Geros naujienos! Jūs esate 4-osios 7 dienų GM dietos svorio metimo programos diena, o tai reiškia, kad artėjate prie savo etapo. Šiandien viskas bus susiję su bananų ir pieno valgymu, kurio labai troškote pirmąsias 3 dietos dienas. Ar tai tik dieta iš dviejų ingredientų? Pažiūrėkime, kaip atrodo GM dietos planas- 4 diena, kartu su reikiamu planavimu ir pasiruošimu, kuris padės sklandžiai plaukti pro šalį.

TOC:

Kaip paruošti savo kūną GM dietai 4 diena?

GM dietos 4 dienos pavyzdinis maitinimo planas

GM dietos 4 dienos pratimai

Maisto produktai, kurių reikėtų vengti 4 dietos dieną

Kodėl tai veikia?

Kaip jausitės GM dietos 4 dienos pabaigoje?

DUK

Gm dietos 4 diena

Kaip paruošti savo kūną GM dietai – 4 diena ?:

Ketvirtoji GM dietos plano diena numeta keletą neįprastų dietos pasirinkimų svorio metimo programai! Šiandien jūs turite paruošti savo kūną trijų ingredientų dietai, kurią sudaro GM dietinė sriuba, bananai ir pienas. Negalite įsilieti į jokį kitą maistą, įskaitant vaisius ar daržoves. Taigi tam tikra prasme jūs turite psichiškai pasiruošti laikytis šiek tiek „nuobodžios“ dietos!

Tačiau nereikia jaudintis dėl organizmo reakcijos. 1, 2 ir 3 dienos jau paruošė jį netikėtam mitybos pokyčiui. Taigi, tikėtina, kad 4 dieną jausitės aktyvūs ir lengvesni. Be to, būsite išgelbėti nuo intensyvaus valgio ruošimo, nes viskas susiję su bananais ir pienu!

GM dieta – 4 dienos pavyzdinis maitinimo planas:

Ketvirtą dieną rekomenduojame apsirūpinti bananais ir pienu. Venkite pilno riebumo pieno ir laikykitės lieso, kuriame yra mažai riebalų. Be to, jei esate veganas, galite pasirinkti augalinės kilmės alternatyvas, tokias kaip avižų pienas, sojos pienas, migdolų pienas ir pan..

Kaip ir kiekvieną kitą programos dieną, paruoškite didelį kiekį GM sriubos, kurią suvartosite kartu su nurodytu maisto produktų sąrašu.

Dabar pažvelkime į pavyzdinę GM dietos 4 dieną:

Pusryčiai:

Pradėkite dieną nuo vieno ar dviejų sveikų bananų ir stiklinės šilto lieso pieno (arba veganiško pieno). Taip pat galite supjaustyti bananus plonais griežinėliais ir įpilti į dubenį pieno, kad pakeistumėte rytinius javus.

Vidurio ryto užkandis:

Galite gerti 1 bananą ir 1–2 stiklines vandens. Užkandis turi būti lengvas ir lengvas ant pilvo.

Pietūs:

Paruoškite pieno kokteilį su 1 arba 2 bananais ir viena stikline pieno. Kai kurie žmonės nori pridėti skonių, tokių kaip kakavos milteliai. Taigi, jūs taip pat galite tai išbandyti. Įsitikinkite, kad geriate tinkamą kiekį, kad patenkintumėte alkio lygį. Kartu su savimi turėkite dubenį GM dietinės sriubos.

Vakarinis užkandis:

Išgerkite vieną ar du bananus ir išgerkite 1–2 stiklines vandens. Taip pat išbandykite šaldytus bananų ledus, kuriuos galima paruošti užšaldžius du bananus ir sumaišius juos į vientisą pastą. Jei reikia, įpilkite pieno, bet venkite cukraus.

Vakarienė:

Turėkite 1-2 bananus ir stiklinę šilto pieno. Jums leidžiama vartoti GM dietinę sriubą, kad papildytumėte energijos lygį ir neutralizuotumėte savo skonio receptorius.

