GM dietos planas arba Bendrasis motorinės mitybos planas yra 7 dienų dietos programa. Ji orientuota į sveiką ir švarią mitybą, kad būtų galima natūraliai numesti svorio. Skirtingai nuo kitų programų, kurios apima daug mėsos ar gryno bado, GM dietos vegetariškas planas gali jas subalansuoti. Jame nurodoma didelė šviežių vaisių, daržovių, rudųjų ryžių ir kitų sveikų patiekalų dalis, kad vegetarams būtų siūlomos įvairios galimybės. Tiesą sakant, tai yra daržovių mėgėjų malonumas, kiekvieną dieną daugiausia dėmesio skiriant skirtingiems maisto produktams iš vegetariško maisto plano. Šiame straipsnyje mes išsamiai sužinosime apie GM dietos daržoves!

Gm dietos planas vegetaras

Kas yra daržovių dietos planas?

GM dietos planas vegetariškas yra 7 dienų iššūkis, kurio metu galima valgyti įvairius maisto produktus, tokius kaip vaisiai, daržovės, pieno produktai ir rudieji ryžiai. Tai draugiška Indijos dietos programa, leidžianti pakeisti jautieną, kuri iš pradžių buvo nurodyta pagrindiniame GM dietos plane. Daugelis augalinių baltymų šaltinių, tokių kaip soja, puikiai pakeičia mėsą, todėl idealiai tinka vegetarams.

Ar GM dietos daržovių planas yra sveikas?

„Veg GM“ dietos planas laikomas vienu iš sveikiausių būdų greitai numesti svorio. Pagal planą, pasikliaudami išskirtine vaisių, žalių ar virtų daržovių dieta, galite išvalyti vidinę sistemą ir pašalinti toksinus. Jis taip pat gali pagerinti virškinimą ir medžiagų apykaitą, nes šiuose maisto produktuose yra daug maistinių skaidulų. Dieta taip pat suteikia natūralų švytėjimą jūsų odai ir lieknesnes atliekas iššūkio pabaigoje.

Kaip veikia daržovių GM dietos planas?

Veggie GM dieta aprūpina organizmą mažai kaloringais, mažai angliavandenių turinčiais maisto produktais, tokiais kaip vaisiai ir daržovės. Tai leidžia organizmui panaudoti saugomus riebalus ir angliavandenius energijai gaminti. Tai taip pat sumažina jūsų potraukį maistui dėl didelio natūralių cukrų kiekio vaisiuose, kurie netiesiogiai padeda numesti svorio.

GM dietos planas vegetarams:

Įprasta GM dieta reikalauja, kad mėsa būtų valgoma kelias dienas kaip įprastos mitybos plano dalis. Tačiau akivaizdu, kad tai nėra perspektyvus pasirinkimas tiems, kurie yra griežti vegetarai ir veganai. Todėl šis genetiškai modifikuotas Indijos daržovių planas yra modifikuota įprastos versijos versija- tai tik vegetariška originalios GM dietos versija.

GM dietos plano dienos planas Vegetariška indėnų versija:

Kaip ir įprasta GM dieta, vegetariška originalios GM dietos versija turi septynių dienų tvarkaraštį, kurio turite laikytis norėdami numesti svorio. Žemiau yra GM dietos pokalbių daržovės, kurių turite griežtai laikytis kiekvieną dieną:

#Diena 1:

Galite valgyti tik vaisius. Tai panašu į įprastą genetiškai modifikuotą dietą, tik pirmą dieną leidžiama valgyti vaisius. Visų rūšių vaisius galima valgyti bet kokiu kiekiu. Leidžiami visi vaisiai, išskyrus bananus. Taip yra todėl, kad juose yra daug kalio ir angliavandenių. Paprastai per dieną reikia suvartoti apie 10 ar 12 stiklinių vandens.

#2 diena:

Antrą dieną galite valgyti bulvių ir visų rūšių daržovių. Pagrindiniam dienos valgiui turite suvalgyti vieną puodelį keptos. Tai suteiks jums pakankamai energijos visai dienai. Pietums ir vakarienei turite pridėti daržovių garnyrą. Daržovės tinka šiam variantui, nes tai suteikia organizmui daug energijos veikti.

