Ar norite sužinoti, kur prasidėjo GM dietos Indijos versijos šaknys? Viskas prasidėjo JAV, 1985 metais GM kompanijos, skatinančios įprotį sveikai ir švariai maitintis. GM dieta arba „General Motor“ dieta iš pradžių buvo sukurta „General Motors“ darbuotojams, kuri vėliau išplito į likusį pasaulį. GM dietos lentelėje nurodyta standartinė amerikietiška dieta, kurią sudaro vietiniai vaisiai, daržovės ir jautiena. Indams tai buvo sudėtinga dėl šių maisto produktų nepasiekimo vietinėse rinkose, taip pat dėl ​​idėjos valgyti jautieną.

Reaguodama į šią problemą, buvo sukurta GM dietos plano indėnų versija, pritaikyta mitybos reikalavimams, atsižvelgiant į vietinį gomurį! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šią programą ir jos privalumus!

gm dietos planas indijos versija

Originali GM dieta prieš indišką versiją GM dieta:

Originali GM dieta buvo sukurta atsižvelgiant į vidutinių amerikiečių BMR. Tai iš esmės keičiasi Indijos kraštovaizdyje dėl klimato ir gyvenimo būdo skirtumų. Nors amerikietiškoje genetiškai modifikuotoje mityboje baltymų pasirinkimas yra tik jautiena, Indijos GM dietos diagrama ją atpalaiduoja, kad būtų galima rinktis populiarius mėsos gaminius, tokius kaip vištiena, aviena, žuvis ir pan., Vegetarai vietoj mėsos gali valgyti su varške ar tofu. Į indišką versiją taip pat galite įtraukti varškę, agurkus ir vietinius žalumynus!

Indijos GM dietos programos pranašumai:

Žemiau yra keletas pagrindinių „GM Diet Indian Indian Version“ programos privalumų:

 • Tai daro dietos programą „įdomią“ indėnams išbandyti.
 • Pridedant daug skaidulų vaisių ir daržovių pavidalu, gali padėti geriau virškinti.
 • Jogurto įtraukimas gali atvėsinti kūną nuo karšto oro ir padidinti žarnyno bakterijų skaičių.
 • Vietos produktų vartojimas visada yra naudingas jums dėl didelio maistinių medžiagų sulaikymo.
 • Indijos versijos dieta taip pat yra ekonomiška, palyginti su pradiniu planu.
 • Galite tiesiog naudoti įprastą meniu ir pritaikyti jį pagal programos privalumus ir draudimus.

Ką daryti iš Indijos GM dietos:

Štai sąrašas dalykų, kuriuos turite „padaryti“, kad gautumėte geriausią programos pranašumą:

 • Suraskite lygias maisto pasirinkimo alternatyvas pradiniame plane. Pavyzdžiui, priklausomai nuo prieinamumo, obuolį galite pakeisti apelsinu arba porą – salotomis.
 • Turite gerti daug vandens.
 • Labiau pasikliaukite salotomis ir sultimis, o ne visiškai paruoštu maistu.
 • Visus mėsos produktus pakeiskite augaliniu maistu.

Negalima laikytis Indijos GM dietos:

Perskaitykite šiuos dalykus, kad suprastumėte, ko reikėtų vengti laikantis šios dietos:

 • Pirmąją dieną venkite bananų.
 • Kepimo metu nedėkite prieskonių ar aliejaus.
 • Grietinės bulvės griežtai draudžiamos.
 • Visą programą sumažinkite cukraus ir druskos suvartojimą.
 • Pasakykite „ne“ kavai ir arbatai. Verčiau pereikite prie sveikos žaliosios arbatos.

Šios dietos tikslas – per savaitę numesti nuo dešimties iki septyniolikos kilogramų svorio, kad kūnas išliktų sveikas. Siekiant sudeginti daugiau kalorijų, dietos programoje daugiau dėmesio skiriama daržovių, o ne mėsos vartojimui. Jei tikrai mylite save ir norite puikuotis kūnu, tuomet ryžtingai turite griežtai laikytis šios programos. Dietos metu negalima vartoti alkoholio, nes tai padidins šlapimo rūgšties kiekį organizme. Tai taip pat sukels vandens susilaikymą ir užblokuos natūralią detoksikacijos procedūrą.

