalvėlės formos perlas yra subraižytas ir turi puikią apdailą. Tai universalus modelis ir tinka daugeliui drabužių. Ši paprasta, tačiau stulbinanti apyrankės apyrankė yra viena geriausių „Topaz“ papuošalų.

Topazas yra įvairių atspalvių, aiškumo ir spalvų. Akmens spalva priklauso nuo jame esančių mineralų. Svarbu pasikonsultuoti su gemologu, turinčiu brangakmenių kokybės tyrimo patirties. Nešioti bet kokį kitą akmenį nepadės. Turite suprasti, kas tinka jūsų gimimo datai ir zodiako ženklui, ir atitinkamai pasirinkti. Nešioti mažesnio karatų Topazo akmenis gali būti neveiksminga. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti, kaip galite įsigyti „Topaz“ rinkinį, kad „Lady“ sėkmė būtų paprasta!