Padovanoti savo seserį nėra lengva užduotis. Net jei su ja augote nuo vaikystės, daug įpročių ir pasirinkimų gali pasikeisti, todėl turite pamatyti, koks jos gyvenimas labiausiai patinka. Jūs peržvelgėte daugumą galimybių, kad per savo gimtadienį ji galėtų būti laimingiausias žmogus žemėje. Todėl jums reikia ypatingo atsargumo renkantis geriausią gimtadienio dovaną savo seseriai, ir tai jums padės iš šio sąrašo.

Geriausios gimtadienio dovanos seseriai:

Čia pateikiamos 15 geriausių dovanų idėjų jaunesnei ir vyresnei seseriai.

Gimtadienio dovanos jaunesnei seseriai:

Raskime puikias dovanas savo jaunesnei seseriai, kurios ją nustebins.

1. Statulos gabalas:

Statulos gabalas

Ši 8,5 colio rankomis dažyta dervos figūrėlė bus geriausia gimtadienio dovana jūsų seseriai. Šis gluosnio medžio kūrinys yra sukurtas dailininkės Susan Lordi rankų darbo savo studijoje Kanzaso mieste. Ši figūrėlė tikrai padarys jūsų seserį labai emocingą ir puikiai tiks jos gimtadieniui. Netgi pateikiama dovanų dėžutė.

2. Mediniai stalviršiai:

Mediniai stalviršiai

Šis medinis rašomasis stalas bus viena iš unikaliausių gimtadienio dovanų jūsų seseriai, jei ji dažniausiai dirba nešiojamuosiuose kompiuteriuose ar mokosi ilgesnį laiką. Tai unikali dovana jūsų seseriai ir ji tikrai gerai įvertins jūsų naudingą pasirinkimą.

3. Išbėgęs žadintuvas:

Išbėgęs žadintuvas

Šis žadintuvas gali būti labai naudinga gimtadienio dovana jūsų vyresnei seseriai. Savo ratais jis gali važiuoti ant medžio ar kilimo kaip robotas, skleisdamas pyptelėjimą. Jis yra patvarus ir gali šokinėti nuo 3 pėdų aukščio. Yra standartinė snaudimo parinktis, taip pat mygtukas ratui išjungti ir naudoti kaip įprastas žadintuvas. Jo veikimui naudojamos 4 AA baterijos.

4. Keraminis puodelis:

Keraminis puodelis

Šis keraminis kavos ar arbatos puodelis bus maloni gimtadienio staigmena jūsų seseriai. Jis turi didžiulę 16 uncijų talpą, taip pat tinka indaplovėms ir mikrobangų krosnelėms. Šis puodelis yra išskirtinio dizaino ir šio puodelio kokybė yra puiki. Taip pat saugiai supakuotas į dovanų dėžutę.

5. „Bluetooth“ dušo garsiakalbis:

„Bluetooth“ dušo garsiakalbis

Šis „Bluetooth“ garsiakalbis yra viena iš geriausių kūrybinių gimtadienio idėjų jūsų seseriai, norint padovanoti jai dovaną. Šis puikus garsiakalbis naudoja „Bluetooth 4.1“. Jis yra 100% atsparus vandeniui ir yra sukurtas ilgaamžiškumui. Garsiakalbį galima įkrauti per 3 valandas, o klausantis – 10 valandų. Jis lengvai prijungiamas prie prietaisų ir gali būti nutolęs iki 33 pėdų. Fantastiška jai, jei ji labai mėgsta klausytis muzikos.

6. El. Skaitytuvas:

Elektroninis skaitytuvas

Šis juodos arba baltos spalvos elektroninis skaitytuvas tikrai yra didžiausia kūrybinė gimtadienio idėja jūsų seseriai, kad padovanotų jai dovaną. Jis turi didelę 300 PPI skiriamąją gebą ir gali skaityti visą dieną ir naktį. Saulės šviesoje nėra ekrano, o vienas įkrovimas truks savaites. Puikus būdas jus užimti knygomis, kad ji jūsų netrukdytų.

Gimtadienio dovanos vyresniajai seseriai:

Žemiau surasime gimtadienio dovanas jūsų vyresniajai seseriai, kad išbandytumėte kitaip.

7. Sankabos odos krepšys:

Odinės sankabos krepšys

Jei ieškote sesers gimtadienio dovanų idėjų, šis krepšys bus vienas iš geriausių jūsų pasirinkimų. Tai itin patogus sankabos krepšys su rankinėje esančia pinigine telefonams, piniginėms ar kitiems smulkmenoms. Pagaminta iš aukščiausios kokybės odos, kuri yra ne tik patvari, bet ir graži. Tai sukurta naudojant stručio spausdinimo elementus. Jame yra atskiri maišeliai kelioms kortelėms ir kitoms. Geriausia organizatorių piniginė jūsų seseriai.

