GM dietos planas yra viena iš populiariausių dietos programų pasaulyje. Ši dieta iš pradžių buvo sukurta „GM Motors“ įmonės darbuotojams, siekiant paskatinti sveikatą ir švarų mitybą. Programa teigia, kad rezultatus parodo vos per 1 savaitę ir numeta nuo dešimties iki dvylikos svarų. Nors daugelis žmonių kalba tik apie jo naudą, GM dietos šalutinį poveikį būtina žinoti. Kaip ir bet kuri kita dieta, GM dieta turi savo pavojų sveikatai. Šiame straipsnyje mes išsamiai aptarsime šios programos pavojingumą.

Gm dietos šalutinis poveikis 1

GM dietos šalutinis poveikis:

Nors „Gm“ mitybos plano diagrama yra populiari visame pasaulyje, vis dar kyla keletas klausimų apie tikrąjį dietos efektyvumą. Žemiau yra keletas rimtų „General Motors“ dietos šalutinių poveikių:

1. Staigus raumenų silpnumas:

Galite pajusti staigų raumenų silpnumą, nes per pirmąsias dietos programos dienas raumenų audiniai netenka pakankamai baltymų. Tačiau, kai jūsų kūnas pripranta prie mitybos režimo teikiamų maistinių medžiagų, galite reguliuoti šią būklę.

2. negalavimas ir galvos skausmas:

Pirmąją dietos programos dieną kai kuriems žmonėms gali pasireikšti negalavimas ir galvos skausmas. Taip yra todėl, kad organizmui reikia laiko priprasti prie dietos poveikio. Tiesą sakant, šis poveikis yra šiek tiek psichosomatinis, nes kūnas trokšta burnoje tirpstančių patiekalų ir turi susilaikyti nuo jų, siekdamas mitybos tikslų.

3. Dehidratacija ir nenutrūkstamas troškulys:

Laikydamiesi dietos programos, jūsų kūnas gali jausti nenutrūkstamą troškulį. Kadangi didžioji kūno skysčių dalis naudojama medžiagų apykaitos procesams pagerinti, galite kentėti nuo dehidratacijos. Kad išvengtumėte šios situacijos, turite suvartoti daugiau vandens ir pajusti atjaunėjusį jausmą.

4. Sausa oda:

Laikydamiesi dietos, po dviejų ar trijų dienų galite pastebėti, kad oda tapo sausa. Taip yra todėl, kad organizmas sunaudoja daug vandens, kad paskatintų medžiagų apykaitos procesus. Taigi, reikia gerti daug vandens ir neleisti odai išsausėti.

5. Nerekomenduojama nėščioms moterims:

Nėščioms moterims patariama laikytis subalansuotos mitybos, kurią sudaro visos maistinės medžiagos, įskaitant angliavandenius, baltymus, geležį, vitaminus ir mineralus. GM mitybos planas verčia laikytis mažai angliavandenių turinčios dietos, kuri gali susilpninti moteris nėštumo metu ir taip pat paveikti kūdikio sveikatą. Dėl šios priežasties neturėtumėte išbandyti jokios dietos, įskaitant GM dietą.

6. Lėtina medžiagų apykaitą:

Pasibaigus GM dietai, daugelis žmonių patyrė sumažėjusį alkį ir susilpnėjusią medžiagų apykaitą. Dėl prasto virškinimo galite patirti vidurių užkietėjimą, svorio padidėjimą ir mieguistumą. Štai kodėl GM dieta laikoma trumpalaikės svorio metimo programa.

7. Monotoniškas:

Įsivaizduokite, kad kasdien klestėsite tuo pačiu maistu 7 dienas iš eilės! Žmonėms, kurie nėra įpratę valgyti vaisių ir daržovių, ši dieta greičiausiai bus nuobodi ir monotoniška. Visų pirma, bananų ir pieno dieta 4 dieną gali susilpninti daugelio žmonių susidomėjimą..

8. Greitas svorio metimas:

GM dieta yra momentinė svorio metimo programa, kuri gali padėti numesti nemažai kilogramų vos per savaitę. Šie staigūs kūno pokyčiai nėra naudingi, ypač širdžiai. Dėl to galite patirti pusiausvyros problemų, strijų ir bendrą fizinį diskomfortą.

9. Nelanksti dieta:

Originali genetiškai modifikuota dieta yra griežta dieta, verčianti jos vartotojus laikytis nustatyto meniu. Žmonėms, kurie iki paros klestėjo turtingu maistu, šis standumas atrodė gana sudėtingas ir traumuojantis. Štai kodėl Indijos GM dietos versija siūlo atsipalaidavusį meniu, kuris tinka vietiniam skoniui ir yra įdomus.

10. Į pratimą neįeina:

Jei manėte, kad atsisakysite riebaus maisto ar badausite, tai yra būdas numesti svorio, klystate. Idealus būdas tai padaryti yra sveikai derinant mažai kalorijų turinčią dietą ir mankštą. Nors originalus GM dietos planas nerekomenduoja jokio treniruočių plano, pakeistos versijos siūlo kai kuriuos jogos ir lengvus pratimus.

11. Plaukų slinkimas dėl mitybos trūkumo:

Jūsų plaukų stiprumas priklauso nuo maistinių medžiagų, tokių kaip folio rūgštis, geležis, baltymai ir kt., Kurių trūksta GM mityboje. Nors meniu yra daugiau skaidulų, jis daro kompromisą dėl daugelio pagrindinių vitaminų ir mineralų. Štai kodėl žmonėms, turintiems nedidelį plaukų slinkimą, po šios programos gali iškristi plaukai.

Tai yra vienas iš pagrindinių GM variklių dietos šalutinių poveikių. Deja, daugelis žmonių skaito tik teigiamus šios programos aspektus, neatsižvelgdami į neigiamus dalykus. Tai gali rimtai paveikti jūsų sveikatą ir sukelti daugybę sutrikimų, kartais negrįžtamų. Prieš imdamiesi bet kokios dietos, įskaitant genetiškai modifikuotą dietą, turite išanalizuoti savo dabartinę sveikatos būklę, amžių ir kitus veiksnius