30 metų amžius yra pats svarbiausias bet kurio žmogaus gyvenime. Tai metai, kai žmogus pradeda visapusiškai džiaugtis savo gyvenimu – todėl tokio amžiaus dovanos turi būti ne tik ypatingos. Jis taip pat turi būti modernus ir vėsus. 30 metų amžiaus žmonės gimtadieniu džiaugiasi kitaip nei būdami 50, 60 ar net 75 metų. Taigi dovanos turi būti skirtingos. Šis 30 -ojo gimtadienio dovanų sąrašas apžvelgs kiekvieną iš jų ir padės išsirinkti tobulą tą ypatingą žmogų.

Geriausios 30 -ojo gimtadienio dovanos ir dabartinės idėjos:

Suraskime čia 9 paminėtas geriausias 30 -ojo gimtadienio dovanas vyrams ir moterims.

1. El. Skaitytuvas:

El. Skaitytuvas

Ieškote dovanų 30 -mečiui? Įsigykite šį naują elektroninį skaitytuvą. Jis yra įvairių spalvų, turi 7 colių ekraną ir gali būti matomas tiesioginiuose saulės spinduliuose. Jo IPX8 atsparumas vandeniui ir „Bluetooth“ palaikymas. Vienas įkrovimas truks kelias savaites ir turi dvi saugojimo galimybes – 8 GB arba 32 GB. Taupykite popierių, taupykite medžius ir padovanokite šiam el. Skaitytuvui.

2. Belaidės ausinės:

Belaidės ausinės

Belaidės ausinės visada bus viena iš nuostabiausių 30 -ojo gimtadienio dovanų idėjų. Tai tikros belaidės ausinės, tarp kurių nėra tokių laidų. Suteikia saugų ir patogų prigludimą. Jis turi greitą įkrovimą ir 12 valandų baterijos veikimo laiką. Taip pat atsparus prakaitui ir atsparus vandeniui. Puikiai tinka sporto salėms ir bėgiojimui. Be to, turi puikų garsą.

3. Belaidis garsiakalbis:

Belaidis garsiakalbis

Jei jūsų žmona ar sesuo mėgsta klausytis muzikos, tai šis garsiakalbis jai bus viena unikaliausių 30 -ojo gimtadienio dovanų. Jis turi 5 valandų įkrovimo ciklą ir puikią garso kokybę. Turi labai mažą, kompaktišką formą ir veikia per „Bluetooth“. Gali valdyti garsumą ir telefono skambučius. Tikrai viena muzikaliausių 30 -ojo gimtadienio dovanų idėjų jai bet kuriuo metu.

4. Išmanusis laikrodis:

Išmanusis laikrodis

Šis išmanusis laikrodis bus viena gražiausių 30 -ojo gimtadienio dovanų vyrams. Visiškai juodos spalvos laikrodis yra atsparus vandeniui ir purslams. Turi daugybę jutiklių, tokių kaip šviesos ir aplinkos jutiklis, taip pat širdies ritmo monitorių. Uždarytas aliuminio dėkle ir turi sportinę juostą.

5. Nešiojamasis kompiuteris:

Nešiojamas kompiuteris

Ieškote protingos dovanos tėčiui ar vyrui? Nešiojamasis kompiuteris jam visada bus viena didžiausių 30 -ojo gimtadienio dovanų idėjų. Šiame nešiojamajame kompiuteryje yra „Intel i7“ procesorius su 16 gigabaitų atminties, 512 gigabaitų atminties ir AMD vaizdo plokštė. Be to, jis yra visiškai įmontuotas aliuminio korpuse, pasižymintis puikia konstrukcijos kokybe ir gražiai atrodančiu ekranu. Absoliučiai viena geriausių jo 30 -ojo gimtadienio idėjų.

6. Išmanusis telefonas:

Išmanusis telefonas

Visos moterys mėgsta „iPhone“. Štai kodėl tai bus viena iš populiariausių 30 -ojo gimtadienio dovanų jai – nesvarbu, ar tai tavo sesuo, ar žmona. Turi 5,8 colio LED ekraną su 12 megapikselių kamera. Yra belaidis įkrovimas ir atsparus vandeniui. Fotoaparato objektyvas taip pat turi safyro kristalų dangtelį. Puikiai tiks jos kasdieniams poreikiams.

7. Batai:

Avalynė

Moterys turi fetišą batams, todėl jai tai yra viena iš tobuliausių 30 -ojo gimtadienio dovanų idėjų – ar tai tavo žmona, ar sesuo. Tikrai pagamintas iš odos, taip pat turi odinį padą. Kulno dydis yra maždaug 4 coliai ir bus puikus batas jūsų artimiesiems.

8. Fotoaparatas:

Fotoaparatas

Jei jūsų vyras mėgsta fotografuoti, tai ši kamera jam bus viena kūrybiškiausių 30 -ojo gimtadienio dovanų. Turi 24,2 megapikselių su viso kadro vaizdo jutikliu. Turi labai didelį kontrastą ir automatinį fokusavimą. Gali fotografuoti labai gražiai atrodančius, profesionalius vaizdo įrašus ir nuotraukas, taip pat puikiai tinka šeimos kelionėms.

9. Akiniai nuo saulės:

Akiniai nuo saulės

Pora akinių nuo saulės bus viena iš šauniausių 30 -ojo gimtadienio idėjų vyrams. Jis visiškai pagamintas iš metalo ir turi krištolinį lęšį. Jis taip pat turi UV dangą, o lęšiai taip pat yra paruošti receptui. Taip pat atrodo stilingai ir šauniai. Ideali amžina dovana bet kuriam vyrui.

Pažvelgus į šį aukščiau pateiktą sąrašą, vienas dalykas yra tikras – 30 metų amžius yra pats energingiausias ir technologiškai azartiškiausias laikas. Dauguma 30 metų amžiaus žmonių taip pat yra labai socialiai aktyvūs. Todėl dovanojant tokio amžiaus žmogui reikės daugiau programėlių ir šaunių, stilingų daiktų bei mažiau kitų įprastų dalykų. Štai kodėl šis pasiūlymų sąrašas padės jums.