#3 diena:

Trečią dieną galite valgyti visų rūšių vaisius ir daržoves. Šiuos vaisius ir daržoves galima valgyti visą dieną, kai esate alkanas, įskaitant vidurdienio užkandžius. Šiuos patiekalus galite valgyti nuo pusryčių iki vakarienės. Vaisių sultys taip pat neprivalomos, išskyrus vandenį. Leidžiamos visos daržovės, išskyrus bulves. Bananai dar neleidžiami.

#4 diena:

Šią dieną galite valgyti bananus ir pieną. Bananų pieno kokteilį arba kai kuriuos bananų ir pieno variantus leidžiama gerti visą dieną. Pietums ir vakarienei porcijose galite valgyti daržovių sriubą. Bananų kokteiliai yra geras pasirinkimas pusryčiams ir vidurdienio užkandžiams.

#5 diena:

Šią dieną galite valgyti rudųjų ryžių ir pomidorų. Kadangi tai yra vegetariška dieta, šią dieną negalite valgyti mėsos, todėl kaip pakaitalas jums duodami rudieji ryžiai. Tam galite išvirti vieną puodelį rudųjų ryžių ir per dieną suvartoti su aštuoniais – dešimt pomidorų.

#6 diena:

Šią dieną galite valgyti daigus, rudus ryžius ir pomidorus. Tam galite išvirti vieną puodelį rudųjų ryžių ir per dieną suvartoti su aštuoniais – dešimt pomidorų. Daržoves taip pat leidžiama vartoti šią dieną sriubos ar bet kokio kito patiekalo pavidalu.

#7 diena:

Šią dieną jums leidžiama suvartoti du puodelius rudųjų ryžių. Tokiu būdu galite gauti visų rūšių vaisių ir daržovių. Pasibaigus šiai savaitės GM dietos schemai, turėtumėte numesti 2–3 kg. Jūsų oda spindėtų, o jūs jaustumėtės detoksikacija, sveika ir gaivi. Šią dietą galite kartoti tiek kartų, kiek reikia.

Kaip išlaikyti svorį po 7 dienų daržovių GM dietos plano?

Svorio palaikymas po dietos daugeliui yra didelis iššūkis. Jei nesuvokiate mitybos gairių, galite pakeisti visą sunkų darbą, kurį atlikote per pastarąsias 7 dienas. Štai ką jums reikia padaryti po GM daržovių dietos svorio metimui:

Baigę GM dietą, turite išmatuoti savo BMR arba bazinį metabolinį greitį ir atitinkamai apskaičiuoti reikalingas kalorijas. Remdamiesi tuo, galite pasirinkti tinkamą ne vegetarišką patiekalų planą, kad atitiktų jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jei jūsų BMR yra mažas, galite pasirinkti 1200 kalorijų planą. Jei jis yra didesnis nei 2000 kalorijų, galite pasirinkti 1500 kalorijų planą.

Patarimai, kaip išvengti svorio padidėjimo po daržovių GM dietos plano:

Vien todėl, kad jūsų mitybos planas baigėsi, jūsų maisto apribojimai dar nesibaigė. Norėdami išlaikyti stabilų svorį ir skinti savo darbo „vaisius“, vadovaukitės šiais patarimais:

  • Pasibaigus griežtai dietos laikui, neskubėkite staigiai pereiti prie ankstesnės rutinos.
  • Į savo racioną lėtai įtraukite „naujus“ maisto produktus.
  • Venkite kaloringų maisto produktų, tokių kaip keptas šlamštas, perdirbtas ar krakmolingas maistas.
  • Sumažinkite angliavandenių kiekį ir imkitės baltymų.
  • Pereikite prie sveiko maisto, pavyzdžiui, žaliosios arbatos, o ne kavos, arbatos ar cukraus.
  • Pasakykite „ne“ alkoholiui.
  • Gerkite bent 3-4 litrus vandens per dieną.
  • Nepraleiskite savo pratimų.

GM vegetariška dieta skirta teigiamai pakeisti jūsų mitybos būdą! Tai padeda atpažinti natūralių maisto produktų, tokių kaip vaisiai ir daržovės, gerumą, kurių pakanka jūsų tęstinumui. Net ir po dietos rekomenduojama sumažinti angliavandenių kiekį ir daugiau dėmesio skirti šviežios ir žalios dietos valgymui, kad jūsų sistema būtų švari. Tai ne tik padeda išlaikyti svorį, bet ir pagerina bendrą savijautą!