GM dietos Indijos versija svorio metimui:

gm motors dietos planas indijos versija

Indijos septynių dienų „Gm“ dietos plano versija yra tokia:

1 diena: dietos planas:

Pirmąją dietos dieną reikia valgyti įvairių rūšių vaisius. Vaisių galite suvartoti tiek, kiek norite. Tačiau bananų nevalgykite, nes juose yra daug angliavandenių. Jūs taip pat turite išgerti bent dešimt ar dvylika stiklinių vandens per dieną.

2 diena: dietos planas:

Antrąją dietos dieną reikia valgyti visų rūšių daržoves. Energijos lygį galite padidinti valgydami bulves pusryčių metu. Taip pat galite turėti virtų žalių daržovių mišinį. Valgyti daržovių sriubą taip pat yra nuostabu, jei ji patiekiama per pietus ir vakarienę.

3 diena: mitybos planas:

Trečią dietos dieną galite valgyti daržovių ir vaisių derinį. Trečią dieną vis dar draudžiama vartoti bananų. Turėtumėte ir toliau gerti nuo dešimties iki dvylikos stiklinių vandens, nes tai pagreitina medžiagų apykaitos procesus organizme.

4 diena: dietos planas:

Ketvirtąją dietos dieną galite gerti pieną ir nugriebtą pieną. Taip pat pietų ir vakarienės metu galite įtraukti daržovių sriubą. Indams tikslui taip pat pasitarnauja jogurto vartojimas vietoj nugriebto pieno.

5 diena: dietos planas:

Penktąją dietos dieną galite valgyti pomidorus, varškę ir rudus ryžius. Vietoj jautienos galite suvalgyti puodelį rudųjų ryžių arba puodelį varškės. Šią dieną taip pat turėtumėte įtraukti daug agurkų ir pomidorų.

6 diena: dietos planas:

Šeštą dietos dieną galite valgyti daržovių ir rudųjų ryžių. Rudieji ryžiai pateikiami kaip jautienos pakaitalas. Tačiau šią dieną draudžiama valgyti bulvių. Geriausia būtų valgyti sojų varškę ir varškę kartu su kitomis daržovėmis.

7 diena: dietos planas:

7 -ąją dietos dieną kartu su vaisiais ir daržovėmis reikia suvartoti bent du puodelius rudųjų ryžių. Vaisių ir daržovių galite valgyti tiek, kiek norite. Kartu su aštuoniais – dešimt stiklinių vandens galite išgerti ir vaisių sulčių.

GM dietos Indijos versijos šalutinis poveikis:

Indiška GM dietos versija turi savo privalumų ir trūkumų. Nors privalumai jau buvo aptarti aukščiau, atėjo laikas atskleisti šios programos šalutinį poveikį:

 • Indijos GM dietos versija yra trumpalaikis dietos planas, kuris gali duoti laikinų rezultatų.
 • Po 7 dienų labai lengva priaugti svorio.
 • Išlaikyti tą patį svorį po dietos gali būti gana sudėtinga dėl pasikeitusio maisto.
 • Kūno metabolizmas sunkiai sudegins kalorijas ir kaups jas riebalų pavidalu.
 • Ribotas meniu atima iš organizmo pagrindines maistines medžiagas, o tai gali sukelti mieguistumą, silpnumą ir galiausiai depresiją.

Taigi, tai yra keletas pagrindinių punktų apie „GM Motors Diet Plan Indian“ versiją. Šio mitybos plano problema yra tai, kad trūksta holistinio požiūrio siekiant rezultatų. Sumažintos dietos nėra naudingos jūsų kūnui ir ilgainiui gali pakenkti jūsų fizinei ir psichinei savijautai. Tačiau, jei norite laikytis dietos, turite pasirūpinti, kad ji būtų palaikoma tinkama mankšta ir sveika, mažai kalorijų turinčia subalansuota mityba, kad jūsų skaičiai būtų pastovūs, o jūs būtumėte lengvi ir aktyvūs.!