PASTABA:

 • GM Diet 4 indiška versija nesiskiria nuo pradinės diagramos, nes bananų Indijoje gausu.
 • Būtinai gerkite reikiamą kiekį vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos.
 • Pabandykite apriboti bananų skaičių iki 6 (mažų) ir 4 (didelių) (atitinkamai padalinkite vaisius per dieną)
 • Neleidžiama naudoti cukraus ar saldiklių

GM dieta – 4 dienos pratimai:

Kadangi ketvirtą dieną valgote angliavandenių turtingą dietą, galite imtis vidutinio intensyvumo treniruočių. Pradėkite treniruotis sporto salėje arba eikite sparčiai vaikščioti, bėgti, joga ir pan. Taip pat galite atlikti keletą kvėpavimo pratimų, kad išvalytumėte savo kūną ir protą. Nerekomenduojama atlikti intensyvių pratimų, nes jūsų kūnas gali būti dar nepasiruošęs.

Maisto produktai, kurių reikia vengti laikantis GM dietos – 4 diena:

Ketvirtą GM dietos plano dieną turite ilgą maisto produktų, kuriems pasakyti NE, sąrašą:

 • Vaisiai
 • Daržovės, nenurodytos GM dietinei sriubai
 • Visas pienas
 • Grūdai
 • Lęšiai
 • Ankštiniai augalai
 • Pieno produktai, išskyrus nugriebtą pieną
 • Kiaušiniai
 • Mėsa
 • Alkoholis
 • Cukrus, dirbtiniai saldikliai

Kodėl tai veikia?

Ekspertai, sukūrę šią dietą, teigia, kad pirmosios 3 dienos yra užpildytos daug skaidulų turinčiu maistu, kuris gali pašalinti toksinus ir net svarbiausius mineralus. Šiame detoksikacijos procese prarandamos maistinės medžiagos, tokios kaip natris ir kalis, todėl svarbu jas tiekti atgal į sistemą. Ketvirtą dieną jūs tai darote vartodami bananus visą dieną. Gertas spirituotas pienas gali greitai padidinti organizmo kalcio ir vitamino D kiekį.

Kaip jausitės GM dietos pabaigoje – 4 diena?

Daugelis žmonių, kurie ėmėsi GM dietos programos, manė, kad 4 diena yra tikras atkaklumo išbandymas. Valgyti visą dieną laikomą bananų ir pieno dietą nėra lengva, ypač po to, kai ankstesnėmis dienomis pripratote prie skanių vaisių ir skrudintų daržovių. Tačiau dar nepasiduokite, nes artimiausiomis dienomis maistas pagerės, o svorio metimo rezultatai taip pat pagerės!

Tikėtina, kad šią dieną jausitės aktyvesni, energingesni, neskaudės galvos. Tai geras ženklas, kad organizmas pripranta prie pokyčių ir gerai reaguoja.

Pasibaigus GM dietai- 4 dienai, jausitės daug labiau pasitikintys savimi nei bet kada. Esame tikri, kad nekantriai laukiate 5 -osios GM dietos dienos, kurioje galėsite įsigyti tikrai „gero“ maisto. Taigi, palaikykite pastovų savo motyvacijos lygį ir laukite, kol ateis tikros permainos!

ATSISAKYMAS: Šiame straipsnyje parašytas turinys yra skirtas tik informaciniais tikslais ir nėra skirtas profesionalių medicinos patarimų pakaitalui. Prieš išbandydami bet kokį naują mitybos planą, įskaitant šiame straipsnyje paminėtą, turite pasitarti su gydytoju arba apmokytu gydytoju.

DUK:

1. Jei pienas leidžiamas laikantis GM dietos – 4 diena, ar galiu kartu su juo gerti kavos ar arbatos?

Ans: Ne! Kavoje ir arbatoje yra kofeino, kuris gali sutrikdyti jūsų medžiagų apykaitą ir virškinimą. Taigi venkite šių dviejų gėrimų. Vietoj to galite išgerti 1–2 puodelius žolelių arbatos arba laimo sulčių. Į jį nedėkite cukraus ar kitų saldiklių.

2. Jaučiuosi turintis pasukų Gm dietos dieną 4. Ar viskas gerai?

Ans: Kai kurie žmonės sako, kad pasukos puikiai veikia ketvirtą GM dietos dieną. Tiesiog įsitikinkite, kad jį gerai atskiedėte vandeniu. Nevartokite jogurto ar varškės rinkinio su riebiu pienu. Pašalinkite riebų, kreminį sluoksnį, kad sumažintumėte nereikalingų riebalų kiekį.

3. Ar medus leidžiamas su pienu?

Ans: Nors medus yra natūralus saldiklis, jame yra cukraus. Štai kodėl tai negali būti dietos dalis. Pabandykite sumažinti savo saldų potraukį. Vietoj to, pagalvokite apie galimus programos rezultatus, kad nukreiptumėte savo mintis.