Genellikle “işlemeli gömlek” kelimesini duyduğumuzda, bu gömleklerin kadınlara yönelik olduğunu kabul ederiz. Bununla birlikte, bugün sizi daha az erkek göstermeyecek veya hissettirmeyecek çok güzel işlemeli erkek gömleği var. Nakış, bir kumaşa, boyama veya baskı ile elde edilemeyecek kadar abartısız ancak sofistike bir çekicilik katar. İyi haber, artık sadece kızlar için değil.

işlemeli gömlekler

Erkekler ve Kadınlar için Son İşlemeli Gömlekler:

İşte size en iyi 10 işlemeli gömleği getiriyoruz; hem erkekler hem de kadınlar bunlardan zevk alabilir! Sevdiğini seç ve onu seç.

1. Erkek Kol İşlemeli Gömlekler:

Açık Yaka Erkek İşlemeli Gömlek

Bu Erkek Kol İşlemeli Gömlek, ister en güzeli olun, ister uzun boylu, esmer ve yakışıklı olun, herhangi bir ten rengi üzerinde iyi görünecek. Kollardaki dolgulu nakış, yakışıklı profilinizden hiçbir şey almadan gömleğe güzellik katıyor..

2. İşlemeli Düğmeli Erkek Gömlek:

Nakışlı Düğmeli Erkek Gömlek

Nakış sadece açık yakalı ve uzun kollu jarse gibi gömlekler için değildir. Aslında, düğmeli gömlekler nakışlarla da oldukça havalı görünüyor. Bu, günlük kıyafetlerinizden çok uzaklaşmak istemediğiniz, ancak bir açıklama yapmak istediğiniz gündelik giyim gününde ofisinizde giymek için harika bir seçimdir..

3. Kadınlar için İşlemeli Sırt Gömlek:

Kadın Sırt İşlemeli Gömlek

Nakışlı gömlekler birçok farklı tipte gelir. Şu anda en “in” nakış türlerinden biri, arka taraflarında işlemeleri olan gömleklerdir. Bu, gideceğiniz ilk buluşma için mükemmel bir gömlek..

4. Hafif İşlemeli Kadın Gömleğine Klasik Işık:

Klasik Light On Light İşlemeli Kadın Gömleği

Bu bir kadın klasik işlemeli gömlek. Açık renkli yumuşak bir kumaşın üzerine narin bir desen ören hafif iplikler, kıyafetinize doğru miktarda kadınsı çekicilik katar. Sevimli bir şortla eşleştirin ve rahatlamaya hazırsınız.!

5. Lacivert Erkek İşlemeli Gömlek:

Light On Dark Erkek İşlemeli Gömleği

Bu gömlek, erkek gömleği olarak etiketlenmiş olsa da aslında unisex. Yaka hem erkeklere hem de kadınlara çok yakışacaktır. İster erkek ister kız olun, gri işlemeli bir gömlek üzerinde bu beyaz ile bir açıklama yapın..

6. Kadınlar için İşlemeli Mahsul Gömlek:

Kadın İşlemeli Crop Gömlek

Bu, oldukça işlemeli bir kaplamaya sahip bir kadın mahsulü/gömleğidir. Kotlarda olduğu kadar eteklerde de güzel duracaktır. Kesin bir satın alma!

7. Erkekler için Klasik Gömlek Nakış:

Erkek Klasik İşlemeli Gömlek

Bu, her yerde görebileceğiniz tipik keten erkek işlemeli gömleklerden biridir. Erkekler için işlemeli gömleklerin söz konusu olduğu bir klasik. Yarı yuvarlak yakalı, biraz daha koyu renkte hafif işlemeli şeritler, tasarımcı ve kullanıcı tarafından yapılan sofistike bir ifadedir..

8. Asimetrik İşlemeli Kadın Gömleği:

Asimetrik Nakışlı Kadın Gömlek

Bu, kadın gardıropları için başka bir mücevher. Siyah asimetrik nakış üzerine beyaz, sıkıcı siyah gömleğinize gösteriş katan bir şeydir. Çok şatafatlı değil, ancak doğru miktarda modaya uygun, bunun amaçladığı şey.

9. Nakışlı Bohomens Tunik Gömlek:

Nakışlı Bohomens Tunik Gömlek

İşlemeli erkek gömleğinin bir diğer çeşidi ise beyaz işlemeli gömlek türüdür. Gömleğinizin tam ortasına küçük bir nakış yapabilir veya tamamını işlemeli yapabilirsiniz. Koyu beyaz bir arka plan üzerinde parlak renkli veya mavi nakış olsun, bu size her zaman canlandırmak istediğiniz yenilikçi havalılığı verecektir..

10. Koyu Kadın İşlemeli Gömlek Üzerine Beyaz:

Nakışlı Koyu Kadın Gömleği Üzerine Beyaz

Bu güzel işlemeli gömlek kadınlar içindir. Yaka çevresi ve ortadaki beyaz işlemeler oldukça moda olan feminen bir desendir. Bu gömlekler gündelik takılmalara, sınıfa ve işe giderken giyilebilir.!

Gömleklerdeki nakışlar sadece kadınlar için değil, sadece koyu renkli gömleklerdeki parlak nakışlar için de geçerli değil. Doğru seçilirse, özel işlemeli gömlekler erkeklerde harika görünebilir. Stereotip, moda endüstrimizin birkaç yıldır bağlı kaldığı mitlerden sadece biri, ama şimdi onu kırıyoruz.!