8. Mini kamera:

Mini kamera

Ši momentinio spausdinimo kamera bus unikaliausia dovana seseriai jos gimtadienio proga. Ši kamera fotografuoja ir iš karto suteikia 2,4 x 1,8 colio spalvotą spausdinimą, naudojant momentinę juostą. Ši elegantiška juodos spalvos fortepijono kamera automatiškai sureguliuoja užrakto greitį ir suteikia nuostabių rezultatų fotografuojant. Taip pat yra įmontuota blykstė, laikmatis ir artimo vaizdo funkcija. Šis maitinamas tik dviem CR2 baterijomis.

9. Išgraviruota apyrankė:

Graviruota apyrankė

Ši apyrankė bus viena iš geriausių gimtadienio dovanos idėjų jūsų seseriai. Pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, kuriose nėra švino ir nikelio, ir yra perdirbamas metalas, padengtas 14 karatų baltu arba rožiniu auksu. Ši gražaus dizaino apyrankė yra subtili, lengva, patogi ir patvari. Tai puikiai tinka jūsų sesers gimtadienio dovanai.

10. Jauki avikailių užkimšimo šlepetė:

Jauki avikailių užkimšimo šlepetė

Ši šlepetė gali būti geriausia dovana seseriai jos gimtadienio proga, jei jos senos šlepetės yra nusidėvėjusios. Jis pagamintas iš odos, su dažytu ėriuko kailiu, visi kartu su guminiu padu. Ši šlepetė su atlošu turi neryškų pamušalą, taip pat vidinį ar išorinį padą. Jūsų sesuo bus labai laiminga dėvėdama tai, ypač kai ji bus savo namuose.

11. Pakabukas karoliai:

Pakabukas karoliai

Šis pakabukas karoliai bus nuostabi gimtadienio dovana jūsų jaunesnei seseriai. Pakabukas karoliai yra pagaminti iš sidabro, su atviro apskritimo pakabuku, išgraviruotu gražia, emocinga citata. Grandinė yra dėžutės grandinės tipo su spyruokliniu žiediniu užsegimu. Šis importuotas pakabukas karoliai tikrai padės jūsų seseriai atrodyti gražiai.

12. Kavos virimo aparatas:

Kavos aparatas

Kavos virimo aparatas būtų puiki gimtadienio dovana jūsų seseriai bet kurią dieną. Šis paprastas 24 valandas veikiantis kavos virimo aparatas gali paruošti skirtingą virimo stiprumą, tarp stiprių ar įprastų stiprumų, todėl kiekvieną kartą gausite puikų puodelį. Yra pauzės ir išpylimo sistema, kuri sustabdo virimo ciklą, leidžiant kam nors išpilti puodelį prieš užvirinant. Labai gražus dalykėlis, ypač jei jūsų sesuo mėgsta gerti kavą.

13. Fitneso apyrankė:

Fitneso apyrankė

Ši kūno rengybos apyrankė bus nuostabi gimtadienio dovana jūsų seseriai, ypač jei ji mėgsta sportuoti. Jūsų sesuo gali matyti skambučių, teksto ir kalendoriaus pranešimus savo OLED ekrane, taip pat sekti, kiek laiko ir kaip gerai miegate – pažadina tylus vibruojantis signalas. Be to, turi GPS ir seka jūsų visos dienos veiklą, įskaitant širdies ir širdies ritmą. Puikus technologijų įtaisas, švelniai tariant.

14. Lūpų dažų skliautas:

Lūpų dažų skliautas

Kiekviena moteris mėgsta makiažą, todėl šis lūpų dažų rinkinys bus geriausia gimtadienio dovana jūsų seseriai. Šiame skliaute yra 12 pilno dydžio skystų lūpų dažų, kurių atspalviai yra nuo giliai violetinės iki šviesiai rausvos. Tikrai pradžiugins seserį.

15. Plaukų džiovintuvas:

Plaukų džiovintuvas

Moterys myli savo plaukus, kaip ir tavo sesuo. Štai kodėl padovanoti šį plaukų džiovintuvą būtų mėgstamiausia jūsų sesers gimtadienio dovana. Šis džiovintuvas padėtų jūsų seseriai išlaikyti sveikus ir gražius plaukus. Jis sukuria didelį oro kiekį švelniu greičiu, todėl plaukai tampa sausi ir žvilgantys. Taip pat yra 2 greičio ir 3 šilumos nustatymai. Be to, jis tylus ir lengvas. Variklis turi ilgą tarnavimo laiką ir atrodo stilingai.

išsirinkti gimtadienio dovaną iš viso šio pasiūlymo savo seseriai bus lengviau nei bet kada. Nesvarbu, kurią dovaną pasirinksite, ji turės ilgalaikį poveikį jūsų seseriai, nes kiekviena iš šių dovanų yra tokia puiki. Jūs gausite savo pinigų vertę, o jūsų sesuo amžinai mylės būti savo mylimiausiu broliu.